г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Залізні ворота і хвіртки.

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Железные ворота и калитки фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Залізні ворота і хвіртки - . давайте знайомитися

    Залізні ворота і хвіртки. З одного боку залізні ворота і хвіртки служать для захисту вашої ділянки - це своєрідний бар'єр від проникнення небажаних громадян та громадянок (для цього ворота повинні бути міцними ) , і в той же час залізні ворота і хвіртки повинні забезпечувати вам можливість безперешкодно потрапляти на свою ділянку , не лазять через паркан (для цього ворота робляться легко відкриваються і зручними ) . І звичайно , завжди існує третя задача - залізні ворота і хвіртки, крім утилітарного функціонального призначення , належні ще й прикрашати ваш паркан і весь будинок в цілому ( для  цього ворота робляться естетично привабливими ) . Поєднуючи три завдання в одному технічному рішенні , ви отримаєте найкращі залізні ворота і хвіртки. Міцність залізних воріт і хвірток забезпечується правильним вибором залізних матеріалів для їх виготовлення. Найбільш універсальними і вдалими залізними  матеріалами для виготовлення залізних воріт і хвірток є: залізний лист завтовшки 2 - 3 мм і профільна залізна труба 25х40 і 40х40 . Для того , щоб залізні ворота і хвіртки легко відкривалися потрібно правильно приварити підходящі петлі і потім , при установці залізних воріт і хвірток необхідно  правильно виконати монтаж , встановивши залізні ворота і хвіртку строго вертикально. Естетика для залізних воріт і хвірток забезпечується акуратністю виготовлення  ворота та використанням декоративних матеріалів для прикраси та оздоблення залізних воріт і хвірток . Найчастіше використовуються дерево і кування .

    Як зробити залізні ворота? Зробити залізні ворота дуже просто , якщо підійти до цього питання з розумом. А самим розумним варіантом як зробити залізні ворота буде рішення замовити виготовлення залізних воріт у професіоналів. Для цього існують фірми воріт. Напевно фірмою воріт можна назвати і нас . Ми займаємося виготовленням залізних воріт вже багато років. У нас накопичений великий досвід у виготовленні залізних воріт. І нам доводилося вирішувати найнесподіваніші завдання , стикаючись з виготовленням залізних воріт. Крім виготовлення залізних воріт ми виконуємо ремонт залізних воріт. Якщо ваші залізні ворота поламалися і ви не знаєте як виправити ворота , то звертайтеся до нас. Ми зможемо виконати ремонт залізних воріт.

    Вы хотите сделать железные ворота своими руками? Ви хочете зробити залізні ворота своїми руками ? У принципі це можливо. Але виготовлення залізних воріт своїми руками зажадає від вас не тільки фінансових витрат, але і наявності крім зварювального та металорізального обладнання ще й деяких спеціальних навичок. Якщо навичок немає. Те найкраще ставити експерименти з виготовлення залізних воріт своїми руками на воротах з профнастилу . Ворота з профнастилу фізично легше робити і трохи простіше , ніж залізні ворота з металевого листа. І викинути потім не так шкода буде ( не жарт) . Хоча , повторюю : залізні ворота своїми руками - це не найкраща затія. розумієте , залізні ворота не тільки дорогою механізм , на якому хочеться заощадити. Але й дійсно важливий елемент життя в будинку. Якщо ви зробите невдалі ворота , а виготовляючи залізні ворота своїми руками ви в кожному разі не доб'єтеся того якості яке можна отримати на підприємстві - фірма воріт. То про економію ви забудете через пару місяців , а проблеми воріт залишаться з вами на все життя.

    Железные ворота для дачи. Залізні ворота для дачі. Це, мабуть , єдиний випадок , коли можна спробувати зробити ворота своїми руками. Залізні ворота для дачі зазвичай передбачаються малобюджетними і до залізних воріт для дачі не пред'являють таких суворих вимог як до звичайних залізних воріт . Ні в сенсі вибору матеріалу для виготовлення залізних воріт , ні в сенсі високої якості залізних воріт. Але якщо ви не відчуваєте в собі натхнення робити залізні ворота для дачі своїми руками , то ми із задоволенням виконаємо цю роботу для вас. Залізні ворота для дачі нашого виробництва будуть зроблені швидко і якісно. При цьому наше власне ковальське виробництво дозволяє робити не тільки малобюджетні залізні ворота для дачі , але і красиві ворота для дачі.

    Якщо вас цікавить виготовлення воріт взагалі або виготовлення воріт у Дніпропетровську , ви можете звертатися з питаннями по виготовленню воріт до нас у будь-який час . Ми постараємося дати консультацію з виготовлення залізних воріт і хвірток або візьмемо на себе виготовлення залізних воріт і хвірток для вас. Залізні ворота і хвіртки - це наша професія. Телефони вказані на сайті. Приємного перегляду фотогалереї в якій представлені різні фотографії залізних воріт і хвірток .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru