г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Полиця для квітів квіти на полицях

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

Полиця для квітів квіти на полицях

    Багато хто з нас люблять квіти і з задоволенням би їх розмістили у себе вдома. Але кожен з тих, кому довелося займатися квітами, добре знає, як важко вдало розсувати квіти по кімнаті. І кімнати виявляються не такі вже й великі у нас. І меблі наші якось не пристосовані для   квітів. Хороша ідея , яка приходить в голову розумним людям - це розмістити квіти на полицях. По-перше , квіти на полицях для квітів добре  видно і відразу стають гарною прикрасою для будь-якого інтер'єру. По-друге , квіти на полицях для квітів не заважають жити і пересуватися по кімнаті. квіти на полицях для квітів , це в будь-якому випадку краще , ніж квіти на столі. Зрозуміло, що коли у вас прописана в квартирі єдина рослина , то як би і ні великого сенсу купити полицю для квітів. Але коли кількість красивих рослин в різних горщиках перевалює за десяток , вже пора замислитися : куди їх  ставити. Інакше квіти починають самі вас виживати з вашої власної квартири. Нічого ви особливого не придумаєте . Потрібно або міняти квартиру , або тримати квіти на полицях. Третього не дано. Отже, вирішено: потрібні полиці підставки для квітів. А де їх взяти і які вони взагалі бувають ці полки підставки   для квітів? Якщо копнути цю тему, і почати цікавитися, то виявиться, що вибір досить великий. Але основні варіанти полки підставки для квітів обмежені наступними конструкціями: полиця для квітів напольная, полиця для квітів настінна і підвісна полиця для квітів. Познайомимося коротко з цими загадковими меблевими аксесуарами для квітів, які називаються полки підставки для квітів.

    Полка для квітів підлогова. На мій погляд , це найпопулярніша конструкція полиці для квітів . Полка для квітів  напольная не вимагає жодних робіт для своєї установки у вас в кімнаті. Щоб розмістити полку для квітів напольную не потрібно нічого свердлити прибивати  або прикручувати . Ви можете легко і яке завгодно кількість разів міняти місце розташування вашої полиці для квітів підлогової . Хоч кожен день переставляйте  свою напольную полку для квітів. Ви нічого не зіпсуєте , не поламати і не подряпаєте . Можна підібрати підходящу висоту підлогової полки для квітів , це дозволить вам вирішити крім інтер'єрних завдань ще й зручність догляду за квітами в кімнаті. Загалом я обома руками за підлогові полки для квітів.

     Полиці для квітів настінні . З цими полками складніше. Справа в тому , що якщо для підлоги полиця для квітів як би  доповнює інтер'єр кімнати , то настінна полиця для квітів набагато грубіше втручається в інтер'єр , прагнучи створити новий інтер'єр , завдяки своєму присутності на стінах кімнати. Врахуйте , що переважити невдало повішену на стіну настінну полицю для квітів буде не так просто. Адже кожного разу ,  вішаючи настінну полицю для квітів, ви необоротно псуйте обробку стін . А вгадати з одного разу де ж на вашій стіні ідеальне місце для настінного полки для квітів - це не так легко і зазвичай не виходить. Крім того , самі стіни в сучасних оселях , часто зроблені з такого паршивого матеріалу в який  важко кріпити настінні полки для квітів і страшно встановлювати на ці полки квіти. Так і чекаєш , що все це господарство обвалиться тобі на голову. Тому  якщо ви схиляєтеся до варіанту : полиці для квітів настінні , то потрібно подумати і все зважити.

    Підвісні полиці для квітів. Це одна з найоригінальніших , екзотичних і рідкісних полиць для квітів. підвісні полиці  для квітів супер ефектні самі по собі , але підвісні полиці для квітів як не дивно може здатися , підходять не для всіх рослин. А тільки для тих  квітів , які охоче пускають звисають вниз пагони. Всі інші види квітів просто не видно під стелею , якщо вони встановлені на високо підвішені підвісні полки для квітів. Другий момент це спосіб кріплення підвісної полиці для квітів до стелі. Потрібно обов'язково уточнити , а чи можна кріпити до вашої  власної стелі досить важкі речі . Між іншим підвісні полиці для квітів можна кріпити не тільки до стелі , а й до стіни. Тільки для цього потрібно передбачити спеціальний кронштейн. Або настінний тримач для підвісних квіткових полиць.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru