Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
КОВАНИЙ ГОДИННИК.

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые часы

предыдущее фото  |  следующее фото

Оздоблення годинників і прикраса. Декоративні годинники ковані.

    Оздоблення годиника. Хоча і вважається , що годинник самі по собі мають велике декоративне значення і є фарбуванням будь-якого інтер'єру , але як показала практика прості годинник це все-таки трохи не те , що ми хотіли б бачити у себе вдома. Тим більше , якщо ми надаємо , хоч  якусь увагу власним інтер'єру . У цьому випадку , готовий придбаний в крамниці годинник потребує прикрасити годинник. Після того , як буде виконано оформлення годинника , у нас з'являться декоративні годинник. Декоративні годинник своїми руками - це реально. Один з найпростіших і в той же час ефектних способів прикраси годиника : накладка на годинник. У ході такого оформлення годинника ви взагалі не чіпаєте механізм годинника , а прикраса годин зводиться тільки до  виготовленню накладки на годинник. На фотографії у верхній частині цієї статті про декоративні годинник , ми бачимо вдалий приклад : ковані настінні годинники ,  отримані в результаті прикрашення годинників придбаних в магазині. Як вийшли ці ковані годинник не складно здогадатися . І ми можемо взяти ці декоративні годинник , як своєрідний зразок , для себе і для виготовлення декоративних годинників своїми руками. Якби ми захотіли оформити годинник і отримати  настільні декоративні годинник своїми руками - це було б набагато складніше. Тому не будемо шукати складності там , де немає в цьому необхідності і розглянемо прикраса годинника на настінному їх варіанті.

    Кована накладка на годинник збирається з окремих готових деталей. В даному випадку , деталі виготовлялися в  майстерні спеціально для оформлення годин. Але це не обов'язково. Можна взяти будь-які ковані деталі і зробити накладку на годинник. Питання буде тільки  в вашої фантазії і бажання експериментувати. Тим більше , що ви можете спокійно розкласти деталі на складальному стенді і міняти їх місцями стільки скільки  буде завгодно - поки не набридне або поки не знайдете ту шукану комбінацію деталей , яка на вашу думку максимально дозволить прикрасити годинник і отримати  декоративні годинник. Які ми будемо умовно називати - ковані годинник. В цьому власне і полягає виготовлення декоративних годин своїми руками. Декоративні настінні годинники особливо добре виглядають якщо до складу деталей для прикраси годин, ви зможете включити декоративні фігурки. декоративні  фігурки з годинником - це писк сезону. На жаль , ми не змогли знайти вдалу фотографію де були б добре видно декоративні фігурки з годинником . Чомусь  частіше траплялися декоративні фігурки з годинником , де були декоративні настільні годинники . А ми відразу обмежили нашу статтю саме кованими настінними  годинами і розповіддю як виконати оформлення годин через накладку на годинник.

    Якщо у вас немає часу , можливості або бажання виготовити декоративні годинник своїми руками - . Не біда Можна купити декоративні годинник. У продажу завжди є і декоративні настільні годинники і декоративні настінні годинники і декоративні фігурки з годинником . А ось ковані годинник , особливо ковані настінні годинники , зустрічаються в магазинах вкрай рідко. Так от замість того , щоб витрачати час і сили на пошуки місця , де купити  декоративні годинник, ви можете піти іншим шляхом ( як Ленін свого часу) . Ви можете замовити ковані годинник у ковальській майстерні. Коли над годинником буде  працювати майстер художньої ковки , то й оформлення годин і прикраса годин будуть зроблені на вищому рівні. Так що не ламайте собі голову , де купити  декоративні годинник , а шукайте відразу ковальську майстерню і отримуйте свої ковані настінні годинники на блюдечку з блакитною облямівкою .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru