Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЗРАЗОК КОВКИ>

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые цветы

предыдущее фото  |  следующее фото

Зразок кування - яка від нього може бути користь?

    Під зразком ковки звичайно розуміють одиничне кований виріб , яке виготовляється, як сигнальний зразок для  демонстрації зразка ковки замовнику і подальшого узгодження та уточнення зовнішнього вигляду складного кованого виробу. Найчастіше зразок ковки виготовляється вже після отримання авансу від замовника кованого виробу і служить першим етапом роботи ковальської майстерні . виготовлення зразка  кування - це більш детальний спосіб візуалізації кованого виробу. Не секрет , що навіть використання комп'ютерної візуалізації кованих виробів і надання замовнику фотографій готових кованих робіт не можуть для багатьох замовників донести точно характер , загальний вигляд , сприйняття в інтер'єрі і деталі кованих виробів. А взяти в руки , помацати , приміряти в передбачуваному місці установки кованого виробу конкретний зразок ковки , це допомагає замовнику точніше зрозуміти , що ж йому буде зроблено і як це узгоджується з його власними уявленнями про те , що він замовив .

    Зразок ковки виготовляється звичайно у натуральну величину і при необхідності може фарбуватися і патинованої . Демонстрація зразка ковки дозволяють замовнику дати дозвіл на виконання всього обсягу робіт з куванні . Погодження на цьому етапі і зразок ковки можуть бути дуже важливі, особливо в тих ситуаціях , коли замовлення на ковку великий і має значну вартість . Адже якщо не надати на погодження  зразок ковки , то може скластися така неприємна ситуація , коли замовникові не сподобається кування або у нього будуть серйозні зауваження до якості ковки , до  манері виконання кування або до загального малюнку кування , а виробником вже виконано значний обсяг замовлення на ковані вироби. щоб уникнути  можливого непорозуміння , фінансових втрат з обох сторін і переробки кованих виробів , потрібно просто виготовити сигнальний зразок кування і надати його замовнику для затвердження. Все просто . Тому якщо ви замовник кованого виробу , то вам буде набагато спокійніше і ви будете точно знати куди витрачені  ваші гроші , якщо до виконання загального обсягу робіт , ви зможете побачити зразок кування. А якщо ви виробник кованих виробів , то ви теж зацікавлені  надати замовнику зразок ковки , отримати схвалення і тільки потім приступати до виконання всього замовлення повністю . Для того , щоб не виготовляти  кожен раз новий зразок ковки має сенс зберігати зразки ковки у своєрідній особистої колекції зразків кування. Це буде добре характеризувати виробника кування в очах замовника , а так само дозволить спростити спілкування з потенційними замовниками . Добре коли є фотографії зразків ковки , але  краще мати під рукою можливість відразу ознайомити замовника з живими та наочними зразками кування.

    Зразки художньої ковки. Зразками художньої ковки правильно називати зразки такої ковки , яка має художнє значення . Насправді художня ковка , гідна такої назви за своєю суттю , а не формально так іменована в рекламних  цілях , зустрічається не часто. Справа тут у двох взаємних або зустрічних причинах. Виготовити зразок художньої ковки може тільки дійсно  талановитий коваль , що має крім досвіду роботи ще і хорошу школу художньої ковки. Більшості ковалів якось і не довелося пройти таку  школу. Зазвичай в будь-якому великому місті є лише кілька майстерень художнього кування. Всі інші займаються швидше побутової куванням , роблять недорогі і дуже посередні ковані вироби. Грати середнього рівня , ковані ворота з невеликим бюджетом і так далі. Це пов'язано не з тільки з  небажанням або невмінням працювати на високому рівні і створювати чудові зразки художньої ковки , а пов'язано ще і з тієї цінової нішею , в  якою працює коваль . Не всім пощастило вийти на постійний рівень роботи з великими , платоспроможними замовниками , для яких гроші і  вартість ковки не грають великої ролі. Які хочуть мати у себе не пересічну ковку , а класні роботи художньої ковки. Вірніше мати у себе зразки  художньої ковки хочуть багато замовників , а ось готові заплатити за рівень роботи. Не так багато людей. Хороша , дійсно художня ковка -  це вельми не дешеве задоволення . Тому й так рідко зустрічаються зразки художнього кування.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru