Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
КАТАЛОГ ДВЕРЕЙ ФОТО.

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый почтовый ящик

предыдущее фото  |  следующее фото

Каталог дверей фото.

    Я добре пам'ятаю ті недавні ще часи , коли майстри по дверях працювали з каталогами дверей оформленими як окремі  фото дверей і возили з собою невеликі альбомчики з фотографіями до замовників для ознайомлення з асортиментом дверей . Замовники гортали такий каталог  дверей всією сім'єю. Комусь подобалося фото дверей , комусь не подобалося , але іншого варіанту показати каталог дверей не було. Зараз часи змінилися , але необхідність у візуалізації при знайомстві з асортиментом дверей нікуди не поділася. Змінився сам каталог дверей . Тепер фото дверей прийнято зберігати в електронному вигляді і викладати фото дверей на сайті. Такий підхід і такий каталог дверей виявилися неймовірно зручними і для  замовників дверей і для виробників дверей . Гортаючи електронний каталог дверей , ми економимо час один одного і надаємо замовнику як би додатковий сервіс - віддалений перегляд фото дверей .

    Що дає електронний каталог дверей замовнику ? У першу чергу такий каталог дверей забезпечує замовнику  граничний комфорт і свободу вибору виробника. Тепер не потрібно нікуди їздити , не потрібно виробити значний час , фото дверей кожного пристойного  виробника тепер є в будь-якому компі . Досить натиснути потрібну клавішу і дивись собі фото дверей в каталозі дверей . Натиснув іншу кнопку і дивись фото  дверей від іншої фірми . За короткий час , не встаючи зі зручного крісла , ви переглядаєте величезна кількість фото дверей , дивіться ціни , умови продажу  дверей і вибираєте саме ту продукцію , яка вам найбільше сподобалася.

    Що дає електронний каталог дверей виробнику ? І виробнику теж , такий каталог дверей створює комфортні та  цивілізовані умови роботи з замовником. Перегляд замовником заздалегідь фото дверей і певний вибір переваг знову таки економить час і сили  при роботі із замовником. Адже замовник вже технічно підготовлений і багато речей йому вже не потрібно показувати і розповідати . Наш каталог дверей супроводжується цілим списком цікавих статей на всякі наболілі теми про дверях. Багато питань , що хвилюють замовника , він може прочитати заздалегідь в  каталозі дверей в розділі : статті про двері . Приємного вам перегляду нашого каталогу дверей , в якому зібрано таку різноманітність фото дверей .

    Якщо вам щось сподобається , то не соромтеся , не забувайте , що ви перебуваєте на сайті виробника дверей і ви можете замовити для себе будь-яку продукцію з каталогу дверей . А так само і з інших каталогів. На нашому сайті крім каталогу дверей є каталог воріт ,  каталог решіток , каталог хвірток , каталог кованих виробів , каталог зборів , ну і так далі , всіх каталогів я перераховувати не буду , щоб не втомлювати вас ,  як відвідувача сайту. Ви все можете побачити самі. У всіх наших каталогах і в каталозі дверей зокрема , є різні кнопки - вони називаються «швидка допомогу ». Натиснувши на таку кнопку ви потрапляєте з каталогу дверей або з будь фото дверей на пояснювальну статтю з цікавить вас інформацією. Спасибі  за увагу і за те , що ви знайшли час відвідати наш сайт , подивитися фото дверей в каталозі дверей .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru