Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Де купити гарну підставку для пляшок вина фото, один з варіантів бутилочніци зробленої з кованого металу за технологією художнього кування,   виробник Дніпропетровськ.

предыдущее фото  |  следующее фото
    кованая бутылочница видео
Де купити гарну підставку для пляшок вина фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Различные кованые изделия фото


Купить красивую подставку для бутылок вина фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске.

    Незвичайний інтер'єрний аксесуар і хороший оригінальний подарунок - це красива підставка для пляшок вина. Варіантів дизайну та ідей зовнішнього вигляду таких підставок , часто званих бутилочнице , знайти на фото можна багато. На жаль , вдалих моделей не так багато. Виріб популярне , їх роблять і невеликі майстерні та великі виробники , які торгують оптом . Але далеко не всі вони можуть вважатися дійсно оригінальними аксесуарами для інтер'єру приватного будинку або квартири. Ми вирішили показати вам кілька фотографій , ви можете побачити їх у галереї нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську , які мені особисто подобаються. І як мені здається , вони є досить гарними підставками для пляшок вина.     Звернемо увагу на фото в цій статті. Що можна сказати про бутилочнице на фотографії? Насамперед, потрібно вказати на матеріал, використаний для виготовлення виробу. Як ви самі бачите на фото , це підставка для пляшок вина , зроблена з металу. Металеві бутилочніци , заслужено вважаються практичними і надійними виробами. Випадково зламати або розбити підставку для пляшок вина практично неможливо. При бажанні її можна навіть впустити і це не позначиться на зовнішньому вигляді бутилочніци . Тобто , тут вартість виробу повинна розглядатися , як практичне вкладення в практично «вічну » красиву річ.

    Дизайн і декоративне оформлення вироби з металу бере на себе технологія художньої ковки. Хто займається виготовленням бутилочниц ? Виявляється , красиві підставки для пляшок вина роблю далеко не в будь ковальської майстерні . Чому ? Справа в тому , що інтер'єрні предмети та аксесуари , це особлива область художньої ковки , її часто називають дрібною пластикою по металу. Тут , застосовуються незвичайні технології , від коваля потрібно хороший смак , професійну майстерність і фантазія художника по металу. У певному сенсі , зробити своїми руками красиву бутилочнице , важче , ніж великі ковані ворота або багатометровий паркан. Тут потрібні інші навички і принципово інший підхід .     Купити підставку для пляшок вина можна готову або зробити бутилочнице під замовлення , за індивідуальним проектом. Найчастіше наші замовники вибирають другий варіант. Що дозволяє зробити для них ексклюзивне кований виріб . До речі , якщо ви хочете зробити подарунок на свято , цей варіант теж можна розглянути , як найкращий. Адже ви подаруєте своїм близьким не просто красиву дрібничку , а інтер'єрний аксесуар , який завжди буде стояти в будинку на самому видному місці. Виготовлення підставок для пляшок вина можна замовити , зв'язавшись з нашим майстром , ковалем художньої ковки в Дніпропетровську. Крім жителів нашого міста на Дніпрі , оригінальні бутилочніци можуть купити і люди, що проживають далеко від Дніпропетровська . Для них готові підставки для пляшок вина висилаються поштою . Моделі і варіанти зручно подивитися на фото в галереї нашого сайту. Дивіться фото , вибирайте і звертайтеся , якщо хочете купити такі красиві вироби з кованого металу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru