г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Купити квіткарку металеву.

предыдущее фото  |  следующее фото

Купити квіткарку металеву.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Купити квіткарку металеву.

    Купити квіткарку . На моє глибоке переконання , якщо ви любите квіти в будинку і твердо вирішили навести лад у своєму квітковому хаосі і розставити домашні квіти на квіткарки , то потрібно купити металеву квіткарку і ні яку іншу. Як показав досвід , і підтвердила практика експлуатації квіткарок , далеко не всі матеріали , з яких можуть бути виготовлені квіткарки , можуть витримати умови експлуатації. Хоча , здавалося б , у чому може бути проблема . Поставили на квіткарку керамічний горщик , і коштує він собі там стільки , скільки захоче господар. Нічого не відбувається. Немає особливих причин , що б квіткарка псувалася . Виявляється це не зовсім так . Квіти в будинку потрібно регулярно поливати. А поливаючи квіти , ви в будь-якому випадку будете регулярно переливати воду. Тобто квіткарка буде періодично намокати , а потім висихати в сухому повітрі квартири. Будь-який матеріал , крім сталі , буде псуватися. Розсихатися , здуватися , відшаровуватися , гнутися , деформуватися і так далі. Тому якщо потрібно вибрати квіткарку , то тільки купити квіткарку металеву .

    Де ж можна купити квіткарку металеву ? На жаль , квіткарки не так часто бувають у продажу . А якщо ви людина з гарним смаком , то вам буде взагалі важко купити квіткарку . Вся справа в тому , що квіткарки взагалі і металеві квіткарки зокрема , продаються найчастіше в магазинах торгують квітами. Там квіткарки виступають як супутній товар , якому не надається великого значення . Власник квіткового магазину , закуповуючи для продажу квіткарки , керується здоровою логікою бізнесу. Йому потрібно купити недорогий товар , який гарантовано буде куплений масовим покупцем , і тоді не потрібно буде заморожувати оборотні кошти на невизначений термін. Тому раціональна логіка підказує покупку найбільш недорогих металевих квіткарок , з мінімумом функціонального відповідності. Якщо провести паралель з торгівлею верхнім одягом , то уявіть людину, яка торгує електродрилі і попутно вирішив продати трохи верхнього одягу. Природно , що він купить партію класних ватників , і вони у нього гарантовано розійдуться. Хто купує дрилі , ті куплять і ватники . Точно так і з квіткарками . Хто купує квіти для дому , той купить і дешеві квіткарки . Логічно ?

    Але ж ви нормальна людина , ви не директор квіткового бізнесу , вам така логіка і такі квіткарки не підходять ні за якої умови . Вам потрібно купити квіткарку металеву , не таку яку куплять випадкові перехожі. А таку металеву квіткарку , яка прикрасить ваш інтер'єр у квартирі. Яка буде гідним виробом, а не дешевої дивною штукою , яка могла потрапити до вас тільки через непорозуміння. Тому навідатися в квітковий магазин потрібно , але краще купити квіткарку металеву там , де вам запропонують вибір і індивідуальний підхід у виготовленні квіткарок . Наприклад, купити квіткарку металеву у нас.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru