г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
КОВАНА НАКЛАДКА НА ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
    накладка на ворота видео

Фото ворот с ценами
Накладка на ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Для чого потрібна кована накладка на ворота . І що за допомогою кованої накладки на ворота можна зробити. розповімо на прикладі. Замовник має ділянку , на якому вже давно проживає. У будинку, що дістався йому від попередніх господарів. До самого будинку руки у нього довго не доходили. Хоча в планах були цікаві ковані вироби. Але зробити новий гараж замовнику було просто необхідно. У першу чергу. Треба ж десь ставити машину. Ось і з'явився великий зручний гараж. З відмінними воротами. Які і стануть в нашій розповіді старими воротами гаража. З ними будуть відбуватися події , що розповідають про кованої накладці на ворота .

    Ворота гаража виходять прямо на вулицю. Замовник заїжджає з вулиці прямо в гараж. А на територію ділянки виходить через гаражні двері . Минув час і наступним етапом будівництва , стала установка паркану. Старий паркан , як морально застарілий був урочисто знесений. Новий паркан з цегли був збудований . Крайні цегляні стовпчики огорожі були правильно укріплені. І використовувалися для установки кованих воріт орних. Пізніше , на ковані ворота була встановлена автоматика. Ковані ворота доповнилися кованим парапетом на верху паркану з цегли. Самі розумієте , що вид вийшов цілком пристойний.

    Що бентежило замовника у всьому цьому пишноті? Правильно. Його бентежили старі ворота гаража. Тепер на вулицю, недалеко один від одного, виходили і ковані ворота нові. І старі ворота гаража побудованого раніше. Була зроблена спроба пофарбувати старі ворота гаража. Пофарбувати старі ворота вдалося. Але це виявилося недостатнім мінімумом. На старих воротах гаража явно не вистачало кування. Виникло питання про демонтаж старих воріт гаража та встановлення нових воріт кованих.

    Ідея заміни старих воріт гаража на нові ворота ковані, дуже сподобалася виробникам воріт. Ви розумієте, чому виробники воріт намагаються переконати замовника, що заміна старих воріт гаража - це кращий варіант. Природно, що ми на цьому заробляємо. Але радячи заміну старих воріт гаража на нові ворота ковані, замовника не обманюють. Це дійсно краще. Хоча й дорожче в рази. Паралельно вирішили уточнити, чи можна встановити на старі ворота гаража, ковану накладку на ворота.

    Старі ворота гаража були обстежені і визнані цілком нормальними. Замовник заздалегідь змирився з тим, що недоліки старих воріт гаража залишаться на місці. Усунути їх було неможливо. Після чого замовнику були запропоновані фото кованих накладок на ворота. За вибраними фото були складені ескізи кованих накладок на ворота. Це було необхідно. Його старі ворота гаража мали незвичайну пропорцію.

    У майстерні , нами були виготовлені ковані накладки на ворота . Після того як накладки на ворота були пофарбовані , вони були доставлені до замовника . Розпочався монтаж кованих накладок на воріт. Ця операція давно відпрацьована і не викликає питань. Якщо ви ніколи не виконували монтаж накладок. Те будете возитися довше. Але чи зможете виконати монтаж кованих накладок на ворота своїми руками. так буде дешевше , але дуже клопітно. У будь-якому випадку старі ворота гаража , з новими кованими накладками на ворота , виглядатимуть добре. І старі ворота гаража не будуть випадати з стилю вашого паркану. Звертайтеся до нас , якщо ви вирішите виготовити ковані накладки на ворота .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru