Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЯК ЗРОБИТИ СВІЧНИКИ ВЛАСНИМИ РУКАМИ

предыдущее фото  |  следующее фото
    подсвечник своими руками видео
Кованый подсвечник своими руками

предыдущее фото  |  следующее фотоКак сделать КЛАССНЫЙ подсвечник в домашних условиях? Шикарный подсвечник - его может сделать своими руками каждый джентльмен или дама, это не трудно. Способы декорирования металла...

Как сделать КЛАССНЫЙ подсвечник в домашних условиях? Шикарный подсвечник - его может сделать своими руками каждый джентльмен или дама, это не трудно. Способы декорирования металла...


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Вы ещё не умеете пользоваться сваркой? Вах, вах, вах - для вас пособие домашнего сварщика. Подсвечник со сваркой - это интересно сделать дома самому.

Вы ещё не умеете пользоваться сваркой? Вах, вах, вах - для вас пособие домашнего сварщика. Подсвечник со сваркой - это интересно сделать дома самому.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Деревянный подсвечник своими руками:Деревянный подсвечник своими руками:Стеклянный подсвечник своими руками:Кованый подсвечник своими руками:

    Различные кованые изделия фото

    Підсвічник своїми руками. Як зробити свічник своїми руками. Свічники своїми руками новорічні. виготовлення підсвічників своїми руками. Оригінальні свічники своїми руками. Свічники з бісеру своїми руками. Свічі й свічники своїми руками. Підсвічник рибка. декоративні свічники своїми руками. Красиві свічники своїми руками. Новорічні свічники своїми руками. Скляний свічник. Підсвічник риба.

    Можливо цей відеофільм який ми пропонуємо вашій увазі , зможе відповісти на всі подібні питання. У фільмі дуже детально , в доступній наочній формі показані всі кроки які необхідно зробити для того що б отримати оригінальний свічник в домашніх умовах. Поки ми не стали морочитися з перекладом фільму на російську мову , на наш погляд в цьому немає ніякої необхідності. Всі дії майстра ретельно відзняті із зручною для візуального спостереження точки і не залишається нічого недоговореного за кадром. Можна сказати , що це навчальний фільм про свічник своїми руками. Для того що б виготовити свічник своїми руками вам потрібно лише акуратно копіювати дії майстра в ролику . Ваше власний виріб буде трохи відрізнятися від того которе показано в ролику , але в цьому є і своя принадність. Це буде не тільки оригінальний свічник , а й індивідуальний свічник.

    Другий відеофільм так само не вимагає спеціального закадрового перекладу , хоча б тому що фільм про те як зробити кований підсвічник своїми руками , озвучений тільки легкою музикою і приглушеними звуками роботи ковальського інструменту. Фільм може бути пізнавальним не тільки для тих хто цікавиться кованими підсвічниками своїми руками , а й для всіх кому цікаво подивитися як робиться ковка. Це відео про ковку . У ролику знявся чудовий майстер своєї справи , талановитий коваль , для якого це явно не перший металевий свічник. Це помітно по тому , як відточені , скупі і раціональні його руху. Як вивірена технологія . Майстер не відчуває сумнівів коли робить свічник своїми руками. За запропонованою у фільмі методикою , кожен може зробити свічник своїми руками , але зрозуміло , що не так швидко. Будуть звичайно і помилки і зіпсовані зразки свічників. Але якщо прикласти трохи праці і старання , помножити їх на терпіння і витрачений час , то ви навчитеся робити чудові оригінальні свічники своїми руками.


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru