г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Кімнатні підставки

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Комнатные подставки фото

    Дуже багато людей захоплюються вирощуванням кімнатних рослин. І люди різні і рослини у них не схожі. Кожен з любителів рослин, рано чи пізно стикається з проблемою - куди ставити домашні рослини. Тут справа не тільки в зручності розміщення рослин. Хоча звичайно можна ж до нескінченності змушувати горщиками підвіконня і письмовий стіл. Справа ещу і в тому, що рослини повинні виглядати презентабельно і прикрашати приміщення, а не бути порозпихати по дальнім кутах. Та й для повноцінної життєдіяльності рослин у них повинно бути достатньо світла і повітря. Ні хто не придумав іншого рішення, крім кімнатних підставок. Нормальні, зручні і красиві кімнатні підставки купити досить важко. Практично ніде. Звичайно, є магазини торгують квітами і у всіх магазинах, є якісь підставки для рослин. Якісь є, але за законом підлості, завжди не ті, які потрібні саме вам і підходять саме для ваших рослин. Або не ті, які вам подобаються. Взагалі вибір кімнатних підставок досить мізерний. Асортимент підставок для рослин є, але він дивує своєю одноманітністю і безликістю. Іноді, навіть незрозуміло на кого розраховані ці кімнатні підставки. Вони і для рослин не годяться - погано пристосовані і в інтер'єр не підходять - погано виглядають. Практично все в цьому питанні поставлено з ніг на голову. По ідеї, ви, як покупець кімнатних підставок для квітів повинні вибирати ті підставки, які підходять вам по цілому ряду важливих для вас критеріїв. До речі, на дозвіллі я накидав приблизний список таких критеріїв. Якщо цікаво, почитайте, коли буде вільний час:
1. Кімнатна підставка повинна вписуватися у ваш інтер'єр. Врешті-решт - вона є предметом інтер'єру.
2. Кімнатна підставка повинна бути пофарбована в той колір, який вам подобається. А вони завжди пофарбовані в якісь дивні кольори.
3. Кімнатна підставка повинна бути зроблена з того матеріалу, який ви хочете бачити у себе вдома. Може бути це метал, може бути дерево або інші матеріали, які вам подобаються.
4. Кімнатна підставка повинна мати таку форму, яка сприймається вами як стильна. Зазвичай форма підставки викликає депресію і бажання віднести свої квіти сусідам на балкон.
5. Кімнатна підставка повинна підходити під розмір ваших квіткових горщиків. Цього майже ніколи не трапляється.
6. Кімнатна одставка повинна мати таку конфігурацію, щоб не заважати вільному зростанню ваших кімнатних рослин. Де ви бачили такі підставки у продажу?
7. Кімнатна підставка передбачається міцною і довговічною. Більшість підставок у нас продаються «самоліквідується».
8. Кімнатна підставка не повинна псуватися при звичайному догляді за кімнатними рослинами. Хотілося б, але чомусь виробники підставок до цього не прагнуть.
9. В ідеалі, кімнатна підставка повинна бути спроектована саме під ваші погляди про те, як кімнатні рослин будуть найкращим чином показані гостям. Таку підставку можна отримати тільки виготовивши її під замовлення за індивідуальним проектом.
10. Кожен може віртуально дописати список побажань та пропозицій до кімнатних підставкам виходячи з власного досвіду. Якщо досвіду немає, то можна розкинути уявою. Воно точно у всіх є.


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru