Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Металевий свічник із дерева. Метал для свічника

предыдущее фото  |  следующее фото
    подсвечник видео
Кованый подсвечник

предыдущее фото  |  следующее фото

Металлический подсвечник:Подсвечник из стали:Кованый подсвечник:Подсвечник из дерева:

    Различные кованые изделия фото

    Існує декілька найпопулярніших матеріалів для виготовлення свічників . Але найбільш традиційними свічниками потрібно вважати металеві свічники і свічники з дерева . В історичному плані ці матеріали були , очевидно , найбільш доступні тим древнім виробникам свічників , які тоді існували на ринку старовинних свічників . Хоча те , що ми зараз називаємо старовинними свічниками , в ті часи , можливо називалося в крамниці продавця свічників , як: сучасний свічник оригінальний . Ось такі парадокси часу. Перш ніж торкнутися питання про метал для підсвічника . Висловлю особисто моя думка , що ті свічники з дерева , які пропонуються зараз на ринку , можуть мати дуже вузьку сферу застосування. Підсвічник з дерева - це або « хенд мей » , або предмет інтер'єру оформленого в стилі « хата повертається - частина 3 ». Більшість свічників з дерева , продукт токарної майстерні і виглядають дерев'яні свічники як чарочки мутанти , на дивних ніжках , увіткнені в невеликий шматок дошки , яку шкода було вибрасіть . Я повторюю , що це моя особиста думка і я його не нав'язую На смак і колір - товариша немає .

    Металеві свічники виграють у підсвічників з дерева саме різноманіттям форм свічників. металеві свічники можуть виготовлятися з безлічі різних видів металопрокату. Свічники з проволоки, свічники зі сталі , ковані свічники і так далі. А кожен вид використаного металу для підсвічника , дозволяє робити різні форми свічників. Пояснити це найкраще буде на прикладі підсвічників з дроту. ці свічники зі сталі можуть бути схожі і на абстрактні ажурні конструкції і на меленький велосипед свічник. Підсвічник з сталі можна легко об'єднати з бутилочнице . Вийде свічник бутилочнице . І такі приклади можна продовжувати нескінченно. Метал для підсвічника - це самий універсальний вибір. Не потрібно забувати і про практичність підсвічника . Металевий свічник ви можете легко очистити від розплавленого парафіну і на металі підсвічника він ні залишити ніяких слідів. Міцність металевого свічника може вважатися легендарною. Кований підсвічник можна упустити з великої висоти на дах машини свого суперника і свічник залишиться цілий. Скляні свічники б'ються , керамічні свічники теж ламаються. Свічники з заліза не ламаються. купити металевий свічник ви можете у нас. Зв'язатися з нами ви можете за вказаним на сайті телефоном або повідомити про ваше бажання купити металевий свічник електронною поштою.


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru