Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Кований скорпіон залізний. Металевий скорпіон сталевий.

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый скорпион фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Кілька слів про мого кованого скорпіона

    На вулиці противно - мороз і вітер. Холодні білі мухи взимку прикидаються снігом. Я скучив за літом і приніс додому шматочок пустелі. Кованого скорпіона - смаглявого жителя Африки. Тепер залізний скорпіон валяється в своє задоволення , то на дивані , то на кріслі , чеше ковану спину і не дзижчить . Медитує у високих кованих сферах. Я не знав раніше , що скорпіони з заліза вміють медитувати. Те , що сталеві скорпіони не люблять дзижчати , я здогадувався і раніше. Ми це , здається , вчили в школі. На біології . У третьому класі. Пам'ятаєте? Не пам'ятаєте - значить : ви погано вчилися. Тільки двієчники не знають , як дзижчать ковані скорпіони.

    Щоранку я ставлю перед кованим скорпіоном повне блюдечко з молоком. Я хитро й підступно примружується . провокую залізного скорпіона - хочу побачити , як він здригнеться від жадібності. Як хвиля пробіжить по його металевою спинці. Але поки я програю кованому скорпіонові в цій грі. Залізної китайської головоломці . Потрібно буде пограти з кованим скорпіоном в гестапо. Залізний скорпіон буде у мене російським радистом , а я буду добрим дядьком Мюллером. Подивимося , що металевий скорпіон заспіває в катівнях гестапо. Залізне горло кованого комахи , повинно вміти видавати всякі звуки , коли йому страшно. Адже не дарма ж невідомий майстер коваль , зробив мого скорпіона із заліза. Щось же він хотів цим сказати ?

    Ну а поки кований скорпіон тусується на підвіконні в компанії волохатих кактусів. Кактуси злі . Кактуси противні і норовлять вколоти залізного скорпіона в його сяючий живіт. Кований скорпіон поводиться як справжній джентльмен . Чеше крадькома залізне черево. Чи не бурчить . Не скаржиться на довбали ковану життя . Не кусається блискучими зубами. Мені його шкода. Йому потрібно купити іншого кованого скорпіона , але тільки добру самку. Милу самку з вухами на залізної спині. Ковані скорпіони будуть дружити , чесати один одному залізні спини , а потім у них з'являться діти. Цілий висновок маленьких металевих скорпіонів. Залізні дітки . Кована дрібниця буде носитися табуном залізних носорогів , розміром з монетку в 5 копійок. Від таких думок мені хочеться надіти тапочки і піти на кухню. Легенько штовхнути ногою декоративний табурет . Поритися в холодильнику , грюкнути його по металевій спині і когось з'їсти кованої виделкою і кованої ложкою.

    Улюблені волохаті кактуси щоранку видивляються на сніг . Галасують , штовхаються , юрбляться так тісно , що нікуди поставити чашку кави. кованому скорпіонові б зараз треба в Єгипет , в піски , під палюче сонце . Але в Єгипті хвилювання , кульгаві танки на вулицях і не працюють супермаркети для сталевих скорпіонів. Тому кований скорпіон у мене не виїзний з підвіконня . Я не даю залізному скорпіонові закордонний паспорт в ковані лапи. Він знову нудьгує. скрипить сталевими кліщами. Зітхає сяючими зубами. Вчора спер мобілку і всю ніч кудись слав смс. Користується залізне комаха тим , що я добре сплю. Але я розумний. розумніше всіх кованих скорпіонів. Вранці відібрав у нього трубку і прочитав папку " відправлені смс " . Не розумію . Навіщо металевий скорпіон пише моїм друзям це ще можна припустити . Але навіщо друзі відповідають моєму кованому скорпіонові . Ось тут вже починається область , непідвладна логіці. Терра інкогніта - кована земля , по латині. Якщо вранці я починаю думати на латині - пора снідати. Але спочатку поставлю молоко залізному скорпіонові . Чи не здригнувся , собака. Чи дочекається у мене . Залізна бука. ми ще пограємо з кованим скорпіоном в гестапо. Навіщо щось невідомий коваль адже зробив мого скорпіона із заліза. Що ж він хотів цим сказати . які містичні ворота , він хотів пройти разом зі своїм другом - сталевим скорпіоном , який тепер живе у мене і тусит на підвіконні з волохатими кактусами .

Словник сумнівних термінів і всяких понять по скорпіонам

     Кований скорпіон . Це скорпіон виготовлений зазвичай у вигляді сувеніра або декоративного елемента дизайну. матеріалом для виготовлення кованого скорпіона завжди є невеликі шматки звичайного металопрокату. Процес виготовлення виробів подібних кованому скорпіонові називається : кування дрібної пластики або просто дрібна пластика. Більшість майстерень художнього кування не займається виготовленням подібних виробів. Найчастіше кований скорпіон - це чи спецзамовлення для клієнта із запитами , або приватне хобі конкретного коваля. Як сувенір на продаж , кований скорпіон  має дуже обмежене застосування.

     Металевий скорпіон . Це скорпіон , матеріалом для виготовлення якого послужив небудь метал . це може  бути чорний метал , такий же як на фотографії у верхній частині цієї сторінки. Або кольорові метали: бронза , мідь , алюміній і так далі. Для тих металевих скорпіонів , яким пощастило (або не повезло) народитися ювелірними виробами , матеріалом для виготовлення металевого скорпіона послужили золото і срібло.  У таких випадках можлива й розумна інкрустація металического скорпіона дорогоцінними каменями. Металевий скорпіон - це зовсім не обов'язково кований скорпіон . Можуть бути литі скорпіони і зварні скорпіони. Але кований скорпіон - це завжди металевий скорпіон

     Сталевий скорпіон . Це скорпіон , типу рідний брат металевого скорпіона. По суті металевий скорпіон і сталевий скорпіон - це одне і те ж. Але як ви самі розумієте емоційно - психологічна забарвлення у цих термінів абсолютно різна . Металевий скорпіон - звучить  формально і нейтрально , вперше чергу цей термін констатує сам факт матеріалу з якого виготовлений скорміон . А ось вже вираз сталевий скорпіон , відсовує матеріал виготовлення на задній план і швидше натякає на можливі якості живого істоти - сталевого скорпіона. Тобто відбувається якесь одухотворення образу сталевого скорпіона

     Залізний скорпіон. У цьому випадку ми маємо ситуацію близьку до сталевого скорпіонові. Зрозуміло, що визначення залізний   скорпіон безумовно вказує на метеріали виготовлення скорпіона, але головним тут є емоційна складова. Адже не дарма залізний скорпіон зустрічається в назвах музичних груп грають вельми енергійну і брутальну музику. Залізний скорпіон - це звучить круто і може бути навіть цікавіше ніж сталевий скорпіон

     . Скорпіон зі сталі Якщо виходити з буквального сенсу, то скорпіон зі сталі - це те ж саме, що і сталевий скорпіон.   Але мені здається є якась малопомітна різниця в психологічних відтінках цих термінів. Можливо в скорпіона з стали менше загрози. Скорпіона зі сталі легше уявити скорпіоном граючим на вашому боці. Сталевий скорпін - це все таки щось трохи інше, ніж скорпіон зі сталі.

     Скорпіон із заліза. Напевно все, що написано вище про скорпіона зі сталі, можна сказати і про скорпіона із заліза.   Можливо це здасться дивним, але якщо говорити про синоніми, то синоніми це скорпіон із сталі і скорпіон із заліза. А чи не скорпіон з заліза і залізний   скорпіон. Скорпіон з заліза - звучить добре і вагомо.

     Скорпіон з металу. Самая прагматична формулювання. Скорпіон з металу - так можна написати навіть у торговельній накладної. Коротка, чітка, точна, ємна формулювання, без всяких емоційних надмірностей. Зрозуміло, що це опредеоенного зустрічається рідше ніж інші. напевно зрозуміло чому це відбувається. Хоча особисто мені подобається - скорпіон з металу.

     Ковані ніжки Зазвичай цей термін застосовується найчастіше в області кованих меблів. Наприклад ковані ніжки ліжка, ковані ніжки стільця або ковані ніжки столу. Але й серед кованих сувенірів може зустрічатися термін: ковані ніжки. Чаші всього в тому випадку, коли кований сувенір зображує якесь коване комаха або коване тварина у якого просто зобов'язані бути ковані ніжки.

     Ковані ніжки скорпіона Для конкретного кованого скорпіона, який ви бачите на фото, матеріалом виготовленням кованих ніжок обрана металева смуга. Для більшого естетичного ефекту вона обережно деформована молотком. Таким чином майстер домігся більшого подібності металевого скорпіона з настояшие скорпіоном. Та й сам виріб стало краще виглядати.

     Металеве жало скорпіона Наш кований скорпіон на фотографії озброєний подібно справжньому скорпіонові своїм жалом.   Це жало зроблено, як і вага сувенір з металу, тому називаємо його - металеве жало. Воно знаходиться на кінчику хвоста металевого скорпіона.

     Коване жало Цей термін - коване жало , вказує на технологію його виготовлення. Як і весь кований скорпіон , його  коване жало було виготовлено методом кування. Потрібно сказати , що зробити коване жало у невеликого сувеніра - операція яка вимагає акуратності і досвіду. Хоча значне майстерність для цього не потрібно.

     Залізне жало. Жало з заліза Термін залізне жало вказує в першу чергу на матеріал виготовлення сувеніра : залізний скорпіон із залізним жалом . Залізне жало у скорпіона спеціально не робилося занадто гострим , для того щоб уникнути можливості випадково поранитися. Зробити жало із заліза не дуже важко . Проблема в невеликих розмірах жала із заліза і в тому , щоб домогтися потрібної пропорції підходящої для всього кованого сувеніра .

     Стальное жало А вот уже использование слова стальной в характеристике стальное жало скорпиона - это уже не столько указание на материал для изготовления жала: сталь. Сколько эмоциональная характеристика. Типа если жало стальное, то оно особенно опасное жало.

     Жало зі сталі В принципі жало зі сталі - це теж саме , що і сталеве жало. Але в цьому фразеологічному звороті  скоєно зникає емоційна составляющаяя і вираз жало зі сталі стає прямим і точним зазначенням на матеріал виготовлення жала у нашого сталевого скорпіона. Типу логічно виходить: раз скорпіон сталевий , то і у нього і жало зі сталі.

     Кований хвіст Використання характеристики кований для опису хвоста скорпіона , вказує на технологію його  виготовлення. А точніше на спосіб надання форми цього кованому хвоста. Кований хвіст виготовлений з металевої звготовкі спільною для всього тіла кованого  скорміона . Але для виготовлення кованого хвоста знадобилася окрема операція. Відкувати скорпіона за один раз трохи важко. заготівля  скорпіона остигає і потрібно повторний нагрів.


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru