г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
підставки Під вазони

предыдущее фото  |  следующее фото

Подставки для ваз фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    підставки Під вазони фото

    Металеві підставки Під вазони дозволять вам прикрасити інтер'єр вашого будинку і красиво розставити квіти. Підставки Під вазони з металу мають різні форми і стилістичні рішення. Підставки Під вазони потрібно вибирати або в спеціалізованому магазині, або замовляти в майстерні, яка займається виготовленням підставок. У нашій майстерні накопичений великий досвід виготовлення підставок Під вазони. Ми пропонуємо своїм клієнтам і готові підставки Під вазони та підставки, які робимо на замовлення. Готові підставки Під вазони мають лаконічні форми і адаптовані на широкого споживача. Якщо вам не підходять готові підставки зі складу, то існує інший метод вибору підставок Під вазони. Замовник вибирає металеві підставки на нашу фотокатологу: фото підставок для квітів. Або ми самі розробляємо ескіз підставки виходячи з того як оформлено приміщення і які металеві декоративні деталі вже є у замовника. Ефектна підставка послужить важливим додатковим штрихом до продуманому дизайну. Стильна підставка, іноді, це перший крок до високої індивідуальності і домашньому затишку. Адже багато деталей інтер'єру та меблі купуються готовими в магазині. У цій ситуації вам потрібні такі деталі як підставки. Ефектна підставка може трохи перетворити навіть типове меблеве рішення.

    Наприклад, якщо в приміщенні вже є камін і обрана камінна решітки та інші камінні акцессуари, то підставку Під вазони необхідно зробити в тому ж стилі, що й камінний набір. Найчастіше такі підставки робляться із застосуванням кування. І називаються ковані підставки Під вазони. Всі підставки з металу, повинні відповідати певним вимогам. Підставки необхідно робити красивими, підставки Під вазони мають бути максимально стійкі до перекидання. Якщо підставка Під вазони робиться на замовлення, то можна взяти у замовника його вазу і зробити підставку максимально відповідну до даної конкретної вазі. При цьому враховується не тільки форма вази, але і її дизайн. Дизайн підставок з металу може бути співзвучним не тільки дизайну приміщення, але і оформлення самої вази. Наприклад: вази в грецькому стилі, краще всього виглядають на підставках у грецькому стилі. На скільки вони підходять інтер'єру приміщення, вирішує сам замовник, але ми намагаємося підказувати йому прості і не дуже дорогі рішення. Ті, які дозволять вам пишається підставкою і за які не доведеться червоніти.

    Металеві підставки Під вазони вимагають не тільки продуманого технічного рішення, а й відповідного оформлення підставок. Всі підставки фарбуються декоративними фарбами. У тому випадку якщо це підставка для вулиці, то ми рекомендуємо використовувати стійкі фарби для вулиці або розкриваємо декоративну фарбування підставок Під вазони, спеціальним лаком, який збільшує стійкість підставки в умовах високої вологості і сонячних променів. Важко сказати, чи існують інтер'єри, для яких не вдається підібрати стильну підставку. Я вважаю, що стильну підставку завжди можна зробити, аби у вашому приміщенні були вази і квіти. Може бути доведеться трохи поламати голову над ескізом підставки, але він обов'язково вийде. Не забувайте також про міцність сталевих підставок і довговічності. Підставки з металу не маю певних термінів експлуатації. В принципі вони можуть служити вам вічно. Навіть якщо самі вази будуть втрачені або розбиті, підставка Під вазони, маючи власне декоративне значення, все одно буде прикрашати ваш будинок.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru