г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Балкончик.

предыдущее фото  |  следующее фото

Балкончик фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

    Балкончиком називається маленька рівний майданчик , виступає зі стіни будівлі. Зазвичай балкончик огороджений поручнями. перила балкончика можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: дерева , цегли , металу. Ми є виробниками металевих перил , тому краще всього вміємо оформляти балкончики саме металевими поручнями. Принцип пристрою перил для балкончика дуже схожий на пристрій балконних перил для великих балконів . Незважаючи на свої скромні розміри , перила балкончика можуть бути дуже красиві. Мініатюрність балкончика надає перилах балкончика іграшковий вигляд. безпосередньо перила балкончика або поручень перил , виконуються з гнутих металевої труби. Труба може бути круглої або прямокутної ( профільної трубою) . Не можна сказати , яка труба краще. Це все питання особистого естетичного сприйняття. Кріплення перил балкончика виконується шляхом поєднання двох способів кріплення.

    З одного боку перила балкончика кріпляться до зовнішньої стіни будівлі , на якій розташований сам балкончик . З'єднання кінців перил і стіни забезпечується забитими в стіну під різними кутами шматками металевого прута або арматури. Ці шматки називаються заставними елементами . Перед тим як забивати заставну, в стіні висвердлюють отвір відповідного діаметру і вже в цей отвір забивають металевий прут . Потім виконується зварювання кінця перил балкончика примикає до стіни і забитих у стіну закладних елементів . Місце зварювання робиться максимально малопомітним або навіть оформляється за допомогою декоративних накладок таким чином , що б його практично не було видно.

    Крім того , що поручні балкончика кріпляться до стіни будівлі , ці перила ще й підтримуються балясинами . Самі балясини своїм верхнім кінцем впираються в перила балкончика , а нижнім в плиту балкончика . У разі , коли перила балкончика металеві , то можна використовувати ковані балясини для балкончика . Ковані балясини крім того що мають гарний вигляд , можуть бути ще й досить химерно вигнуті. Гнуті балясини перетворюють балкончик на своєрідну корзинку , надаючи значні архітектурні штрихи всьому фасаду будівлі. Враховуючи скромні розміри балкончиків , додатковий обсяг , який ви отримуєте , використовую гнуті балясини , буде приємним сюрпризом для вас.

    Верхняя часть плиты балкончика или как ещё говорят – пол балкончика обычно отделывают керамической плиткой. Плитка для балкончика должна выбираться морозоустойчивой и не скользкой. Для создания локальных подсветок на балкончике можно установить небольшие кованые светильники, кованые светильники создадут дополнительный шарм и придадут неповторимый стиль вечернему балкончику. На балкончике можно расположить кованую мебель. Кованая мебель будет хорошо сочетаться с коваными перилами балкончика, и создавать единый стилистический ансамбль. Кроме кованой мебели, на балкончике можно расположить цветы. Превратив балкончик в маленький садик на фасаде дома. ,fkrjy

    Для того щоб квіти на балкончику відчували себе як вдома , а вам було б зручно доглядати за квітами на балкончику , краще звернутися до нам ще на етапі проектування балкончика . Ми зможемо розробити квіткарки для балкончика , створити малюнки квіткарок , ескізи квіткарок , а потім і втілити цей проект у життя . Наше виробництво дозволяє виготовити квіткарки для балкончика , виготовити перила для балкончика і виготовити ковані меблі для балкончика . Можливе виконання монтажу перил , доставка кованих меблів і установка квіткарок на балкончику . При необхідності ми виконаємо кріплення настінних квіткарок і кріплення підвісних квіткарок до стелі. Зв'язатися з нами ви зможете за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru