Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ПОШТОВА СКРИНЬКА

предыдущее фото  |  следующее фото

ПОШТОВА СКРИНЯ

предыдущее фото  |  следующее фото

    Другие фото почтовых ящиков

    Всім, хто пише слово ПАШТОВА самим правильним чином - через букву «а», присвячується ця сторінка. Повість про паштову скриньку.

    Ви не забули перевірити ПАШТОВУ СКРИНЮ ? Якщо ні, тоді добрий ранок . Навіть якщо зараз вечір , все одно доброго ранку . Для таких як ви і я , завжди ранок. Ми з вами належимо до таємного ордену пожирачів пашти . Ніхто окрім нас з вами не знає , що таке паштова служба і взагалі пошта , але ця пошта потрапляє до паштових скринь. Звичайно , паштові послуги не можна купити в супермаркеті , або навіть у маленькому кіоску на околиці міста. Паштову кореспонденцію нам доводиться замовляти поштою з Албаністана . це страшно незручно. У Албаністан не ходять пароплави і не літають потяги. Не забудьте зареєструвати паштовий ящик . У нелегальні паштовиі скриньки не приносять паштових відправлень .

    Не кожна СМС долетить до середини шляху в Олбаністан . Все залежить від довгі дзьоба і розмаху крил СМС. Якщо вам дуже хочеться паштових послуг , то у вашого СМС виростають такі крила , що ого- го! Хоча , що значать крила , без пір'я ? Без пір'я ваше СМС не виглядає. Воно якесь голе і його не пустять в країну пашти - Олбаністан . Ні СМС вам не допоможе. Вам потрібно створити паштова скриня . Можна створити паштову скриню умовно , чужими руками. Для цього наберіть в пошуковику : поштова створити паштова скриня . І вам допоможуть. Приїдуть люди в білих халатах і допоможуть створити паштову скриню безкоштовно . Всі ми любимо шару. Шара не має об'єму і не свербить.

    Кожному з нас паштові повідомлення приносять додому паштальони з великими дзьобами, а не якісь там листоноші. Паштальонамі працюють суворі люди в коротеньких шотландських спідницях. Вони погано розуміють російську мову , та й мову взагалі. Але вміють вправно запхнути паштову кореспонденцію до вашої паштової скрині , крізь вузеньку щілину в замку . А це не так просто. Можна випадково видалити взагалі усю паштову скриню . Паштова кореспонденція добровільно не пролазить, а чинить опір немов якийсь рух Опору в Парижі . Паштове відпрвлення треба ще умовити залізти в паштову скриню . Взимку , коли дикі північні бджоли збираються в білі зграї і прилітають відпочивати на південь , паштальони мерзнуть. Суворий статут ордена носіїв та розповсюджувачів паштової кореспонденції носити панчохи. Ось так і мерзнуть на холодному вітрі волохаті коліна загадкових чоловіків біля паштових скринь . Я не люблю волохаті коліна загадкових чоловіків , мені подобаються паштові скриньки на Яндексі.

    Останнім часом в Євросоюзі все частіше і частіше стали лунати голоси на захист прав паштових меншин. Існують уперті чутки, що скоро дозволять фарбувати паштові скрині в блакитний колір, вчити їч танцювати макарену і прикривати їх білою шерстю. Дійсно, існує паштова скриня в екстремальних умовах нелюдського існування на паркані або на дошці оголошень. Перш ніж завести паштову скриньку, подумайте, де ви його поселите. І пам'ятайте,   що скриньки зберігають вашу пошту, але люблять слухати радіо «паштова скриня net».


    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru