г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Квіти на лоджію. підвісна квіткарка

предыдущее фото  |  следующее фото

Квіти на лоджію. підвісна квіткарка

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

    Квіти на лоджію. Лоджія за своєю суттю є невеликий вбудованої терасою , на яку ви зможете зробити крок прямо зі своєї квартири , навіть якщо вона знаходиться на 14 -му поверсі висотного будинку. Є маса думок про те , як правильно і як практично розпорядитися своєю лоджією . Ми не будемо розглядати сьогодні практичні рішення , а поговоримо про можливість розташувати квіти на лоджію. Звичайно корисно винести на лоджію непотрібний шафа і гоночний велосипед , але якщо вам хочеться зробити лоджію зоною відпочинку і психологічного комфорту , то краще шафа визначити в інше місце. Квіти на лоджії перетворять лоджію в якийсь шматочок саду або квітника. Оформлення лоджії квітами - захоплююче і приємна справа . Для багатьох людей що живуть в типових квартирах вирощування квітів це улюблене хобі і крім як на лоджії деякі види квітів рости не будуть ні де більше. Лоджія єдине місце в будинку , де є хороше природне освітлення . Гвоздика , петунія, жоржини , троянди і багато інших квітів на лоджії відчувають себе найкраще. Прикраса лоджії квітами , дозволить вам отримати зону психологічного комфорту в квартирі.

    Як же розташувати максимальну кількість квітів на лоджії ? Площа лоджії зазвичай мала. Тому для квітів на лоджії необхідно використовувати квіткарки для лоджії. Квіткові підставки для лоджії можуть бути підлоговими підставками . Ці підставки для лоджії розташовуються на підлозі лоджії і можуть бути підставками на одну квітку або підставками на кілька кольорів. Ті підставки для лоджії які робимо ми на своїй виробництві , зазвичай враховують бажання клієнта розташувати максимум квітів на лоджії при мінімумі площі підлоги лоджії. У цій благородній справі , підлогові підставки для лоджії не завжди справляються. їх потрібно доповнювати іншими видами квіткарок для лоджії. Дуже виручають настінні квіткарки . Настінні квіткарки для лоджії так само бувають цветочницами на один квітка або на багато квітів. Настінні квіткарки кріпляться на стіну з допомогою не складних кріплень . Настінні квіткарки - це важливий елемент в оформленні лоджії квітами. Не нехтуйте цим простим , але ефективним прийомом для прикраси лоджії квітами.

     Крім настінних квіткарок , квіти на лоджію можуть бути винесені за допомогою підвісних квіткарок . Красива підвісна квіткарка кріпиться до стелі. Хоча іноді робляться підвісні квіткарки , які підвішуються чи не до стелі , а до виносного кронштейну на стіні. Ми можемо виготовити підвісну квіткарку будь-якої конструкції , використовуючи для створення підвісний квіткарки на лоджії металевий прут , ковку , декоративні ланцюги або інші матеріали. Квіткарка на ланцюгу при сильному вітрі трохи розгойдується , тому потрібно стежити , що б квіти на лоджії в такий квіткарки не перекинув .

    Останнім стратегічним резервом для того що б розмістити квіти на лоджії залишаються перила лоджії. Оформлення лоджії квітами на перилах , вимагає або початкового виготовлення таких перил , щоб вони могли тримати на спеціальних вигинах квіткові ящики. Є навіть такий термін - тримач для балконного ящика. Ми виготовляємо металеві тримачі для балконних ящиків . Або створення кріплень для квіткових ящиків вже пізніше. Самі квіткарки на перилах можуть теж виглядати красиво і служити компонентою в прикрасі лоджії квітами. Це можна побачити в нашому фотокатологе . Квіти на лоджії фото . Квіти на перилах лоджії можна розташувати в одному ярусі чи розподілити по всій площі перил. З технічної точки зору обидва рішення не відрізняються великою складністю. Якщо ви хочете розмістити квіти на лоджії , звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті. Ми можемо виготовити для вас декоративні металеві тримачі для балконних ящиків .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru