Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Ковані вироби фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая ваза

предыдущее фото  |  следующее фото

    


Архив литературы Собрание видео
Ковані вироби фото: Балконы, окна, решётки

Ковані вироби фото: Балконы, окна, решётки


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net
Ковані вироби фото: Двери, ворота, калитки

Ковані вироби фото: Двери, ворота, калитки


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net
Ковані вироби фото: Ворота и решётки

Ковані вироби фото: Ворота и решётки


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані вироби фото.

     Ковані вироби фото. Ковані вироби - це дуже широке поняття, що передбачає участь у своєму виготовленні такого способу обробки металу як кування. Необхідність в кованих виробах побутового (не промислового) призначення пояснюється бажанням замовників мати функціональні повністю справні вироби з металопрокату, такі які при всій своїй функціональності ще повинні мати і декоративне значення. Ковані вироби для будинку або вулиці, суворо кажучи нічим не краще і не міцніше, ніж вироби з простого металопрокату, але виглядають ковані вироби принципово красивіше і цікавіше. Чому? Це відбуватиметься завдяки тим деформацій металу, які виконуються ковалем при його роботі. Коваль може розбити (розкувати) металевий прут, гарно його закрутити, несподівано зігнути, і в результаті ми отримуємо абсолютно нову деталь, яку сприймаємо візуально, як індивідуальну художню роботу. Зверніть увагу на наш фотоальбом: ковані вироби фото. Для нас стає вже не надто важливим призначення цієї деталі, важливий психологічний ефект виникає при погляді на кований виріб. Саме тому виникає й інша крайність. Коли коваль, роблячи ковані вироби, як би має на увазі, що вони повинні бути незручними в прикладному використанні. Так, наприклад, відбувається з такими кованими виробами як камінні набори. Ви пробували користуватися кованим совком або кованими щипцями для вугілля? Спробуйте і ви зрозумієте, що це в першу чергу вже декоративні ковані вироби, які втратили значну частину своєї функціональності. Хоча виглядають ці ковані вироби іноді просто дивно і заворожують оригінальністю і красою свого виконання - дивіться ковані вироби фото.

    Наш фотоальбом: ковані вироби фото, створювався нами і постійно поповнюється новими фото кованих виробів. У ньому зібрано велику кількість найрізноманітніших фото кованих виробів. Нам би хотілося, щоб кожен з відвідувачів нашого сайту кування міг би знайти собі там щось відповідне або просто добре провести час гортаючи фото кованих виробів. Можу сказати, що у своїй роботі, ми намагаємося добиватися не тільки відмінного зовнішнього вигляду наших кованих виробів, але й прикладаємо всі зусилля, щоб забезпечити максимально можливу функціональність кованих виробів нашого виробництва. Ці два прагнення постійно знаходяться в деякому протиріччі між собою і з ще однією важливою характеристикою будь-якого кованого виробу - це ціна кованого виробу. На жаль багатьох людей бажаючих отримати кований виріб, ціна кованого виробу гідного рівня виконання завжди є помітною сумою. Тим не менше, люди з хорошим смаком, які вміють розуміти й цінувати красу кованих виробів поки ще не перевелися на цьому світі. Приємного вам перегляду нашого фотоальбому: ковані вироби фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru