г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Підставки для рослин

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Підставки для рослин фото

    Нормальні, зручні і красиві підставки для рослин купити досить важко. Звичайно є магазини торгують квітами і у всіх магазинах, є якісь підставки для рослин. Якісь є, але за законом підлості, завжди не ті, які потрібні саме вам і підходять саме для ваших рослин. Взагалі вибір підставок для рослин досить мізерний. Асортимент підставок для рослин є, але він дивує своєю одноманітністю. Іноді, навіть незрозуміло на кого розраховані ці підставки. Вони і для рослин погано пристосовані і в інтер'єр не підходять. Практично все поставлено з ніг на голову. По ідеї, ви, як покупець підставок для рослин повинні вибирати ті підставки, які підходять вам по цілому ряду важливих для вас критеріїв. До речі, на дозвіллі я накидав приблизний список таких критеріїв
1. Підставка для рослин повинна вписуватися у ваш інтер'єр. Врешті-решт - вона є предметом інтер'єру.
2. Підставка для рослин повинна бути пофарбована в той колір, який вам подобається. А вони завжди пофарбовані в якісь дивні кольори.
3. Підставка для рослин повинна бути зроблена з того матеріалу, який ви хочете бачити у себе вдома. Може бути це метал, може бути дерево або інші матеріали, які вам подобаються.
4. Підставка для рослин повинна мати таку форму, яка сприймається вами як стильна. Зазвичай форма підставки викликає депресію і бажання віднести свої квіти сусідам на балкон.
5. Підставка для рослин повинна підходити під розмір ваших квіткових горщиків. Цього майже ніколи не трапляється.
6. Підставка для рослин повинна мати таку конфігурацію, щоб не заважати вільному зростанню ваших кімнатних рослин. Де ви бачили такі підставки у продажу?
7. Підставка для рослин передбачається міцною і довговічною. Більшість підставок у нас продаються «самоліквідується».
8. Підставка для рослин не повинна псуватися при звичайному догляді за кімнатними рослинами. Хотілося б, але чомусь виробники підставок до цього не прагнуть.
9. В ідеалі, підставка для рослин повинна бути спроектована саме під ваші погляди про те, як кімнатні рослин будуть найкращим чином показані гостям. Таку підставку можна отримати тільки виготовивши її під замовлення за індивідуальним проектом.
10. Кожен може віртуально дописати список побажань та пропозицій до підставок для рослин виходячи з власного досвіду. Якщо досвіду немає, то можна розкинути уявою.
Сувора реальність чекає на вас за порогом якого магазина. Приходите ви купити підставку, а вибирати доводиться не те, що хочеться, а з того що є у продажу. А це дві великі різниці, погодьтеся. Але ж це несправедливо. Ви не знаходите? У магазині вам можуть запропонувати дві крайності. А крайності завжди погано. Перша крайність: невеликий асортимент самих недорогих підставок для рослин виробництва країни ОколоВосходящегоСолнца - Китай. Добре, що ці підставки для рослин є. Неозброєним поглядом видно: ці підставки для рослин лише умовно недорогі. Ціна підставки явно не відповідає якості. Якщо танцювати від якості, то підставки для рослин виробництва Китай пропонуються за явно завищеною ціною. Десь там, далеко, у себе на батьківщині вони звичайно стоять справедливу ціну, але поки підставки доїдуть до вашого міста, ситуація змінюється.

     Конструкція таких підставок для рослин, на жаль, розроблялася не з позицій зручності споживача і сприятливих умов зростання кімнатних рослин. Конструкція підставок для рослин явно розроблялася як максимально технологічна з точки зору масового виробництва. Естетичні характеристики, міцність, довговічність, стійкість фарбування і так далі я не хочу навіть обговорювати. Це все не витримує критики. Коротше: купити пристойній людині нічого. Друга крайність: шалено дорогі ковані підставки, нагадують невеликі монументи вождів соціалізму, часів занепаду імперії. У них, звичайно, є одна перевага. Вони ДУЖЕ міцні. Але ... Для людини, якій важливі його улюблені кімнатні рослини залишається тільки один вихід: замовити собі підставки для рослин індивідуального виготовлення. Це можна зробити у нас. Ми виробляємо підставки для рослин з металу, в тому числі і ковані підставки. АНОНС: Рекомендуємо подивитися підставки для рослин фото, підставки для рослин своїми руками.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru