Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
КОВАНІ ВИРОБИ КАТАЛОГ

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая бутылочница

предыдущее фото  |  следующее фото

Виготовлення кованих виробів каталог

    Як ви і самі напевно вже помітили , зараз ви перебуваєте на сайті ковки. Ми підприємство , яке займається виготовленням кованих виробів. Як і більшість невеликих студій ковки , спеціалізуємося ми на виготовленні кованих виробів під замовлення. Для виготовлення кованих виробів у нас є необхідне обладнання , виробничі потужності і звичайно саме головне - це досвідчені фахівці. Виготовлення кованих виробів під замовлення передбачає індивідуальну роботу з конкретними замовниками . Як ми говоримо - це робота з живими замовниками кованих виробів. справа це  клопітка і не дуже прибуткове , але цікаве. Вимагає і певних навичок ковальської роботи і специфічного підходу до клієнтів . До нас приходять ті люди , яким потрібні ковані вироби конкретних розмірів з обов'язковими функціональними вимогами і люди чекають від нас виготовлення кованих виробів з певним рівнем декоративності . Все це необхідно врахувати при виготовленні кованих виробів , а ще й постаратися зробити так , що б ціна  кованих виробів вийшла прийнятною для замовника. Про те , які саме ковані вироби ми виготовляємо , можна розповідати довго і напевно не має  сенсу зупинятися детально в цій статті про виготовлення кованих виробів. Ви можете поглянути на меню розташоване в лівій частині цієї сторінки.  Там все досить докладно перераховано .

    Ковані вироби каталог. Окремо хочу звернути вашу увагу на наш каталог кованих виробів. Це не тільки цікава штука з картинками. Каталог кованих виробів один з найкорисніших інструментів при виготовленні кованих виробів. Саме каталог кованих  виробів , а не ковальський молот , допомагає нам у нашій роботі найбільше. Справа в тому , що більшість людей бажають, щоб ми для них виготовили коване  виріб , досить віддалено уявляють собі як виглядають ковані вироби в реальності і яке кований виріб їм замовити . Універсальна мова образів і  фотографій реальних кованих виробів в каталозі , допомагають нам знайти спільну мову з замовниками . Каталог кованих виробів - це свого роду збірник  зображень , з якого замовник і здійснює вибір . Багато людей не подивившись каталог кованих виробів , не уявляють собі всього різноманіття рішень ,  можливого до реалізації методом кування. У нашому каталозі кованих виробів можна побачити цілу купу різних кованих речей , починаючи від кованих квітів і закінчуючи великими кованими навісами біля кованих воріт. Тому ваше знайомство з нашим підприємством: фірмою кованих виробів і взагалі знайомство з  куванням , я б рекомендував почати саме з перегляду фотографій кування в розділі : ковані вироби каталог. Приємно вам перегляду нашого фотоальбому - ковані вироби каталог.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru