г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Декоративні підставки

предыдущее фото  |  следующее фото

Декоративні підставки

предыдущее фото  |  следующее фото

    Декоративні підставки фото

Декоративні підставки

    Декоративні підставки для квітів. Будь-які квіти, так чи інакше, міняють ваш інтер'єр. Передбачається, що квіти прикрашають інтер'єр, хоча і тут є сумніви. Не скрізь і не завжди квіти можуть бути доречні і не всім людям вони подобаються. Але як тільки кольорів стає багато, виникає проблема розумного розміщення квітів у приміщенні. Іншого виходу як встановлювати квіти на спеціальні підставки для квітів, загалом то, ні хто і не придумав. А як тільки ви починаєте підбирати для себе підходящі підставки для квітів, відразу виявляється, що не все так просто. Вам потрібна не просто функціональна підставка для квітів, а така підставка, яка буде гармонійно вписуватися в загальний стиль вашого будинку. Іншими словами вам потрібна декоративна підставка для квітів. Здавалося б, що підставка для квітів - це дрібниця. Ви можете припустити, що квіти, самі по собі, будуть на стільки сильно привертати увагу, що вже не важливо, в кінцевому рахунку, на чому вони там стоять. На практиці це припущення виявляється помилковим. Як не дивно, саме підставка для квітів є домінуючим штрихом в дизайні інтер'єру. Тому декоративні підставки для квітів мають велике значення. А далеко не кожна підставка для квітів є декоративною підставкою.

    Виробництво декоративних підставок для квітів. Хто займається виготовлення декоративних підставок для квітів. Найчастіше це або ті підприємства, які виготовляють і інші декоративні металоконструкції для інтер'єрів, або різні столярні майстерні. І для тих і для інших, виробництво декоративних підставок для квітів рідко буває профільної продукцією. Найчастіше декоративні підставки для квітів виявляються побічним продуктом, що порівняно рідко виробленим на прохання приватних замовників. Великим серійним виробництвом декоративних підставок для квітів ні хто і не займається. А ті хто займається, ті виробляють підставки для квітів недорогі і функціональні, в розрахунку на невибагливого і масового покупця.

    Де придбати декоративні підставки для квітів? Швидше за все, що торгові мережі, супермаркети та магазини вам тут не зможуть допомогти. У їхньому асортименті, якщо є підставки для квітів, то тільки найпростіші. Спеціально і професійно продажем декоративних підставок для квітів ні хто не займається. Продаж декоративних підставок для квітів - це поки занадто вузький і маленький сегмент Для того щоб купити декоративну підставку під квіти, вам доведеться відправитися в невелику майстерню. Ми самі займаємося виготовленням інтер'єрних і екстер'єрних декоративних виробів, у тому числі ми робимо і декоративні підставки для квітів. На будь-якій фірмі, подібної до нашої, вас можуть запропонувати свої власні варіанти декоративних підставок для квітів, або з задоволенням виготовлять декоративну підставку для квітів по вашим власними ескізами. На практиці зазвичай відбувається поєднання цих двох підходів. Спочатку знаходиться ескіз або малюнок, які в цілому сподобалися замовнику, а потто вони доопрацьовуються, трансформуючись під конкретні побажання, як у технічному плані, так і в декоративному. Тобто якщо ви хочете купити декоративну підставку для квітів, приготуйтеся відвідати кілька офісів. Краще було б орієнтуватися на офіси ковальських майстерень. Справа в тому, що ковка дозволяє істотно розширити можливості декоративного оформлення будь підставки для квітів, навіть якщо сама підставка зроблена з дерева.

    Саморобні декоративні підставки для квітів своїми руками. Як би так висловитися ввічливіші. Безумовно, можливо зробити підставку для квітів своїми руками. Це навіть не надто важко. І на нашому сайті цьому присвячені кілька статей, орієнтованих на ентузіастів самодєлкіних. Але саморобні підставки для квітів, зазвичай виходять якщо і не грубими, то вже в кращому випадку скромними і акуратними виробами. Назвати їх декоративними підставками для квітів - це значить сильно покривити душею. Я особисто, поки ще жодного разу не зустрічав дійсно декоративною підставки своїми руками. Не те це все. У кожному разі, саморобна підставка для квітів буде в своєму виготовленні обмежена недостатнім досвідом самоделкина, відсутністю необхідного обладнання, не умінням вибрати матеріал для підставки, а найголовніше будь-яка людина робить підставку для квітів своїми руками буде обмежений у технологіях виробництва продукції. За допомогою молотка і викрутки нічого не вийде. Основна думка, я думаю, вже зрозуміла: саморобні декоративні підставки своїми руками - ідея не реальна.

     Декоративні підставки для квітів - ціна. Знову таки, все буде впиратися в складність і технологічність виготовлення декоративної підставки для квітів. Але виходячи з нашого власного досвіду, можу сказати, що для більшості реальних ситуацій ціна декоративної підставки для квітів коливається в діапазоні від 100 до 1000 грн. Я розумію, що такий розбіг в ціні декоративної підставки для квітів дуже великий, але так і різноманітність декоративних підставок величезне.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru