г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
квіти вікна

предыдущее фото  |  следующее фото

квіти вікна  фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    квіти вікна фото

    Віконні решітки для квітів стають в даний час все більш і більш популярні. Вирощувати квіти для вікна стає модним хобі, а квіти на вікні і взагалі оформлення вікон квітами - це дійсно красиво виглядає. Уявіть собі, як ви прокидаєтеся вранці, підвіконня, квіти на твоєму вікні. При чому не грає принципової ролі, звідки вам доводиться бачити квіти на вікні. Квітка на вікні привертає увагу і при погляді на нього з вулиці і якщо дивитися на квіти через вікно з приміщення. Квіти на вікнах радують око, квіти на вікні створюють гарний настрій і підкреслюють смак господарів будинку. Якщо ви живете не в своєму будинку, а в квартирі розташованої у багатоквартирному будинку, то вам і в цьому випадку ні що не заважає розташувати квіти на вікні. Тільки треба враховувати, що оформлення вікон квітами в цьому випадку потрібно робити таким чином, щоб ні хто не міг потягнути ваш квітка на вікні. Не можна розташувати квіти на вікні, поставивши ящики для квітів просто на кронштейни під вікном. Потрібно проектувати грати для квітів таким чином, що б квіти на вікні ховалися всередині вашої металевої віконної решітки для квітів.

    При виготовленні решіток для квітів можна максимально врахувати побажання замовника-квітникаря. Так, наприклад не секрет, що квіти для східного вікна і квіти для західного вікна можуть бути зовсім різними. А тим більше це стосується кольорів для північного вікна і квітів для південного вікна. Різні квіти на вікна, можуть зажадати різних розмірів ящиків для квітів і різних керамічних горщиків. З урахуванням цих побажань підставки для квітів на вікні будуть мати різні розміри, а можливо і різну форму. Точно так роблять і в тому випадку якщо вам потрібна решітка для витких квітів. Майстер, який робить грати для квітів, вносить необхідні зміни в ескіз решітки та погоджує з вами ці зміни ескізу решітки.

    Чи є якісь принципові особливості у виборі матеріалу грати для квітів? У принципі немає. Якщо залізна решітка для квітів не є тільки декоративним рішенням і повинна бути міцною гратами, то до неї пред'являються ті самі вимоги, що застосовуються до звичайної решітці. Оформлення вікон квітами розглядається як додаткова декоративна завдання. Тому в конструкції решіток для квітів вносяться важливі зміни, які для звичайної грати не потрібні і навіть шкідливі. Зокрема, припускаючи квіти на вікні, необхідно як мінімум зробити решітку об'ємною. При цьому грати для квітів повинна мати досить великий обсяг і в обов'язковому порядку плоску частину в низу обсягу решітки. На цю плоску частину буде ставитися ящик для квітів. Квіти на вікні можна вирощувати не тільки в ящиках, а й у звичних керамічних горщиках. Квітка на вікні можна розташувати не тільки в нижній частині грат для квітів, а й у спеціальних кріпленнях по всій площині грати для квітів. Ці кріплення зазвичай роблять у вигляді круглих кілець, які кріпляться одним краєм на зварювання до прутів грат. Іноді під кожним таким кільцем розташовують додатковий кронштейн, який грає роль опори для квітки на вікні. Підставки під квіти на вікні можуть розташовуватися як всередині решітки, так і зовні. Чим більше квітів на вікні, тим красивіше виглядає оформлення вікон квітами, але є підводний камінь. Велика кількість квітів затемнює приміщення.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru