Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РІЗНОМАНІТНІ КОВАНІ ВИРОБИ

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый сувенир

предыдущее фото  |  следующее фото

    Будь-який кований сувенір або кований подарунок мають свої переваги , які вам потрібно знати. кований сувенір , який ви не купували в магазині , а замовили цей кований сувенір у ковальській майстерні , завжди має відбиток індивідуальності. Мало хто знає , але коваль не вміє робити абсолютно однакові вироби . Кожен кований сувенір , який він виготовить , трохи відрізняється навіть від такого ж кованого сувеніра , виготовленого їм годиною раніше . Цим досягається індивідуальність кованих сувенірів. Виробництво кованих сувенірів і кованих подарунків - це мистецтво. Адже ковані сувеніри та ковані подарунки за своєю суттю є маленькими металевими скульптурами. І вимагають від коваля великої майстерності помноженого на досвід багатьох років роботи з металом. Виробництво кованих сувенірів і кованих подарунків одна з найскладніших , творчих різновидів ковальської роботи .

    Ковані сувеніри та ковані подарунки робляться в кузні . Коваль бере шматок металу , розпалює його до червоного кольору. Потім б'є молотом по майбутнього кованому сувеніру , який поки ще схожий на розпечений осколок сонця. У всі боки летять яскраві іскри. Коли заготовка для кованого сувеніра прийме потрібну форму , то її опускають у холодну воду. Там заготівля кованого сувеніра остигає і набуває загартування. Саме загартовування надає таку міцність кованим сувенірам . Кований сувенір або кований подарунок ви можете викидати з десятого поверху кожен день , рік за роком. І вони не зіпсуються. Кований сувенір можна тільки трохи подряпати.

    Кований сувенір завжди має яскраво виражену тяжкість. Тяжкість кованого сувеніра приємно відчувається, якщо ви взяли його в руки. коли ви ставите кований сувенір на тверду поверхню, то завжди лунає характерний короткий і глибокий стук.

    Кований подарунок і кований сувенір часто сприймаються як подарунок з вираженим брутальним підтекстом. Напевно кований сувенір зберігає в собі пам'ять про те, як він був зроблений. Пам'ять про те, що кований сувенір був розпеченим шматком металу в руках коваля. Пам'ять про удари важкого ковальського молота, які і надали розпеченому металу потрібну форму кованого сувеніра.

    Кований сувенір і кований подарунок завжди будуть добре виглядати у вашому інтер'єрі. Можливо, саме кованого сувеніра зараз не вистачає вашій кімнаті або кімнаті близької вам людини. Потрібно терміново виправити таке становище. Подаруйте кований сувенір або кований подарунок і ви побачите як приємно буде тій людині якій ви подарували кований сувенір.

    Выбрать кованый сувенир и кованый подарок вы можете в фотогалерее. Там представлены фото кованых сувениров. Цена кованых сувениров различна. Она колеблется в широком диапазоне и обусловлена разной степенью сложности кованых сувениров. В большинстве случаев цена кованых сувениров 150 – 300 грн. Мы можем выслать вам кованый сувенир или кованый подарок по почте. Оплата при получении кованого сувенира или кованого подарка.


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru