г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
КОВАНА КОЛИТКА. КОВАНА ХВІРТКА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Кованая калитка

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых калиток

    

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Спочатку я дозволю собі один делікатний натяк . Загальноприйнята орфографія передбачає написання слова хвіртка через буку « а ». Але ви потрапили сюди за запитом колітка , через букву «о» . Значить , ви віддаєте перевагу індивідуальну орфографію , відмінну від загальноприйнятої . це характеризує вас як людину незвичайного і схильного до епатажу . Що має сміливість зневажати деякі шаблони і застарілі стандарти . Тому я взяв на себе сміливість адаптувати цю статтю , під вашу орфографію. Це звичайно не класичний албанська , але ми з вами успішно рухаємося в Албаністан . Пам'ятайте про це.

    Кована колітка - умовний, популярний в ужитку термін. Позначає колітку, при виготовленні якої застосовувався такий метод обробки металу, як кування металу. Сама назва: «кована», як характеристика коліткі є гіперболою або художнім перебільшенням. технічно ковані коліткі чи не кують. Це неможливо. Будь-яку колітку виготовляють шляхом складання її із заздалегідь виготовлених деталей. Частина з яких, може бути оброблена методом кування, для додання кращого зовнішнього вигляду.

    Ковані коліткі мають найрізноманітнішу область застосування . Але найчастіше ковані коліткі , використовуються там же , де використовуються і всі інші коліткі . Ковані коліки вбудовуються в паркан. При цьому не має ніякого значення сам матеріал паркану. Кована колітка може встановлюватися на будь паркан. Нехай це буде паркан з цегли фагота . Або бетонний паркан. Навіть у паркан із профнастилу. Тут грає роль не те , з чого паркан зроблений , а стовпчики для коліткі . Правильні стовпчики для коліткі кованої - це такі стовпчики , які мають достатню міцність матеріалу. Наприклад: ковану колітку не можна встановлювати безпосередньо на стовпчики , які застосовуються монтажу популярних сьогодні секційних бетонних парканів. У цьому випадку потрібно встановити додаткові стійки і ретельно зміцнити їх у грунті. Звичайно потрібно враховувати цей ньюанс на етапі проектування паркану.

    Другий момент, важливий для тих хто хоче мати на своєму паркані ковану колітку. Будь-які, навіть міцні стовпчики огорожі, повинні мати на своєму пристрої металеві частини. Металеві частини повинні виступати всередину отвору коліткі. Саме до них буде приварюватися зварюванням кована колітка. Якщо металевих частин немає. Або металеві ви не впевнені в тому, де їх потрібно розташувати. Тоді при виготовленні кованої коліки потрібно врахувати бічні стійки з металу. Самі бічні стійки, є за своєю суттю Лутков коліткі кованої.

    Спочатку до міцного стовпчику кріпляться бічні стійки. Швидше за все бічні стійки для хвіртки будуть кріпитися спеціальними штирями забитими в цеглу або будь-який інший матеріал стовпчиків огорожі. Ці штирі називаються - заставними елементами. Їх роль зазвичай грає арматура діаметром 10 - 12 мм. Або гладкий прут діаметром 10-12мм, квадрат 12х12 мм. Заставні елементи рідко бувають більше ніж 16 мм в діаметрі або квадратом більше ніж 16х16 мм. Довжина закладних елементів для кованої коліткі зазвичай 100 - 150 мм.

    При виставленні бічних стійок кованої коліткі потрібно намагатися поставити їх вертикально. Якщо паркан не вертикальний . У цьому випадку , замовник приймає рішення на місці. Вказує як він хоче поставити бічні стійки кованої коліткі . Іноді їх завалюють , так само як завалений паркан. Пам'ятайте , що висуваючи на вулицю нижні кінці бічних стійок , ви забезпечуєте самозачинення коліткі . І навпаки. Якщо висунуті на вулицю верхні кінці бічних стійок кованої коліткі , то вона буде прагнути распахнуться і самофіксіроваться в положенні 90 градусів по відношенню до площини паркану.

    Замок на кованій колітке необхідно заварити в коробочку з металу. Уникаючи, таким чином, попадання води в замок. Для замків, встановлюваних на вулиці, це дуже важливо. Іноді ковані коліткі мають зашивку листом не тільки із зовнішнього боку, але і з внутрішньої. Тоді коробку варити необов'язково.

    Кована колітка може бути не самостійним виробом, а невід'ємною частиною кованих воріт. Тоді бічними стійками для кованої коліткі будуть додаткові вертикальні жорсткості воріт кованих. Ці жорсткості зазвичай підбираються з такого ж матеріалу, як і всі інші жорсткості на кованих воротах. Найчастіше це профільна труба 40х40 мм або 20х40 мм.

    У тому випадку коли кована колітка врізана в ковані ворота, всі декоративні ковані деталі, розташовані на кованих воротах ріжуться по лінії полотна коліткі. Що б деталі кування не чіпляє, при відкриванні кованої коліткі.

    Ковані коліткі можуть розташовуватися не тільки на вулиці, але і в інтер'єрі приміщення. Наприклад, кована колітка на кованій сходах або кована колітка в кованій перегородці.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru