Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Великі свічники з кування фото залізна штука

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый подсвечник

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые изделия фото

Великі свічники з кування фото залізна штука

    Свічники фото . На сьогоднішній день , свічники все більш і більш набувають рис інтер'єрного акцессуара . природне ,  початкове призначення свічників - автономних освітлювальних приладів , зараз практично втрачено і не грає ніякого значення. Тому великі  свічники зустріти можна , але дуже рідко. Одна з причин рідкісного використання , а значить і рідкого виготовлення великих свічників - це обмеженість простору для більшості сучасних інтер'єрів. Великий свічник просто зобов'язаний мати вільний простір навколо себе , навіть якщо його не використовують за призначенням , як освітлювальний прилад . Без цього простору великий свічник стає безглуздою і громіздкою залізною штукою . Якщо зізнатися чесно , то практично всі великі свічники , які нам доводилося робити , за фактом своєї установки були саме залізними  штуками , а не предметами інтер'єру , прикрашають відвідування і доповнюючими існуючий стиль . Ви думаєте , що мені соромно в цьому зізнаватися ? стиль  підсвічника , розмір підсвічника і місце розташування великого підсвічника , на жаль , не визначає виробник великого підсвічника , а саме  замовник великого підсвічника . Навіть у тому випадку , коли виробник свічників має сміливість давати свої зауваження , з приводу смаків замовника ,  все одно його голос не більш ніж дорадчий . Хоча у великих свічників існує величезний інтер'єрний потенціал і великі свічники здатні прикрасити багато приміщень , а форма свічників , конструкція свічників і візуальний вигляд свічників так легко і гнучко можуть бути адаптовані до  будь-якого стилю простору , тим не менше - цей потенціал на сьогоднішній день практично не використовується. Дивіться наш фотоальбом з фотографіями  свічників : свічники фото .

    Свічники з кування. Або ковані свічники , дозволяють створити максимально можливе різноманіття форм великих  свічників і дозволяють адаптувати великі свічники до будь металевим деталям інтер'єру. Починаючи від металевої кованої ліжка і закінчуючи кованими гратами на каміні. При цьому великі свічники абсолютно не здаються зайвими деталями інтер'єру, які насильно втиснуті в декоративне простір приміщення . Навпаки , великі свічники з кування здатні оживити пересічний інтер'єр , ставши тими штрихами , яких не вистачало ,  для остаточного оформлення простору в певний естетичний кондоминимум . Приємного вам перегляду , всякі залізні штуки зібрані в нашому фотоальбомі :  свічники фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru