Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Купити ковані вироби на замовлення

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые цветы

предыдущее фото  |  следующее фото

Купити ковані вироби на замовлення

    У принципі існує можливість купити ковані вироби в магазині. Це так звані готові ковані вироби . частіше  все ними є ковані предмети інтер'єру , ковані сувеніри та ковані меблі . Я б остерігся махати шашкою , як багато хто з моїх колег , і заявляти ,  що всі готові ковані вироби - це примітивний ширвжиток не вартий уваги. Не все так просто . Так - купити ковані вироби в магазині , це  дійсно купити ширвжиток. Але не потрібно забувати , що для виготовлення кованих виробів в масовій кількості , зазвичай створюється або купується  вельми серйозне ковальське обладнання , якого немає і не може бути в тій маленькій кузні , що працює тільки на індивідуальних замовленнях . І якість  кування , тиражованої на дорогому і хорошому ковальському обладнанні , завжди на порядок перевершує продукцію більшості дрібних ковальських майстерень. Ми самі є невеликий ковальської студією і за своєю суттю , то чим ми займаємося , нехай красива і талановита , але кустарщина . У цьому немає нічого поганого.  Більш того у нас ви можете купити ковані вироби з дуже індивідуальними рисами. Але випустити велику серію якісних кованих виробів за  порівняно низькою ціною , та ще й таку , щоб безліч людей прагнуло купити ковані вироби цієї серії в магазинах країни - цього ми точно не  зможемо. У нас просто інша спеціалізація з кованим виробам . Ми добре вміємо робити , і робимо дуже хороші ковані вироби на замовлення . Відчуйте різницю.

    Ковані вироби на замовлення , припускають складну і не завжди вдячну роботу з живими замовниками . Ми стикаємося і  з різноманітністю смаків на ковані вироби та зі складними характерами клієнтів і з унікальними вимогами до кованим виробам на замовлення . найчастіше кожне кований виріб на замовлення вимагає окремої розробки , починаючи з ескізу кованого виробу , а іноді і з самої ідеї кованого виробу. приходить  добра людина до нас у виставковий зал кованих виробів і повідомляє , що йому потрібно зробити кований виріб на замовлення . А це кований виріб є  небудь важку й страшно міцної несучою конструкцією з потужного металопрокату , декорованого куванням. І єдине бажання клієнта - Це щоб ця конструкція , заввишки в півтора метри , візуально здавалася легкою , ажурною і дуже високою. Ось вам і типовий випадок , що пояснює , що таке  ковані вироби на замовлення і чим вони відрізняються від готових кованих виробів в магазині. А купити у нас ви можете будь кований виріб . І купити коване  виріб готовий і купити кований виріб на замовлення . Телефонуйте нашому майстру за телефонами вказаними на сайті і розкажіть , яке кований виріб ви хочете  отримати , КУПИТИ АБО ЗАМОВИТИ.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru