г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Настінні квіткарки.

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Настінні квіткарки.

    Настінні квіткарки - це ті квіткарки, про які думаєш в першу чергу, оформляючи приміщення квітами. І від настінних квіткарок доводиться відмовлятися в першу чергу. Причин відмови від ідеї розмістити у себе вдома настінні квіткарки може бути кілька.

  1. Ви можете зазвичай ніяк не знайти настінні квіткарки в продажу. Настінні квіткарки практично не виробляються і в той же час торгові мережі їх вкрай неохоче виставляють у себе на продаж. Це пов'язано з низьким попитом на настінні квіткарки в порівнянні з підлоговими цветочницами.
  2. Ви можете не зуміти підібрати настінну квіткарку потрібного вам дизайну. Асортимент настінних квіткарок настільки мізерний, що хочеться розплакатися. У продажу якщо і бувають настінні квіткарки, то тільки самого економного класу з усіх економних класів. Пристойна людина взагалі може посоромитися вішати таке в своїй квартирі.
  3. Необхідність свердлити стіну, для того що б виконати монтаж настінної квіткарки нікого не радує. Мало того, що при цьому може спрацювати закон підлості, і ви обов'язково потрапите в проводку приховану в стіні. Так вам ще й доведеться потім якось зміцнювати отвір в стіні, придумувати кріплення, для того що б воно витримало вагу самого настінного квіткаря плюс вага квітів з горщиками.
  4. Відомий закон підлості або його американізований побратим: закон Мерфі повернутися поплескати вас по плечу ще раз. Тоді, коли нарешті ви вже закінчите все роботи пов'язані з ремонтом проводки в стіні, переклеюванням шпалер і забиванням десятка анкерних болтів. Мерфі соромливо посміхнеться і ви зрозумієте, що прибили настінну квіткарку не туди куди потрібно, а на півметра ближче, ніж планували. А тепер будете битися об настінну квіткарку головою, кожен раз, коли спробуєте встати з крісла.
  5. Як випливає з пункту 4 - го, настінні квіткарки не мобільні. Їхня доля - жорстке стаціонарне розміщення. Згадайте як часто ви рухаєте меблі, для того що б легко і безкоштовно змінити інтер'єр кімнати. Тепер вам доведеться оглядатися на нерухомі точки кріплення настінного квіткарки. Навіть якщо ви ніколи раніше не ворушили свою меблі і не страждали від цього клаустрофобію, то цілком може бути, що позбавлення вас цієї уявної свободи буде тиснути на психіку.

    Але якщо ви не боїтеся таких труднощів і все ж хочете прикрасити своє приміщення елегантними і функціональними настінними цветочницами, то звертайтеся до нас. Ми для вас виготовимо настінні квіткарки.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru