г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Uliana.

    

    


    Фото кованых ворот

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Установка воріт ВІДЕО

    Якщо вас направила до нас ПС Яндекс або ПС Гугл , то ви явно хочете сьогодні подивитися навчальний фільм : установка воріт відео. Ви не помилилися і потрапили туди , куди вам потрібно , на наш сайт. А ми - виробники воріт з великим досвідом , спеціалізуємося на різних ворота , переважно виготовляємо розсувні ворота . При необхідності , розсувні ворота можуть бути обладнані автоматикою . Після цього ворота не перестануть бути орними , але до свого « гордому титулу » додадуть приставку « автоматичні ». На конструкцію воріт це не вплине. Орні ворота можуть бути простими або декоративними . Під простими воротами зазвичай розуміється металоконструкція з листа заліза і сортового металопрокату: труби профільної , куточка , рідше швелера . Ця металоконструкція - прості ворота , не має спеціального оформлення і замовник не повинен розраховувати отримати в результаті « красиві ворота». Максимум , на що можна і потрібно розраховувати , замовляючи прості ворота - це акуратне виконання металоконструкції , а найголовніше хорошу , надійну і безперебійну роботу воріт при будь-яких погодних умовах. Саме такі ворота ми і вибрали для зйомок навчає фільму : установка воріт відео. Чи існують якісь особливості установки воріт з декоративною обробкою , наприклад : кованих воріт або воріт з дерев'яною облицюванням , утеплених воріт , воріт з віконцями і так далі? Зазвичай немає. Всі розсувні ворота встановлюються приблизно за однією схемою. Наявність або відсутність обробки , кування , спеціальної фарбування , дерев'яних деталей та іншої « лушпиння » мало позначаються на технології установки воріт. Дивлячись фільм : установка воріт відео , ви самі зрозумієте чому так відбувається. А подивившись наш фільм : установка воріт відео, ви зможете навчитися встановлювати будь розсувні ворота , особливо гаражні .

Головна особливість установки гаражних воріт пов'язана з їх конструкцією.

    Єдина суттєва особливість саме гаражних воріт , полягає в тому , що це ворота з луткою . Цією своєю конструктивною особливістю , гаражні ворота зближуються з металевими дверима та встановлення воріт відео , має масу невеликих н'юансов , схожих на відео про установку дверей . Іноді навіть виникає відчуття « дежа вю ». Принаймні , у мене нахлинули саме такі почуття , хочеться змахнути скупу чоловічу сльозу. На що ж треба звернути увагу при перегляді фільму : установка воріт відео? Давайте підемо по порядку , розглянемо зміст цієї докладної інструкції з установки воріт відео.

Доставка воріт до місця установки.

    Перше , що ми бачимо на початкових кадрах фільму : установка воріт відео - це спосіб перевезення воріт на невеликому вантажному автомобілі «Газель». Як ви самі розумієте , це найбільш часто зустрічається ситуація і напевно найзручніший спосіб транспортування воріт і найдешевший спосіб доставки їх до місця установки. Проблема доставки воріт від місця їх виготовлення до місця установки в тому , що ворота - це негабаритних вантажів . Ширина воріт виходить за межі ширини кузова автомобіля « Газель». Чи потрібно брати для перевезення воріт інший автомобіль ? Звичайно : ні. Загальна вага воріт цілком підходить для «Газелі» , тому шукати більший автомобіль не має сенсу - це було б нераціонально. Досить розмістити ворота в кузові автомобіля «Газель » так , як це показано у фільмі : установка воріт відео. А у відео видно , що ворота кладуть НА ОДИН БОРТ автомобіля. Попередньо ворота розбираються і по суті на борт укладається тільки лутка воріт , а обидва полотна розміщуються в кузові автомобіля. При цьому врахуйте , що для перевезення воріт потрібно замовляти ВІДКРИТИЙ автомобіль . Напівпричіп кузов або « будка» категорично не підходять для перевезення воріт. Прив'язувати ворота або якось додатково їх кріпити не потрібно . Під своєю вагою вони будуть міцно лежати на місці , тим більше що ви ж не збираєтеся зробити з простої операції доставки воріт до місця установки щось подібне ралі « Париж - Дакар» ? Так, до речі , має сенс прокласти між половинками воріт якісь прокладки , щоб вони не дряпалися під час перевезення .

Розвантаження воріт на місці установки.

    Я завжди вважав , що розвантаження воріт і зняття їх з автомобіля «Газель » не повинна представляти ніяких складнощів. Проте маса людей примудряється придумати зовсім запаморочливі способи для того , щоб розвантажити ворота на місці установки. Не треба фантазувати. Технологія розвантаження воріт на місці установки проста, дивіться відповідну частину фільму : установка воріт відео. Лутка воріт знімається через той борт на якому вона лежить. Для цього одна чи дві людини піднімаються в кузов і подають лутка через борт двом людям , які залишилися внизу , на землі. Вони приймають лутка і відносять її в зручне місце , зазвичай ставлять вертикально , притуливши до вільної стіні . Обидва полотна воріт , знімаються з автомобіля приблизно так само , але тільки через відкритий задній борт. Людина в кузові подає полотно і допомагає зняти його з автомобіля. А дві людини внизу приймають полотно воріт і відносять убік . Дивіться: установка воріт відео , там все добре показано . Чи можна курити під час розвантаження воріт на місці установки? За вашим бажанням . Скільки людей потрібно для того щоб зняти ворота з машини ? Зазвичай достатньо 3 людини. Але якщо ворота дуже великі , то може знадобитися і більше. Так часто буває у випадку , якщо ворота для установки зроблені з ковкою, тоді вони можуть бути занадто важкими.

С чего начинается установка ворот?

    Звичайно , установка воріт починається з необхідних вимірювань , для яких вам будуть потрібні схил і рулетка. Озброюйтеся вимірювальними інструментами - вони знадобляться. Як показано у фільмі : установка воріт відео , майстер по установці , спочатку перевіряє схилом вертикальність бічних укосів. Це допоможе зрозуміти , як поставити ворота і які можуть бути труднощі в ході установки воріт. Далі , йдуть кадри , на яких майстер переміряє заново доставлення ворота . Це обов'язково потрібно зробити перед тим , як приступити до установки воріт. У чому сенс? Так, хоча б у тому , щоб оцінити : підходять ці ворота до цього прорізу або не підходять. Може бути ворота ширше і вище , а може бути набагато нижче і вже - в житті буває всяке. Тим більше , що якщо отвір для воріт сильно перекошений і нагадує швидше ромб , ніж прямокутний отвір , може знадобитися трохи підрізати бетонний отвір або збити перфоратором заважають виступи. Але у фільмі : установка воріт відео - цього робити не знадобилося , ворота добре і точно підходили до розмірів бетонного отвору. Зверніть увагу , що майстер у фільмі : установка воріт відео , вимірює проріз для воріт у верхній і в нижній частині. Навіщо ? Проріз для воріт може бути нерівним і перед установкою воріт треба переконатися , що вся лутка добре увійде .

Установка лутки - перший етап установки воріт.

    Лутка воріт заноситься в проріз і « виставляється » там таким чином , щоб бічні стійки лутки були вертикальні, а поріг лутки строго горизонтален . Горизонтальність установки порога лутки визначається за допомогою будівельного рівня. Як саме це робиться , показано у фільмі : установка воріт відео. Рівень - це досить грубий інструмент, що дає великі похибки , тому користуватися ним треба акуратно , перевіряючи їм положення порога лутки в різних місцях. При цьому , якщо ви будете зміщати короткий будівельний рівень уздовж всього порога лутки воріт , то його свідчення можуть трохи змінюватися - це нормально. При установці воріт НЕ МОЖНА ПЕРЕВІРЯТИ БУДІВЕЛЬНИМ АБО ЛАЗЕРНИМ РІВНЕМ вертикальність бічних стійок лутки - це треба робити ТІЛЬКИ схилом. Якщо не вірите і хочете помучитися , можете мене не слухати і робити установку воріт так , як вам подобається.

Закріплення лутки в отворі при установці воріт.

    Не потрібно поспішати при установці воріт і «бігати попереду паровоза ». Ви не повірите , але величезна кількість громадян , які не мають досвіду установки воріт , але пов'язаних , наприклад , з установкою пластикових вікон , чомусь застосовують знайомі їм технології до установки воріт - це неправильна позиція . Вони намагаються закріпити лутка воріт відразу в декількох точках , наприклад в чотирьох точках по кутах лутки . Не треба так робити , робіть так , як показано у фільмі : установка воріт відео. Спочатку кріпиться на заставну і зварювання тільки один верхній кут. Потім , правильна установка воріт припускає повторну перевірку положення лутки : вертикальність і горизонтальність . Навіщо ? А « потім ». Під час того , як ви будете кріпити лутка воріт до стіни , ви трохи змістите лутка або змістите положення діагоналей в ній - це 100 відсотків , можна не сумніватися. Крім того , з точки зору раціональної технології та зручної установки воріт , розумніше , спочатку закріпити верх лутки , а потім за допомогою схилу виставити в потрібне положення низ лутки , що ви і бачите на кадрах фільму : установка воріт відео. І тільки після цього встановлення воріт триває - кріпимо на зварювання нижній кут лутки .

Одягання першої половинки - установка воріт відео.

    Найпоширеніша помилка при установці воріт - це перехід після кріплення одного боку лутки до кріплення другого. Насправді, як показано у фільмі: установка воріт відео, треба спочатку одягнути одну стулку воріт на ту частину лутки яку щойно закріпили. Попередньо петлі воріт змащуються. Як змастити петлі воріт дивіться: установка воріт відео, там показана технологія змащення петель за допомогою електрода.

Одягання другої половинки - установка воріт відео.

    Зверніть увагу , друга половинка при установці воріт одягається ще ДО ТОГО , ЯК Лутков закріплені повністю - це важлива деталь технології установки воріт. Якщо ви уважно подивитеся фільм : установка воріт відео , то стане зрозуміло , навіщо так робиться. Додам , що одягати другу половинку воріт на петлі треба обережно - лутка ще не закріплена і якщо її не притримувати , то вона обов'язково впаде. На відео установки воріт видно , що один з монтажників притримує лутка , до тих пір, поки половинка воріт не опиниться в закритому положенні. Потім майстер перевіряє , як прилягають обидві половинки , і наскільки рівно вони поєдналися , а тільки потім , поправивши лутка при необхідності, і вирівнявши діагоналі відповідно до приляганням стулок воріт , приступають до кріплення другого боку лутки . Тільки так і ніяк інакше потрібно робити установку воріт - це правильна і практична технологія . Всі інші технології установки воріт не дозволяють досягати високої якості установки.

Зворотній лутка - установка воріт відео.

    Зворотній лутка або як її ще називають: друга рамка встановлюється в останню чергу і практично не впливає на вже виставлені і закріплені ворота. Зворотній лутка воріт має два види кріплення - власні заставні, забиті в стіну і зв'язку через шматки прута або арматури з першого Лутков на яку вже повішені половинки воріт. Як виглядають ці зв'язки видно у фільмі: установка воріт відео. Рекомендується так само розташовувати ці зв'язки не тільки на бічних частинах лутки, а й на порозі - дивіться: установка воріт відео.

Останній етап установки воріт - підгонка і одягання гаражного замку.

    Якщо ворота зроблені добре, а установка воріт виконана правильно, то необхідності в підгонці замку може взагалі не виникнути, або вона буде мінімальна. У фільмі: установка воріт відео, підгонка не знадобилася, замок одягнувся відразу, всі отвори збіглися, все стало на свої місця.


    Другие статьи о воротах:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (056) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru