Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Купити красиву підставку для винних пляшок фото. Зразок вироби майстерні художньої ковки в Днепропетрвоске, кована бутилочнице з металу, пофарбована під старовинну мідь.

предыдущее фото  |  следующее фото
    кованая бутылочница видео
Купити красиву підставку для винних пляшок фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Различные кованые изделия фото


Де купити гарну підставку для винних пляшок? На фото можна подивитися цікавий варіант кованої бутилочніци. Художня ковка в Дніпропетровську, інтер'єрні вироби із заліза та меблеві аксесуари, галерея фото.

     У нашому прикладі на фото , показана цікава оригінальна підставка на одну пляшку , яка за своєю конструкцією відноситься до настільних бутилочнице . Така класифікація є досить умовною. Природно , що на практиці настільні підставки для винних пляшок часто ставлять не тільки на стіл , але розміщують на будь-яких полицях , меблевих поверхнях , камінах , столиках , стелажах. Тобто там , де бутилочнице буде добре виглядати і прикрашати своїм виглядом дизайн інтер'єру.     Особливо добре підставки для винних пляшок виглядають в тих приміщеннях , для оформлення яких вже використані інші елементи художньої ковки та ковані вироби хорошого рівня якості. Це можуть бути : ліжка , столи , стільці , ковані дзеркала , шафки , камінні аксесуари , свічники , перила , декоративні решітки.

    Купити красиву підставку для винних пляшок можна готовою, як індивідуальне виріб , в якості додаткового оригінального аксесуара . Або зробити бутилочнице на замовлення, з урахуванням певного стилю оформлення приміщення в приватному будинку , квартирі , на дачі , в заміському котеджі , особняку . Сьогодні красиві підставки для винних пляшок можна побачити і в сільському будинку , сучасної садибі в селі. Скрізь , де господар намагається влаштувати затишну солідну атмосферу. Подивитися варіанти і можливі види бутилочниц ви зможете на фото в галереї нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську. Купити хорошу підставку для винних пляшок з кованого металу можна не тільки жителям Дніпропетровська. Ми приймаємо замовлення з інших міст , висилаючи готові бутилочніци виготовлені нашим майстром художньої ковки своїми руками , поштою. Зв'язатися з майстром і купити підставку для винних пляшок можна прямо на сайті , подивіться розділ « КОНТАКТИ ».

    Кілька слів про фарбування вироби . Такі варіанти фарбування називаються декоративними покриттями і для красивих кованих аксесуарів характерним покриттям є фарбування ковальської патиною. Найчастіше її називають патинуванням чорного металу під кольорові і благородні . У нашому прикладі на фото показаний зразок патинування під мідь . Після покриття патиною виріб з кованого металу виходить стилізованим , нагадує стару мідну бутилочнице . Можливі й інші ідеї як пофарбувати метал для декоративного ефекту. Найбільш популярними у наших замовників художньої ковки в Дніпропетровську виявляються такі покриття як : під старе срібло , під старовинне золото , бронзу. Дещо рідше , патина використовується у вигляді суцільного шару фарби , для того щоб кований аксесуар був повністю пофарбований в мідний , золотий , срібний або бронзовий колір. У вигляді додаткового покриття , для фіксації декоративної фарби і отримання стійкого до стирання покриття , використовується прозорий лак. Досить рідко підставки для винних пляшок фарбують у світлі тони , наприклад : біле із золотом , сріблом або міддю. Але , в принципі , за бажанням замовника , який вирішив купити гарну бутилочнице , ми виконуємо і такі варіанти фарбування декоративних аксесуарів з металу , зроблених в кузні майстром своїми руками.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru