Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Кований малюнок сталевий. Металевий малюнок залізний.

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый рисунок фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Различные кованые изделия фото

Кований малюнок сталевий. Металевий малюнок залізний.

    Металевий малюнок кований або залізний малюнок кований , що це таке? Під кованим малюнком зі сталі розуміється звичайно декоративна гратчаста конструкція з металу , зібрана найчастіше за допомогою зварювання з окремих залізних складових. Ці складові кованого малюнка називаються кованими деталями. Чим більше окремих кованих деталей використовується для складання кованого малюнка з заліза , тим складніше його зібрати . А значить , і вартість кованого малюнка зі сталі буде вище. Насправді , на ціну кованого малюнка металевого впливає не тільки кількість кованих деталей , але й інші параметри самого сталевого малюнка. Наприклад , такий залізний малюнок : дуже гарний рослинний металевий орнамент , що представляє собою приголомшуюче видовище з витончених кованих гілок , кованих листя , кованого винограду , кованої лози і так далі , може коштувати помітно дешевше , ніж дивна конструкція з якихось кованих бубликів і залізних завитків . Чому так відбувається? Справа в тому , що ковалеві набагато простіше кувати деталі з металу , які не потрібно ретельно підганяти в розмір і не потрібно стежити за тим , щоб ці деталі з металу були абсолютно однаковими. Продуктивність роботи коваля виростає в кілька разів. А збирачеві кованого малюнка , завжди важко збирати металеву конструкцію , в якій одноманітні залізні деталі повинні бути розташовані в чіткому геометричному положенні , з дотриманням горизонтального розташування , вертикалей і всяких діагональних ліній. Такі ковані малюнки із заліза забирають дуже багато часу і вимагають великої уваги при їх створенні . А ковані гілки і ковані листя збирати в металевий малюнок - одне задоволення. На такому сталевому малюнку немає ніяких точних ліній , всі металеві деталі распологаются практично навмання.

    Найсмішніше - це те , що людям більше подобаються експресивні , хаотичні , асиметричні залізні малюнки зі сталі. Якщо бути чесним , то ковалі завжди трохи завищують вартість будь-якої « гіллястою » ковки. Але тут вже спрацьовують закони ринку . Клієнт завжди сприймає такі залізні малюнки як мистецтво , вони йому подобаються , він готовий платити більше і пишається потім тим , що у нього є така незвичайна річ, як кований малюнок. Хоча ще років 15 тому , багато джентльмени , просто божеволіли саме по бублика , привареним до грат по рівній лінії. Це вважалося вищим майстерністю і неймовірною красою. Добре , що цей період вже минув , і ми можемо робити для своїх клієнтів дійсно гарні речі , а не дивні ковані малюнки , про які потім і зізнатися соромно , що це наша робота.

    З чого роблять сталеві малюнки? Залізні малюнки роблять з металопрокату. Для створення малюнків із сталі використовують такі матеріали : круглий прут , діаметром від 8 мм до 22 мм , квадратний прут від 10 мм до 16 мм , металеву смугу , або січену з листа , або смугу гарячекатану - вона товща . Рідше , для металевих малюнків використовують листовий прокат , з якого вирізають якісь фігури і орнаменти. Крім того , для створення кованого малюнка із заліза використовується металопрокат минулий нагрів і обробку ковальським молотом. Ми займаємося куванням в Дніпропетровську і часто створюємо різні металеві малюнки для воріт , залізні малюнки на двері , сталеві малюнки решіток , а так само ковку для сходів , балконів і альтанок. Зв'язатися з нами ви можете за телефонами вказаними на сайті або через нашу електронну пошту.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru