г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Полиці під квіти дерев'яні полиці для квітів

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подставка для цветов

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые подставки для цветов фото

Кованые подставки для цветов фото

Не торопитесь покупать полки для цветов - их может сделать руками каждый джентльмен, это не трудно. А деревянные полки для цветов - это не единственный вариант разместить цветы.

Не торопитесь покупать полки для цветов - их может сделать руками каждый джентльмен, это не трудно. А деревянные полки для цветов - это не единственный вариант разместить цветы...


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Иллюстрации. Пособие домашнего сварщика. Как научиться самостоятельно делать красивые полки для цветов своими руками и украсить квартиру.

Иллюстрации. Пособие домашнего сварщика. Как научиться самостоятельно делать красивые полки для цветов своими руками и украсить квартиру.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Полиці під квіти дерев'яні полиці для квітів , як це виглядає насправді і кому це потрібно.

Припустимо , що ви поки ще не визначилися з полицею для квітів, і роздумуєте яку полицю вам вибрати . Можливо , ви схиляєтеся до дерев'яної полиці під квіти. Які несподіванки чекають вас на цьому шляху? Дерево це цікавий матеріал , який безумовно має  власне декоративне значення . Добре це чи погано? Не мені про це судити , але в будь-якому випадку, яку б ви не підібрали для себе дерев'яну  полку для квітів , ви не зможете вийти з певного стилю. Які б залізні деталі ви не придумали прикріпити в дерев'яній полиці , як би ви не  фантазували з накладками або різьбленням , у вас все рано вийде полку під квіти в стилі « а ля Дикий Захід» або « тайговий тупик ». Це потрібно розуміти відразу і не живити необгрунтованих ілюзій. Сам матеріал полки для квітів визначить це за вас крім вашого бажання. Ви можете зустріти  дерев'яні полиці під квіти досить дорогі , красиві і складні , але це будуть споруди нагадують теремок в російській селі. чи готові  ви розмістити , такий теремок в своєму інтер'єрі , і на скільки , він так буде доречний , ось в чому питання. Якщо готові , йдемо далі , відвідаємо магазини , в яких  можуть продаватися полки для квітів. І тут вас чекають нові відкриття сезону.

     Швидше за все , що ви не зможете купити відповідну для вас дерев'яну полицю для квітів. Їх просто ні хто не робить на продаж. Занадто специфічна продукція . Максимум , що ви можете зустріти це полиця для квітів з ДСП або МДФ. Між іншим така полку  під квіти - це не поганий варіант економ класу. Тільки не забувайте , що навіть добре ламінована полку буде псуватися при експлуатації.  По-перше , ви миттєво подряпаєте ламінований шар керамічними горщиками , а по-друге , рано чи пізно намочіть полку і поступово вона здійметься . Чудес не буває - це властивості самого матеріалу : ДСП і МДФ. Ну не люблять вони вологи , не люблять , що поробиш ? Дерев'яну полицю для квітів важко купити ,  але легко зробити. Як варіант ви можете направити свої стопи в столярну майстерню. Вас очікує бідність вибору дизайну і вартість дерев'яної  полки під квіти вам теж не сподобається. Ви можете вчинити інакше - виготовити дерев'яну полицю для квітів своїми руками , замовивши необхідні  комплектуючі в тій же столярні. Така полку під квіти обійдеться вам істотно дешевше. Правда вам доведеться поламати голову над тим як пофарбувати свою дерев'яну полицю для квітів. Найкрасивіше розкрити дерев'яну полицю морилкою , а потім лаком. Зрештою , всі дерев'яні інтер'єрні  вироби фарбують саме так. Що у вас вийде? Важко сказати . Швидше за все , що нічого хорошого. Але на смак і колір - товаришів немає.

    Дерев'яна полиця для квітів буває двох основних модифікацій. Полка для квітів підлогу дерев'яна і полку  настінна дерев'яна для квітів. Це дуже схожі вироби . Різниця в конструкції цих дерев'яних полиць мінімальна. Полка для квітів напольная дерев'яна це плоска дерев'яна поверхня з ніжками , для установки полки на підлогу або з коліщатками , для того щоб було легше пересувати квіти.  А полиця настінна дерев'яна під квіти забезпечена замість ніжок або роликів , спеціальними кронштейнами , які призначені для кріплення дерев'яної  полки на стіну. Полка для квітів парольний дерев'яна користується помітно більшим попитом у покупців. Її легко можна розташувати в будь-якому зручному місці і так само легко при бажанні переставити . Поки настінна дерев'яна під квіти вимагає для своєї установки псування декоративного оздоблення стін , і поміняти  положення настінної полиці завжди важко. Я прихильник вибирати підлогові дерев'яні полиці для квітів.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru