г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Підставки для кімнатних рослин

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Підставки для кімнатних рослин фото

    Підставки для кімнатних рослин у Дніпропетровську купити важко. Звичайно у всіх магазинах для квітів, є якісь підставки для кімнатних рослин. Якісь є, але завжди не ті, які потрібні. Вибір підставок для кімнатних рослин дуже убогий. Асортимент підставок для кімнатних рослин дивує своєю одноманітністю. Практично все поставлено з ніг на голову. По ідеї, ви, як покупець підставок для кімнатних рослин повинні вибирати ті підставки, які підходять вам по цілому ряду важливих для вас критеріїв. На дозвіллі я накидав приблизний список таких критеріїв.
Підставка для кімнатних рослин повинна вписуватися у ваш інтер'єр.
Підставка для кімнатних рослин повинна бути пофарбована в той колір, який вам подобається.
Підставка для кімнатних рослин повинна бути зроблена з того матеріалу, який ви хочете бачити у себе вдома.
Підставка для кімнатних рослин повинна мати таку форму, яка сприймається вами як стильна.
Підставка для кімнатних рослин повинна підходити під розмір ваших квіткових горщиків.
Підставка для кімнатних рослин повинна мати таку конфігурацію, що б не заважати вільному зростанню ваших кімнатних рослин.
Підставка для кімнатних рослин передбачається міцною і довговічною.
Підставка для кімнатних рослин не повинна псуватися при звичайному догляді за кімнатними рослинами.
В ідеалі, підставка для кімнатних рослин повинна бути спроектована саме під ваші погляди про те, як кімнатні рослин будуть найкращим чином показані гостям. Кожен може віртуально дописати список побажань та пропозицій до підставок для кімнатних рослин виходячи з власного досвіду. Сувора реальність чекає на вас за порогом якого магазина. Вибирати доводиться не те, що хочеться, а з того що є у продажу. А це дві великі різниці. Але ж це несправедливо. Ви не знаходите? У магазині вам можуть запропонувати дві крайності. Крайнощі завжди погано. Перша крайність: невеликий асортимент самих недорогих підставок для кімнатних рослин виробництва країни ОколоВосходящегоСолнца - Китай. Добре, що ці підставки для кімнатних рослин є. Неозброєним поглядом видно: ці підставки для кімнатних рослин лише умовно недорогі. Ціна явно не відповідає якості. Якщо танцювати від якості, то підставки для кімнатних рослин виробництва Китай пропонуються за явно завищеною ціною. Конструкція таких підставок для кімнатних рослин розроблялася не з позицій зручності споживача і сприятливих умов зростання кімнатних рослин. Конструкція підставок для кімнатних рослин явно розроблялася як максимально технологічна з точки зору масового виробництва. Естетичні характеристики, міцність, довговічність, стійкість фарбування і так далі я не хочу навіть обговорювати. Коротше купити пристойній людині нічого. Друга крайність: шалено дорогі ковані підставки, нагадують невеликі монументи вождів соціалізму, часів занепаду імперії. У них, звичайно, є одна перевага. Вони ДУЖЕ міцні. Але ... Для людини, якій важливі його улюблені кімнатні рослини залишається тільки один вихід: замовити собі підставки для кімнатних рослин індивідуального виготовлення. Це можна зробити у нас. АНОНС. Рекомендуємо подивитися підставки для кімнатних рослин фото, підставки для кімнатних рослин своїми руками.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru