г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЦІНА ВОРОТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Цена ворот

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Про безкоштовного встановлення воріт поговоримо в кінці статті. А поки що про ціну . Питання ціна воріт , це те питання , який в глибині душі хвилює майже кожної людини. Дивиться така людина на прекрасну роботу , на дуже вдалі ворота з чадним малюнком , несподіваним силуетом і різними іншими примочками , а в очах у нього не захоплення побаченої роботою , а німе запитання : яка ціна воріт. Це взагалі цікаве питання. З чого ж складається ціна воріт. які параметри впливають на ціну воріт у Дніпропетровську. У першу чергу на ціну воріт впливає вибір матеріалу для виготовлення воріт. Ви розумієте , що ворота з профнастилу і ворота з нормально металевого листа коштують досить різні гроші . Зазвичай для виготовлення воріт використовується лист товщиною 2 мм. цього цілком достатньо. Але за бажанням замовника ворота можуть виготовлятися і з листа 3 мм. Більше рідко. Ворота виходять дорожче , і стрімко збільшується вага воріт. А вага воріт , тягне за собою подорожчання стовпчиків для воріт , більш ретельний , а значить і більш дорогий підхід до бетоніровку стовпів. Найголовніше, що більш важкі ворота вимагають і більш дорогий автоматиці. Навіть якщо ви зараз не плануєте автоматику на ворота , то через час все може змінитися , і ви захочете її встановити . Все це як би і не впливає безпосередньо на ціну воріт , але в комплексі дає значний виток вартості воріт як готового функціонуючого об'єкта.

    Далі на ціну воріт у Дніпропетровську впливає обробка воріт. Природно що ковані ворота можуть мати вартість в 2-3 рази вище ніж такі ж ворота без ковки. Але тут вже вам вирішувати, які ворота ви хочете. Красиві або ворота економ класу. Можлива також обробка воріт деревом або іншими матеріалами. Ціна гаражних воріт у Дніпропетровську складається не тільки з їх розміру , а й з вартості обробки гаражних воріт , плюс є можливість утеплення гаражних воріт. Всі ці чинники складаються в загальну скарбничку . Назва якої : ціна гаражних воріт у Дніпропетровську

    Як впливає конструкція воріт на ціну воріт у Дніпропетровську. Ціна орних воріт і ціна відкатних воріт повинна порівнюватися коректно , з урахуванням остаточного монтажу воріт , установки навісного обладнання воріт і виконання загальнобудівельних робіт , супутніх установці воріт на місці. Тут же корисно згадати ціну стовпчиків для воріт. Не потрібно намагатися на них дуже вже заощадити. Скупий платить двічі. Стовпчики повинні бути потужними , наприклад : з швелера або великий труби. Бетоніровка стовпчиків для воріт повинна здійснюватися якісно , на глибину не менше одного метра , а краще більше . З застосуванням додаткових поперечок заливаються бетонним розчином. Розмір воріт так само впливає на ціну воріт у Дніпропетровську. Не забувайте , ніж ворота більше тим складніше їх встановити і тим більше потрібно витратитися і на загальнобудівельний сегмент.

    Кілька слів про безкоштовної установки воріт. Цієї безкоштовної установки воріт не буває. Якщо вам її пропонують , значить вона просто вже включена в ціну воріт. Вам її не озвучують . Безкоштовне встановлення воріт - це просто маркетинговий хід. На нього ловляться люди ласі на дармовщину . Психологія продажів. Згадайте , що слово даровизна , добре римується зі словом дерьмовщіна . Подумайте самі. Установка воріт це трудомісткий процес, що вимагає зусиль кваліфікованих фахівців. Додайте сюди відповідальність . Навіть добре зроблені ворота , можна встановити погано і цим все зіпсувати. Так що не спокушайтеся безкоштовної установкою воріт. Наше підприємство може виготовити і встановити практично будь-які ворота . Звертайтеся . Із задоволенням виконаємо потрібні вам роботи , але безкоштовне встановлення воріт не обіцяємо .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru