г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Квітники своїми руками квіткарі.

предыдущее фото  |  следующее фото

Квітники своїми руками квіткарі.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

    Квітники своїми руками. Давайте скажемо пару слів про причини цього явища. Яка логіка думок привела вас до ідеї зробити своїми руками квіткар. А думки в даному випадку можуть бути протилежні і розташуватися в широкому діапазоні. Від бажання зайняти вільний час до економічних ідей економного характеру.

    Якщо вам просто нікуди подіти свій час, то квіткарки своїми руками - це для вас. Розробка ескізу квіткарки. Потім будуть пробні моделі квіткарок. Вибір і гарячкова заміна матеріалів для виготовлення квіткарки. А трохи пізніше ви зрозумієте, що вам не вистачає кое якого устаткування і саме тому квіткарки своїми руками у вас не виходять. Загалом, ви чудово проведете час. Якщо це ваша мета - будь ласка, збирайте собі на здоров'я своїми руками квіткарі.

    Можливо , ви схильні до творчості. У дитячому садку ліпили з пластиліну , а в школі сколотили годівницю для птахів , але забули повісити її на дерево . Тепер згадали про давнє хобі і вирішили робити собі квіткарки своїми руками. Чудово . Як від хобі - від цієї діяльності ви отримаєте величезне задоволення. А крім того у вас будуть завжди безкоштовні подарунки для друзів , знайомі і родичів. Замість того , що б витрачатися на пристойні подарунки , ви будете гордо дарувати зроблені своїми руками квіткарі . І можете бути впевнені : жодна теща не посміє навіть поморщитися . Вас будуть приймати за нешкідливого дивака , якого краще не злити . А то хлопець робить квіткарки своїми руками , хто знає , що від нього можна очікувати? Краще триматися від нього подалі. На всякий випадок. І зображати на обличчі усмішку , коли він дарує 135 -й , зроблений своїми руками квіткар .

    Все що сказано вище, точним чином характеризує квіткарки своїми руками в сегменті «хенд мей». У цьому сегменті взагалі покладено робити дивні штучки, від яких пахне сумнівами в здоровому глузді і захоплюватися ними.

    Чи зможете ви заощадити, роблячи квіткарки своїми руками. Перш ніж міркувати на цю тему, подумайте. А чи зможете ви взагалі зробити пристойну квіткарку своїми руками. Давайте дивитися правді в очі. Швидше за все - це неможливо. Звичайно, якщо ви працюєте зварювальником, то ви зможете зварити якусь абстрактну конструкцію, на яку пізніше ваша дружина поставить з гордістю квітка. Але навіщо вам така квіткарка?

    Якщо ви не працюєте на виробництві, не маєте під рукою інструментів і матеріалів або хоча б не являєтесь народним умільцем, то йдіть в магазин і виберіть собі гарну квіткарку. Це буде найкращий хепі енд вашій ідеї зробити квіткарку своїми руками.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru