Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Залізний комар з металу художній комар зі сталі

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый дракон

предыдущее фото  |  следующее фото

Залізний комар з металу художній комар зі сталі

    Художній комар зі сталі. У нашій роботі рідко виникає необхідність виготовити маленький сувенір або взагалі будь-які дуже невеликі , але складні деталі , типу кованих комах. Але з іншого боку , є цілий ряд інтер'єрних кованих виробів ,  для яких коване комаха , подібне залізному комару зі сталі , було б дуже доречним , як невелике , яскраве доповнення . Своєрідний штрих , несподіваний і оживляють всю композицію. Так , наприклад , художній комар або комар зі сталі , може оселитися на кованому камінному наборі ,  зробленому в рослинному стилі. Уявіть собі коване дерево, що росте , як здається прямо з кахельної плитки на підлозі , на кованих гілках цього  дерева розвішені різні камінні акцессуари : ковані щипці , кована кочерга , кований совок та інші корисні речі, зроблені в такому ж стилі імітує дерево з металу. Іноді такий камінний набір декорується залізними листами або залізним виноградом. дуже доречним  виявилося розмістити на одній із залізних гілок маленького комара з металу. Залізний комар зі сталі , пофарбований трохи інакше , ніж вся інша композиція , що допомагає глядачеві несподівано знайти це коване комаха - художній комар з металу. З того моменту , як людина знайшов цього  комара зі сталі , він буде часто повертатися до нього поглядом і взагалі художній комар зі сталі помітно оживляє і наповнює теплом життя всю цю конструкцію з кованих гілок. Зрозуміло, що за своїм зовнішнім виглядом художній комар із заліза не є точною копією гігантського комара , це скоріше комар мутант .

    Залізний комар з металу Чому ж коваль - . Майстер комарів , зробив цього комара з майстерні , саме таким  як комар мутант ? Справа в тому , що кування дрібної пластики - це дуже специфічний напрямок в декоративній куванні , і такі замовлення , які припускають  виготовлення гігантських комарів зі сталі , велика рідкість. Тому декоративний комар із заліза , розроблявся майстром комарів практично з чистого  аркуша. Ні хто і не ставив завдання добитися максимальної схожості з гігантським комаром . Особливо важко було виготовити коване жало комара і ковані  крила комара зі сталі. Життєвий цикл комара з металу почався у вогні ковальського горна і полум'я зварювального електрода. Такий початок життєвого  циклу комара просто зобов'язує його стати улюбленцем наших клієнтів. Ми плануємо і далі селити на наших камінних наборах художніх комарів  мутантів. Декоративні комарі з металу виявилися привабливою фішкою . Металеві комарі із заліза подобаються і нам і покупцям наших кованих  виробів для інтер'єру. У найближчих планах виготовлення нового виду сувеніра : сталевий комар. Цей комар сувенір , напевно буде продаватися вже окремо ,  як самостійний виріб майстра комарів зі сталі. Вартість сталевого комара сувеніра поки зовсім не визначена , а значить : ми будемо вважати її  комерційною таємницею. Поки можна сказати напевно тільки одне - металевий комар не виглядатиме як страшний комар. Наші металеві комарі  гіганти , це добрі комарі з заліза , схожі на персонажів з мультфільмів. Ми вважаємо , що декоративний комар металевий не повинен нікого лякати.  У продажу і так вистачає дивною сувенірної продукції з атрибутами насильства і жорстокості. Навіщо нам повторюватися ? Чекайте , скоро гігантський комар сувенір з'явиться на нашому сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru