Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ковані квіти і вироби для квітів

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые цветы

предыдущее фото  |  следующее фото

Різні ковані квіти і не менш різні ковані вироби для квітів.

    Квіти ковані та ковані вироби для квітів. Кування завжди мала якісь особливі відносини з квітами. Напевно і професійних ковалів і широкі верстви обивателів, що мають дуже віддалене уявлення про куванні, привертає якийсь початковий контраст живих і красивих рослин - квітів, з твердим і мертвим матеріалом - залізом. Для багатьох ковалів і для талановитих ковалів-художників і для тих ковалів, які все життя займалися важкою роботою мало має відношення до мистецтва, створення кованих квітів означало одночасно і своєрідний тест на власний професіоналізм та виклик самій природі заліза. І не важливо, що здебільшого їх ковані квіти - це профанація самої ідеї кованих квітів, зла пародія, гімн несмаку і зовсім не квіти, а моторошні залізні монстри неясною етимології. Важливий сам принцип. Крім того, ковані квіти так добре сприймаються стороннім глядачем, що приємно зробити маленьку декоративну штучку, яка безумовно буде служити предметом захоплення і всіляких комплементов майстру. Робити ковані квіти на продаж, за гроші - це зустрічається рідко. Швидше ковані квіти, є сувенірної, подарунковою продукцією. Собівартість їх порівняно висока саме з-за великої кількості часу, що витрачається на створення кованих квітів. Але по суті своїй, ковані квіти - це досить простий виріб, що вимагає швидше копіткості і вільного часу, ніж великої майстерності. Самі різні, навіть дуже красиві ковані квіти розкладаються на простий технологічний процес. Ковані квіти збираються з великої кількості окремих дрібних деталей. Матеріалом для виготовлення кованих квітів є звичайний металевий прут. Саме з розбитого молотом залізного прута і робляться окремі пелюстки кованих квітів, кований стебло квітки та інші квіткові акцессуари. Справа ускладнюється тим, що створення одного кованого квітки вимагає порівняно великої кількості кованих деталей різної величини. Це забирає багато часу. Парадокс, але якщо робити відразу багато кованих квітів, то час на створення кожного виявляється значно менше. Інше питання, що великими серіями ковані квіти майже ні хто не робить, крім китайських виробників.

    Ковані вироби під квіти. Ковані вироби для квітів. Здавалося б, що квіти самі по собі так добре від природи, що немає необхідності їх якось додатково оформляти залізом. Але це тільки здається. Кожна людина, захоплений квітами в будинку, знає: як потрібні і як корисні підставки під квіти. І тут знову виникає кування. Саме ковані вироби для квітів виявляються не тільки самими міцними, зручними і функціональними, але і ковані вироби для квітів можуть бути самі по собі вельми ефектними предметами, прекрасно доповнюють будь-який інтер'єр і дозволяють адаптувати захоплення квітами і стиль приміщення. У своїй роботі ми постійно стикаємося з таким завданням, як розробка і виготовлення кованих виробів для квітів. Живі квіти бувають дуже різними, і кожен вид квітів може вимагати свого підходу в розмірах, формі і зовнішньому вигляді кованих виробів для квітів. А якщо мати справу з цим питанням ближче, згадати про квіти на балконі або гратах з квітами, квіти в саду, квітах на сходах, розміщенням кольорів на стінах і під стелею, то спектр кованих виробів для квітів розширюється ще більше. Все це ви можете наочно побачити в нашому фотоальбомі, де зібрано велику кількість фотографій кованих виробів для квітів. Дякуємо, що знайшли час заглянути на наш сайт і приємного вам перегляду фотографій кованих виробів для квітів і фото таких металевих виробів як ковані квіти.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru