г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Ковані петлі для воріт.

предыдущее фото  |  следующее фото
    кованые петли видео

Фото ворот с ценами
Кованые ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Ковані петлі для воріт можна розділити на дві умовні категорії . Перша категорія . Ковані петлі для воріт , які виготовляються в кузні повністю . Такі ковані петлі вимагають для свого виготовлення спеціальні матеріали . Ковані петлі виготовляються з товстої смуги. Товщина смуги не менше 6 мм. Для виготовлення кованих петель необхідно розігріти цю металеву смугу і зігнути навколо спеціального штиря . це робиться для того що б отримати з цієї смуги трубкоподобную заготовку з « прапорцем » , яка буде основою кованих петель. Сам прапорець потім розковується , робиться , мнеться молотом і з нього виходить декоративна частина кованих петель. Декоративна частина кованих петель розташовується на поверхні стулки воріт або на полотні дверей , нагадуючи красиву залізну аплікацію

     Ковані петлі фото . На такий запит ви швидше за все не побачите ковані петлі , про які написано вище . Крім того , що такі ковані петлі вимагають для свого виготовлення великого досвіду , непотрібного зараз нікому . Ковані петлі такого виду скрутно використовувати. Ці ковані петлі просто ніхто вже не вміє розташовувати на воротах і дверях так , щоб ворота і < a href = " Kovka_dveri.HTML " title = " металеві двері фото " > двері < / a > могли добре працювати. Ковані петлі , випущені за такою технологією - це вже минуле. Архаїка . справжні ковані петлі можна зараз зустріти тільки на рідкісних , дивом збережених , старовинних воротах і дверях. Мені доводилося бачити ковані петлі на вхідних дверях в занедбані сільські храми. У ті далекі часи ця технологія була затребувана і майстрам вдавалося домогтися прекрасної роботи воріт і дверей з кованими петлями.

    Сучасні ковані петлі - це другий різновид кованих петель. У більшості випадків вони насправді не є кованими петлями. Це імітація кованих петель. Основою такої кованої петлі в лапках , є звичайна петля , зроблена токарем на токарному верстаті. Окремо , ковалем виготовляється декоративна накладка. Потім ця накладка і петля зварюються між собою зварюванням , отриманий результат видають за ковану петлю. Повторю : це не кована петля , а імітація кованої петлі.

    Є ще окрема тема , яка потрапляє в обговорення поняття ковані петлі. Це самий часто зустрічається варіант імітації кованих петель. У цьому випадку на ворота або на двері відразу приварюються звичайні токарні петлі , або якісь високотехнологічні петлі з подшибника . А декоративна накладка для імітації кованих петель прикручується або приварюється окремо . У цьому випадку вона може навіть прикручувати поверх обробки дверей. наприклад , поверх накладки з МДФ або поверх дерев'яного облицювання дверей.

    Якщо ви вважаєте , що для вас є якийсь особливий сенс встановити собі на двері або ворота справжні ковані петлі , то ви можете спробувати це зробити. Але особисто я думаю , що вам не потрібно встановлювати ковані петлі. Встановіть собі імітацію кованих петель. У цьому випадку ви будете задоволені роботою воріт або дверей .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru