Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Холодна ручна ковка гаряча

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый подсвечник

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые изделия фото

Холодна ручна ковка та гаряча ручна ковка

    Гаряча ручна ковка. Ця технологія кування , що припускає обов'язковий розігрів металу для підвищення його  пластичності , а потім обробку розігрітого металу за допомогою ручного молота або просто важкого молотка. Технологія , якій випала сумнівна честь стати учасницею всякого роду міфів і фантастичних романів. Ні хто не бачив цю ручну ковку , але всі чомусь думають , що ось це вже точно якесь  таїнство насильно схрещені з мистецтвом. Чому всі так думають ? А тому що ні хто не бачив гарячу ручну ковку ніде і ніколи , крім як на дивних  етнографічних фестивалях. Де вона подаватись як обов'язкова і невід'ємна частина шоу програми . А там під гарячою річний куванням розуміють атракціон з виготовленням з заздалегідь приготовленою заготовки непоказною підкови для сувенірів. Сувенір цей - підкову ручного кування , вам відразу запропонують  купити за подібною ціною і повісити як знатну видобуток у себе на стінці . Ось власне і вся область застосування гарячої ручного кування . Нічого хорошого або  загадкового в ній немає. А якщо і є , то рівно стільки скільки і у виготовленні болтів і гайок , без нормально обладнання. Можу сказати - зробити без інструментів та обладнання хорошу гайку з метричною різьбою - це велике Мистецтво . І виріб вийде абсолютно унікальне .

    Холодна ручна ковка. З холодною ручним куванням справа йде ще цікавіша . Почнемо з того , що холодного кування в  звичному розумінні терміну кування немає , ніколи не було і напевно не може бути в принципі. Якщо розуміти під ручний куванням Стуканов молотком по холодному  шматка заліза , так цим можна розважатися в дурдомі . Ви все одно не зможете отримати потрібну деформацію. Але якщо правильно розуміти загадковий термін :  холодна ковка , як гнуття стандартного металопрокату за готовими шаблонами , то ручна холодна ковка - це популярна технологія . Вона застосовується вже  сотні років , тільки раніше ні хто не знав , що це виявляється холодна ковка. Типу суперсучасна технологія . Раніше всі розуміли : їли немає можливості  зробити повноцінні ковані деталі , то можна спробувати їх імітувати способом гнуття шматків металу ( прута або квадрата ) . Якщо холодну гнуття  було потрібно в значній кількості , то виготовлялися нескладні пристосування для гнуття . Зараз вони гордо іменуються обладнанням для холодної кування , але від цього вони не стали іншими станочки , ніж 40 років тому. Нічого нового або революційного у виробничій частині холодної ручного кування НЕ  відбулося. Але сталося інше - стався прорив в маркетингу і рекламі цього типу виробів.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru