Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ПІДКОВА - ТАЛИСМАН

предыдущее фото

Подкова - талисман

предыдущее фото

    Различные кованые изделия фото

    Часто задають питання, як правильно повісити підкову в будинку. Сам по собі питання вже має на увазі відому частку окультизму у вашому свідомості. Найцікавіше, що окультизм так щільно проник в нашу свідомість, що багато хто з нас навіть не віддають собі звіту, що вони його сповідують. Давайте розберемося з вашим бажанням повісити підкову в будинку. Плануючи повісити підкову в будинку, ви очевидно розглядаєте підкову як якийсь магічний талісман. щось трохи чаклунське, таке, яке може змінити ваше життя. Неначе підкова це оберіг, який приманює щастя та удачу. Це типовий окультизм. За своєю суттю маніпуляціє з оберігом підковою означають , що певна сувенірна підкова або навіть стара "зношена" підкова сильніше за Творця. І це1 талісман підкова здатен змінити путі Господні.Таке твердження є образливим для християнина. И вполне нормальное религиозное поведение для оккультиста. Я не заздрю жтиттю окультиста, воно просякнуте вірою в прикмети підкови, поклоніння блискучим кулькам, окультист боїться що не знає як правильно повісити підкову в будинку. І ще багато інших дивовижних вірувань і обожнюванням самих різних предметів в домашньому побуті. Але повторюю, вважати підкову талісманом і вірити в прикмети підкови, для оккультиста нормально і не смішно. Це і є сама суть окультизму. Спроба впливати на реальним світ шляхом магічних предметів і талісмана підкови.

    Таке ставлення до прикмет підкови має глибокі язичницькі корені. Само язичництво практично зникло , але на зміну йому прийшло неоязичництво . Воно в свою чергу намагається використовувати сліди язичництва прийняті окультизмом і оселилися в свідомості більшості людей. Подібні речі , як прикмети підкови , активно пропагуються і самим неоязичництва , як " споконвічні вірування " або нібито як " народні прикмети " . Результаті цього словоблудства у більшості сучасних людей , які не мають навіть зачатків релігійної освіти , мізки остаточно запудрювати і вони активно починають поклонятися підкові талісману. Або принаймні мають стійку релігійну концепцію , що вона типу "залучає удачу " або " заповнює будинок позитивною енергією". слово "енергія" дуже схоже на науковий термін і підсвідомо надає вагу науки прикметами підкови. Забавна перверсія . Якщо спробувати поставити пряме запитання, яка саме енергія . Те ні хто не зможе відповісти. Будуть плескати очима і повторювати: " позитивна " , навіть не віддаючи собі звіту в абсурдності і антинауковості такого вірування.


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru