г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Фото металеві підставки для квітів у Дніпропетровську фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото металеві підставки для квітів у Дніпропетровську фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото металеві підставки для квітів у Дніпропетровську фото.

    Подивіться на «фото металеві підставки для квітів». Наше місто не славиться чимось унікальним з точки зору металевих підставок. Ситуація така ж як і в більшості міст України. У невеликих містечках, звичайно, купити металеву підставку для квітів практично неможливо. А в Дніпропетровську є дещо який вибір підставок. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську представлені кількома видами виробників. Виробників, чию продукцію ви можете побачити у продажу, умовно визначимо в кілька груп:

  1. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську з Китаю.
  2. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську з Польщі.
  3. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську з Росії.
  4. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську з Білорусії.
  5. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську українського виробництва.
  6. Металеві підставки для квітів у Дніпропетровську інших виробників.

    Спочатку торкнемося пунктів 3 і 4. Металеві підставки з Росії та Білорусії. Вони практично не потрапляють до Дніпропетровська. ні Росія , ні Білорусь не є лідерами в цій галузі. І Росія , і Білорусія самі активно споживають металеві підставки для квітів виробництва інших країн . Власні металеві підставки для квітів не отримали у них широкої популярності. Це пояснюється тим , що виробники цих країн не змогли або не захотіли зайняти якусь певну нішу у виготовленні металевих підставок для квітів. Чи не намагалися зайняти нішу найдешевших , масових металевих підставок під квіти за розумними цінами. Не займалися маркетингом коштовних і якісних металевих підставок під квіти елітного сегмента. сегмента якісних металевих підставок під квіти , за середніми цінами зараз взагалі не існує і цей сегмент вільний. Напевне через те, що відсутній середній клас у суспільстві. Тому майже завжди у різних торгівельних організацій , в розділі « фото металеві підставки для квітів» , зустрічається одне і те саме.

    Металеві підставки для квітів виробництва Китаю та Польщі схожі як однояйцеві брати близнюки . Причому той факт , що Китай стрімко витісняє Польщу з її традиційних ринків збуту абсолютно непомітний покупцеві . Польські металеві підставки самі по собі вже були абсолютним шедевром не якісний та естетичного кошмару. Китайці повністю повторили і трохи розвинули успіх. Далі розвивати вже нікуди. такі металеві підставки для квітів страшно чіпати , вони можуть розвалитися від гучного нічного кашлю або почувши новорічну промову нашого президента в телевізорі.

    Всі «інші виробники» металевих підставок під квіти в Дніпропетровську представлені переважно Італією. Продаються не в квіткових магазинах, а в дорогих інтер'єрних салонах і магазинах сувенірів. Якість відмінна. Вироби стильні. Кульгає фарбування. І дратує захмарна ціна.

    Металеві підставки українських виробників , в переважній більшості - це народне зодчество. Хто на що здатний. хто намагається наслідувати китайцям , а хто навпаки намагається залізти в елітний сегмент , в тому розумінні в якому він йому бачиться елітним . Створюючи монументи вождям квіткового пролетаріату і невеликі кімнатні опори ЛЕМ. Поки на ринку Дніпропетровська немає помітних власних виробників . Себе ми вважаємо приємним винятком. У нас розроблені власні моделі металевих підставок під квіти , від яких віє добрим смаком і сучасним дизайном , а не електроенергетикою і монументальними пам'ятками минулої епохи. Дивіться сторінку « фото металеві підставки для квітів».

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru