Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЯК НАЗИВАЄТЬСЯ великий свічник?

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая пепельница

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые изделия фото

Як називається великий свічник? КУПИТИ канделябр

    Великий свічник називається канделябром . Але при цьому передбачається , що великий свічник має певне  художнє значення . Як - то не прийнято називати канделябром велику залізну конструкцію з моторошним зовнішнім виглядом. Сам термін канделябр , як би зобов'язує великий свічник відповідати певному рівню декоративного майстерності. А значить і робить канделябр помітним інтер'єрним предметом . Для кожного виду інтер'єру , необхідно підбирати різні канделябри , враховуючи стиль і призначення приміщення . Якщо приміщення використовується як камінний зал  або вітальня , то великі свічники - канделябри , орієнтуються у своєму дизайні , в першу чергу , на камінні акцессуари або камінну решітку. У тому випадку , коли приміщення є спальнею , то вдалим рішенням було б зробити канделябри в стилі кованої ліжка і так далі. Принцип ясний.

    Купити великий свічник або купити канделябр можна у нас. ПП Колесник фірма свічників і канделябрів . А ви зараз  перебуваєте на нашому сайті. Для того , щоб перейти до справи і замовити великий свічник - канделябр , необхідно спочатку зв'язатися з нашим майстром. зробити  це найкраще по телефону. Номери телефонів вказані на сайті. Майстер допоможе вам визначитися з розмірами і кількістю канделябрів , допоможе підібрати стиль великого підсвічника для вашого приміщення і разом з вами розробить дизайн канделябра . Ціна великого підсвічника або ціна канделябра визначається  після розробки ескізу канделябра . Зазвичай ціна канделябра становить 200 - 500 грн. Ціна великого підсвічника залежить від складності роботи.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru