г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ПОЛОТНО ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Кованые ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Все про полотно воріт із заліза Кування Дніпропетровськ

    Полотно воріт - це найзначніша частина воріт із заліза. Основні гроші замовник витрачає саме на виготовлення полотна воріт. А для багатьох людей полотно воріт - це і є самі ворота . Всі інші частини воріт із заліза залишаються як би за кадром і не викликають ніякого інтересу. Але це і нормально. Як говориться - навіщо розглядати залізний стовп для воріт , якщо стовп стоїть собі спокійно, не хитається і не падає. Природно , що і суб'єктивна оцінка воріт із заліза , з точки зору зовнішнього вигляду , найчастіше відбувається за результатами візуального враження від полотна воріт.

    Конструкція полотна воріт із заліза. На виготовлення полотна воріт витрачається металевий лист і металева профільна труба. Це основні матеріали для виготовлення полотна воріт. Профільна труба необхідна для додання жорсткості полотну воріт. сам металевий лист , який йде на виготовлення полотна воріт , навіть якщо це лист великої товщини (наприклад : 4 мм - буває і таке) , не може мати необхідну  жорсткість , достатню для нормальної експлуатації полотна воріт. Незалежно від того який матеріал обраний для жорсткості полотна воріт: профільна труба або куточок , цей металопрокат обов'язково утворює замкнуту рамку по периметру полотна воріт. Без цього нічого не вийде. А ось додаткові жорсткості на полотні  воріт розміщуються виходячи з конкретних міркувань майстра по воротах. У першу чергу додаткові жорсткості на полотні воріт розташовуються там , де знаходиться стик металевих листів . Взагалі якісна стиковка листів на полотні воріт це операція , яка вимагає не малого досвіду. І якщо чесно , то саме якість стику листів на воротах - це один з головних критеріїв для візуальної оцінки якості всієї зробленої роботи . Існують різні теорії про корисність  додаткових горизонтальних жорсткостей на полотні воріт із заліза. З власного досвіду виготовлення воріт можу сказати , що додаткові горизонтальні жорсткості практично даремні або відіграють допоміжну роль. Інша справа , що іноді тільки додатковими горизонтальними твердостями можна усунути  здуття металевого листа на воротах із заліза. Те ж саме відноситься і до косим жорсткості на полотні воріт із заліза. Слів немає - вони корисні , але не дуже . для надання більшої жорсткості всієї конструкції краще використовувати додаткові вертикальні жорсткості , а при необхідності - приварити косинки в кутах стиків профільної труби.

    Товщина полотна воріт із заліза. Визначається в першу чергу розмірами того металопрокату , який використовувався як жорсткість для полотна воріт. Наприклад , якщо жорсткістю полотна воріт служить профільна труба (квадратна труба) 25х40 , то товщина воріт буде приблизно 42 - 44 мм. Звичайна товщина полотна воріт 44 - 45мм. Як ви самі бачите , внесок товщини листа в загальну товщину полотна воріт із заліза - мінімальний . Для чого збільшують  товщину полотна воріт ? Причин може бути кілька. Головні з них - це або спроба збільшити міцність воріт , шляхом використання більш потужного металопрокату для жорсткостей воріт , або спроба отримати більше місця для укладання більш товстого шару утеплювача , якщо ворота утеплені . Інших причин для збільшення товщини полотна воріт я не бачу. Полотно воріт з'єднується з бічними стійками , на які монтуються ворота за допомогою петель. Часто застосовують ковані петлі для воріт із заліза. Ковані петлі завжди надають полотну воріт певну стильність і шарм. Полотно воріт може додатково декоруватися та іншими кованими елементами .

    Розміри полотна воріт із заліза. Теоретично полотно воріт може бути будь-якої розумної величини. Але на практиці висота полотна  воріт рідко перевищує 2 метри. Цей розмір полотна воріт визначається не тільки з бажання клієнта , а й з існуючого стандартного розкрою металевих листів ,  випускаються металургійними заводами. Самий популярний і найдешевший розкрій листа , який використовується для виготовлення полотна воріт: 1х2 метри .  Використання листа цього розкрою для полотна воріт дозволяє уникнути непотрібних стиків на полотні воріт . На полотні воріт із заліза залишаються тільки вертикальні стики.  Вертикальні стики на полотні воріт усуваються ретельною підгонкою металевого листа при виготовленні полотна воріт і ретельної шпаклівкою полотна воріт. Враховуйте важливе правило для полотна воріт. Чим менше шпаклівки використано при виготовленні полотна воріт , тим краще. Шпаклівка має неприємну властивість відвалюватися від полотна воріт. Чому шпаклівка відвалюється від полотна воріт ? Шпаклівка може відвалюватися від полотна воріт з різних причин . докладно ми  не будемо їх розглядати в цій статті. Ширина полотна воріт задається існуючим отвором воріт . Хоча звичайно краще було б визначити спочатку потрібну ширину воріт ,  а тільки потім будувати проріз воріт. Ширина одного полотна воріт приблизно дорівнює половині загального отвору воріт . Приблизно , тому що обидва полотна воріт мають різну величину і ще потрібно врахувати нахлести на лутка воріт або на стовпи для воріт. Ширина воріт менш 2.5 метрів зустрічається рідко. Звичайна ширина воріт від 2.5 метра до 3 метрів. Потрібна ширина воріт визначається заздалегідь , ще до того як починається виготовлення полотен воріт.

    Принципово важливо щоб полотно воріт із заліза було зроблено ідеально в одній площині. Зазвичай ворота увазі взаємодія двох полотен воріт. Якщо хоча б одне полотно воріт буде не плоским , то ворота будуть погано працювати і некрасиво виглядати. Полотно воріт , яке зроблено погано , на сленгу виготовлювачів називається « шабля » або « пропелер ». Усунути недоліки полотна воріт буває складно. Іноді неможливо виправити неякісно зроблене полотно воріт. Полотно воріт виправляють в ході рихтування . Для того , щоб виконати рихтування полотна воріт , необхідно зняти полотно воріт з петель. лист металу  на полотні воріт повинен бути рівним. Якщо лист пішов хвилею , то полотно воріт вважається зіпсованим . Використовувати таке полотно звичайно можна, але виглядає таке полотно  воріт дуже некрасиво. Зазвичай це вважається явним браком роботи для виготовлювача воріт із заліза. Для того щоб не створювати собі проблем , залізо для воріт треба  підбирати з розумом і не поспішаючи. Підбирають залізо для воріт ще при покупці заліза на металобазі . Залізо для воріт повинно бути візуально оцінено і то залізо для  воріт , яке має явні дефекти: кривизну , ями , горби , гофру , пропелер або шаблю - відкидається без всякої оглядки на ціну заліза для воріт.

    Утепленіе полотна воріт і оздоблення полотна воріт із заліза. Утеплення полотна воріт із заліза здійснюється пінопластом , полістиролом , або іншими матеріалами. Але пінопластом краще. При необхідності пінопласт приклеюють до внутрішньої сторони полотна воріт на монтажну піну. монтажної  піною можна задути і всі стики пінопласту з твердостями на полотні воріт із заліза. Якщо дуже хочеться , то монтажну піну можна задути і всередину профільної труби. для цього в ній висвердлюють кілька отворів - приблизно 5 - 6 отворів на 2 метри профільної труби. Отвори потім закриваються пластиковими пробками. Оздоблення полотна  воріт підрозділяється на обробку внутрішньої сторони полотна воріт і обробку зовнішнього боку полотна воріт із заліза. Залежно від того де ворота із заліза встановлені , внутрішня обробка може бути обробкою для вулиці або обробкою для внутрішнього приміщення . А ось зовнішня обробка полотна воріт - це найчастіше кована накладка на ворота і цікава фарбування полотна воріт. Якщо потрібна консультація з кування в Дніпропетровську - звертайтеся , допоможемо . Рідше використовується дерево для оздоблення полотна воріт зовні або комбінована обробка - дерево плюс ковка. При необхідності можна врізати в полотно воріт одне або декілька вікон для воріт. Кування практично не впливає на міцність воріт , а от зіпсувати полотно воріт із заліза якщо неправильно приварити ковані деталі - це простіше простого. ми займаємося куванням в Дніпропетровську і нам це добре відомо й на власному гіркому досвіді в тому числі. Але не помиляється тільки той , хто нічого не робить. ПП Колесник ( а ви зараз  випадково перебуваєте саме на сайті кування в Дніпропетровську ПП Колесник ) робить самі різні ворота в Дніпропетровську. ПП Колесник займається не тільки куванням в  Дніпропетровську, але і обробкою воріт в різних стилях. Приємного вам перегляду фото кування в Дніпропетровську. При необхідності можемо підказати потрібну ширину воріт.


    Другие статьи о воротах:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (056) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru