г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Стіна для квітів. Квіти на стіні. Квітка на стіну.

предыдущее фото  |  следующее фото

Стіна для квітів. Квіти на стіні. Квітка на стіну.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

    Останні роки все частіше і частіше стали з'являтися замовлення на трохи підзабутий вже декоративний прийом , який можна назвати : квіти на стіні . Ще 10 років тому , розмовляючи з просунутими дизайнерами інтер'єру , я чув , що квіти на стіні пішли назавжди з арсеналу дизайнерських прийомів і більше ніколи не повернутися. Такі слова в епоху загального захоплення « євроремонтами » говорилися не тільки про прикрасу стін квітами , а й про багатьох інших красивих обробках, які не вписувалися в примітивний шаблон з ковроліном , підвісною стелею «Дон» з білих паперових плиток і пластиковими панелями. Так , наприклад , ніхто не вірив , що повернуться малюнки на стіні , замість шпалер. А зараз малюнки на стіні - просто зобов'язані бути в будь-якому пристойному будинку . Ніколи не розумів , що поганого в тому , щоб намалювати квіти на стіні ? Зрозуміло, що намалювати квіти на стіні потрібно так , що б цей малюнок на стіні не дивився дитячим непорозумінням і вписувався в загальний інтер'єр , будучи його родзинкою. Але ми не будемо зараз детально зупинятися на питанні : намалювати квіти на стіні , нас цікавлять в цій статті живі квіти на стіні. Давайте подумаємо разом , якщо у вас виникло бажання розташувати живі квіти на стіні , то яка стіна для квітів може вам підійти і що вам знадобитися для того , щоб повісити квітку на стіну.

    Для того що б ви могли спокійно розташовувати квітку на стіну , сама стіна для квітів повинна задовольняти декільком вимогам. У першу чергу , для того щоб квіти на стіні могли нормально жити , квітнути і радувати вас , стіна для квітів повинна мати хороше природне освітлення . Без цього не потрібно навіть планувати віщати квітка на стіну. Хворі квіти , які погано ростуть , з млявими листям , не можуть використовуватися для декору стін квітами. Вони не можуть служити прикрасою стін квітами , а швидше будуть викликати сумні асоціації . Є варіант підбирати квіти , які люблять напівтемрява або створити хороше штучне освітлення , але краще вибрати стіну для квітів з природним освітленням. Може виявитися , що такої стіни для квітів і не знайдеться у вашому приміщенні . Тоді не потрібно вішати квіти на стіну. Припустимо , що така стіна для квітів все ж знайшлася у вашому домі. Тепер , для того що б розмістити квіти на стіні і зробити повноцінний декор стін квітами , вам знадобляться спеціальні кашпо. Вони так і називаються: кашпо для квітів на стіні. За своїю конструкцією це настінні металеві підставки для кольорів. Ми виготовляємо самі настінні підставки під квіти і при необхідності можемо виконати кріплення квіткарки на стіну , у вас вдома. У тому випадку , коли ви плануєте розмістити штучні квіти на стіну , то наявність квіткарки на стіну не обов'язково. Штучні квіти на стіну можна кріпити без кашпо. кашпо для квітів на стіну потрібно для того щоб розташувати на підставці під квіти керамічний горщик з грунтом і уникнути затікання води при поливі квітки на стіні.

    Цікаве доповнення до питання : квітка на стіну. Крім квітів на стіну , ви можете так само спробувати розташувати квіти на стовпах. квіти на стовпах відмінно виглядають самі по собі і в той же час кращим чином декорують стовпи , які завжди важко вписати в інтер'єр і обіграти їх з дизайнерської точки зору. Такі стовпи іноді необхідні з технічної точки зору при будівництві перекриттів або пристрої сходів у вашому домі. Але ні що не заважає вам придумати самим стовпи для квітів. Це будуть штучні або фальш стовпи для квітів. Стовпи для квітів можна зробити переносними і тоді вони будуть сприйматися як оригінальна вертикальна стійка для квітів. Квіти на стовпах можна розташовувати , як на одній стороні стовпа для квітів , так і розвішувати квіти навколо стовпа , на різних рівнях , перетворюючи стовпи для квітів в абсолютно феєричну компоненту вашого інтер'єру. Після того як вам вдалося прикрасити стіну квітами , виконати декор стін квітами , ви можете навіть повісити невелику табличку : aion стіна квітів. Багато людей оцінять такий жарт .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru