Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
КОВАНА ПІДКОВА

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая подкова

предыдущее фото  |  следующее фото

    Различные кованые изделия фото

    Коли говорять про кузню , то насамперед згадують про кованої підкові . Справжньою підкові . Старої підкові , потертій такий шанувальникам. Кована підкова - це сама розповсюджена асоціація . У самому імені справжньою підкови відразу чується кування - кузня - коваль . А коваль кує ковані підкови. А підкови фен шуй. Раніше основним помічником і другом людини був кінь . Кінь має бути підкований. Кінь без кованої підкови , швидко збивши копита , закульгає , а кульгавий кінь - поганий помічник . Якщо коваль підкував коня , значить , кінь буде здоровий , зможе працювати , і сім'я буде з хлібом. Буде достаток , буде щастя . Ось так і повелося з давніх часів , пов'язувати ковану підкову з достатком в будинку.

    Щоб викувати справжню підкову - необхідно знати деякі секрети кування кованих підков . Подивіться на стару підкову . кована підкова повинна бути точно підігнана по копиту , щоб не відірватися при ходьбі. Залежно від того , де кінь бігає , ковані підкови роблять з виступами або гладкими. Для зими кована підкова кується з трьома шипами. Шипи на кованій підкові бувають знімні і незнімні . Мені ця історія з шипами на кованій підкові нагадує наші маніпуляції з шипованой гумою на машинах. Таким чином , маленька кована підкова є важливим елементом побуту , а коваль потрібними і необхідною людиною . Адже тільки коваль може виготовляти ковані підкови. Справжні підкови , а не сувенірні .

    У магічну силу кованої підкови вірять скрізь і здавна . І збирають старі підкови. Ще в древньому Єгипті , за легендою , коней фараона підковували золотими підковами , і натовпи людей слідували за колісницею фараона в надії підібрати втрачену золоту підкову . Вважається , що кована підкова негативну енергію поглинає , а позитивну енергію - створює. Де вішати підкову ? На це є рекомендація. Кована підкова , справжня підкова , підвішена над дверима всередині будинку , врівноважує енергетику приміщення. Як це вдається кованої підкові , ми з вами обговорювати не будемо. Адже в цій статті ми обговорюємо ковані підкови , а не енергетику. Як правильно прибити підкову ? Найкраще прибити підкову стару на старий цвях для підков . коли справжню підкову прибивають , це називається прибивання підков .

    Про питання як вішати ковану підкову , ріжками вгору або вниз , суперечки ведуться до цих пір . Вважається , що якщо кована підкова висить ріжками вгору , то все багатство і достаток будуть збиратися в чаші , фен шуй підкова , утвореної перевернутої кованої підковою , а щастя і благополуччя зачепляться за ковану підкову і ніколи не покинуть цей будинок. За іншою версією , якщо ковану підкову повісити ріжками вниз , то щастя і багатство будуть литися в будинок з кованої підкови. Знову фен шуй підкови. Але всі сходяться в одному - кована підкова приносить щастя. Якщо ви не вірите в подібні магічні практики , то ви можете ставитися до кованої підкові як до кованому сувеніру . Або вважати ковану підкову в будинку частиною національної традиції. Тепер ви знаєте , що символізує підкова . Українці завжди вішали старі підкови в будинку. А ще люди раніше дарували підкову на весіллі. Зламана підкова Не зберігайте та не ремонтувалася . подарована срібна підкова , була знаком поваги . Сувенір срібна підкова на щастя - це і зараз відмінний подарунок. Мідна підкова удачі , даріться в тих же цілях.

    Купити ковану підкову ви можете у нас. Ми можемо вислати вам справжню підкову поштою. Оплата при отриманні кованої підкови. Ціна кованої підкови становить 150 гривень. Вага кованої підкови приблизно 200 грам. Існує можливість розробити ескіз підкови. За вашим індивідуальним ескізом підкови, ми можемо вам зробити незвичайну підкову. Наприклад підкову по англійськи або шашличну підкову. Ще є моделі підкова салат і підкова притча. Для просунутих користувачів робимо векторну підкову і підкову Смейла.

    Крім кованої підкови, якої підковували коней, в сучасному ковальському сленгу існує вираз підкова. ця підкова увазі під собою не справжню підкову, ковану підкову для копит коней, а кований елемент підкова. Кований елемент підкова, нагадує справжню ковану підкову за формою. Але кований елемент підкова використовується для створення декоративного малюнка в деяких візерунках, який складають з кованих елементів. там теж підкова фен шуй.


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru