г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
кована квіткарка

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая цветочница фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    кована квіткарка

    Кована квіткарка . Термін : ковані , правильно асоціюється у свідомості покупця відразу з двома властивостями будь-якого виробу , квіткарки в тому числі. Кована квіткарка , навіть якщо ви не можете собі її чітко уявити в своїй уяві , все одно видається вам відразу і красивою стильною квіткаркою і дуже міцною квіткаркою . І це абсолютно правильне уявлення , в тому випадку , коли вас не вводять в оману продавці. Майже всі квіткарки , які ви можете зустріти у продажу , в магазинах будь-якого профілю і які будуть запропоновані вам як ковані квіткарки , насправді не матимуть до куванні ніякого відношення. У кращому випадку це будуть металеві квіткарки . А ковані квіткарки і металеві квіткарки - це далеко не завжди синоніми. Звичайно , будь-яка кована квіткарка - це завжди металева квіткарка . Але рідко коли металева квіткарка , є саме кованим виробом. Кування квіткарок вимагає спеціального ковальського обладнання , певних технологій і великого досвіду робітників, які займаються виготовленням кованих квіткарок . Прості металеві квіткарки виготовляються значно простіше і їх можна випускати масово , величезними серіями. Що і робиться на заводах Китаю та Польщі.

    Іноді , на китайських квіткарках металевих , можна зустріти приварені до квіткарки невеликі оригінальні штамповані листочки , маленькі гілочки або якісь стилізовані символи . Чи робить цей прийом металеву квіткарку красивіше ? Звичайно робить. А перетворює чи такий фокус металеву квіткарку в ковану квіткарку ? Звичайно не перетворює . Але на етикетці ви можете прочитати, що вам такий виріб вже пропонується під брендом «Ковані квіткарка ». І це не зовсім чесно . Досить вам буде ознайомитися з нашим каталогом фото квіткарки ковані і ви самі все зрозумієте. Більш того , після перегляду фото квіткарок кованих ви будете досить добре розбиратися в напрямках , стилях , видах кованих квіткарок . Як кажуть розумні люди : краще один раз побачити, ніж 10 разів прочитати.

    А взагалі, ми виробники кованих квіткарок в Дніпропетровську і якщо вам потрібно купити квіткарку ковану, або замовити квіткарку ковану, або дізнатися яка ціна квіткарки кованої - звертайтеся до нас. Телефони для зв'язку вказані на сайті. Ми зможемо виготовити будь-яку ковану квіткарку, яка підійде для вашого інтер'єру і в той же час буде функціональна і буде виконувати свої обов'язки по відношенню до ваших квітам у квартирі.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru