Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Фотогалерея ковані вироби фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые цветы

предыдущее фото  |  следующее фото

Фотогалерея ковані вироби фото - кому це потрібно і чому без цього важко.

    Кожна майстерня художнього кування не може ефективно працювати без певного банку зображень кованих  виробів. Мовою сформованою в інтернеті цей банк зображень прийнято називати фотогалерея кованих виробів або ковані фото . для чого  потрібні ці фото кованих виробів ? Раніше прийнято було розповідати про якісь особисті амбіції майстрів кування , про пам'ять про виготовлені шедеври і так  далі. Зараз вже все пояснюється більш прагматичними причинами. Фото кованих виробів життєво необхідні в кожній майстерні художньої ковки  для спілкування з потенційними замовниками кування. Справа в тому , що раніше, коли замовник був не розбещений і готовий був замовити практично будь-яку ковку ,  достатньо для роботи з клієнтом було мати певний набір оглядових ескізів кування і малюнків ковки для конкретних видів кованих виробів. Всі ескізи  кування грішать тим , що дають дуже загальне і дуже віддалене уявлення про зовнішній вигляд і загальному характері кованого виробу. На малюнку кованого  вироби зазвичай підкреслюються переваги і сильні сторони конкретного кованого виробу і зовсім не видно подробиці , деталі , особливості  кованого виробу. Фото кованого виробу , навпаки - це фотографія живого виробу з усіма його деталями , переваги і недоліками. Можна сказати ,  що фото кованих виробів це принципово інший рівень візуалізації кування.

    На моє глибоке переконання , в максимально відвертій візуалізації зацікавлені обидві сторони - і замовник і майстерня кування. Адже майстерня ковки знімає з себе безліч потенційних проблем , пов'язаних з розчаруванням замовника в готовому кованому виробі.  Для замовника наочне уявлення про куванні , отримане при перегляді фотогалерея кованих виробів , дозволяє позбутися від можливих ілюзій і  нафантазованих уявлень про кованих виробах. Самі по собі ковані вироби можуть бути такими красивими , що абсолютно не потребують деякому прикрашанні на ескізі кування. У кожному разі , підміна фото кованих виробів малюнками кування - це одночасно і частковий обман замовника і деякий самообман. Обидві сторони активно обговорюють трохи не той виріб, який в результаті вийде. Мені здається , що це дещо  неправильний підхід і звичайно це грунт для можливого конфлікту. А ні замовник кованого виробу , ні виконавець замовлення на ковку в цьому не зацікавлені .  Замовник бажає побачити фото кованого виробу , для того , щоб зрозуміти , як воно буде виглядати , оплатити узгоджену ціну і отримати саме те , за що він заплатив. Майстер ковки зацікавлений виготовити таке кований виріб , яке сподобалося замовнику і спокійно отримати зароблені гроші. Саме для  реалізації такої схеми ділових взаємин і необхідно мати якусь підбірку фотографій : . фото кованих виробів Майстер показує фотогалерею кованих виробів , а замовник вибирає кований виріб за своїм смаком , спираючись на фото кованих виробів , надані ковалем . На нашому сайті ковки  ми постаралися зібрати велику добірку фото кованих виробів. Мені здається , що навіть просто подивитися і ознайомитися з нашою фотогалерея ковані вироби  фото буде і цікаво для всіх тих людей , які цікавляться кованими виробами і досить пізнавально , для тих хто не стикався з кованими  виробами.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru