г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
УСТАНОВКА МЕТАЛЕВИХ ХВІРТОК

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Установка металлических калиток фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Відразу скажемо про виготовлення металевих хвірток своїми руками. Так, можна виготовити металеву хвіртку своїми руками , особливо якщо це проста хвіртка , а не декоративна хвіртка . У вас все вийде , але тільки якщо ви досвідчений зварювальник і працювали на підприємстві , яке займається виготовленням хвірток . Або хоча б маєте великий досвід виготовлення металевих дверей. У будь-якому іншому випадку виготовлення металевої хвіртки своїми руками приречене на провал. Металеві хвіртки можуть бути розташовані в різних місцях. Звичайна хвіртка металева в класичному випадку розташована на паркані. Точніше сказати , звичайна хвіртка металева встановлюється в спеціально обладнаний проріз паркану. Що значить спеціально обладнаний проріз паркана? Це означає , що проріз паркану для хвіртки металевої проектується заздалегідь і для установки хвіртки необхідно врахувати деякі речі заздалегідь. Нічого складного , але про них часто забувають і проста операція : установка хвіртки , може перетворитися у важку технічну задачу , яка зажадає для свого вирішення значних зусиль і додаткових коштів. Так зокрема , проріз паркану для хвіртки повинен бути обладнаний стовпчиками для установки хвіртки . Ці стовпчики для хвіртки необхідно зробити більш міцними , ніж решта стовпи паркану. Як зробити стовпи для хвіртки правильно ? Дуже просто . Стовпи для хвіртки металевої , враховуючи її вагу і динамічні навантаження при експлуатації хвіртки , необхідно в обов'язковому порядку армувати металом. І не грає ролі , яка у вас хвіртка , проста хвіртка або декоративна хвіртка .

    Як армувати стовпи для хвіртки металевої ? Для цього на етапі будівництва стовпів хвіртки потрібно закласти в кладку стовпів якийсь металевий профіль. Як мінімум закласти в стовпи хвіртки профільну трубу або круглу трубу діаметром не менше ніж 30 мм. Більше краще . В ідеальному випадку в стовпи хвіртки закладається невеликий швелер . Наприклад , швелер номер 10 або швелер номер 12 . При цьому , закладка швелера вимагає або установки його до того як залитий фундамент паркану , або закладка швелера в стовпи забору увазі окрему бетоніровку швелера . При цьому виходить фундамент так званого стаканного типу. Закладка металевого профілю в стовпи хвіртки повинна вирішити відразу два взаємопов'язані завдання . Металевий профіль надає міцність самому стовпа для хвіртки і одночасно потрібно уникнути можливості виникнення з часом крену стовпа хвіртки . А виникнення крену стовпа хвіртки або руйнування кладки , тріщини в кладці - це вельми вірогідний сценарій при експлуатації металевої хвіртки . Краще перестрахуватися , ніж ремонтувати потім стовпи хвіртки і виконувати нову установку хвіртки . Це не піде на користь ні самому паркану , ні металевої хвіртки , ні вам особисто. Не забувайте так само зв'язати додаткової армировкой , наприклад : шляхом укладання дроту в кладку забору , сам укріплений стовп хвіртки і паркан . Це не буде коштувати вам якусь помітну суму грошей , але дуже ефективно зміцнить паркан в районі металевої хвіртки .

    Друге питання , пов'язаний зі стовпами хвіртки і установкою хвіртки , що викликає жваві суперечки з « досвідченими каменярами » , чи потрібно випускати якісь шматки металу з кладки стовпа хвіртки назовні. Типу для того , щоб потім кріпити до них хвіртку. Цього робити точно не потрібно . Ці заставні в стовпах хвіртки , швидше за все , будуть просто іржавіти , і ніколи не будуть використовуватися для установки хвіртки металевої. Виходячи з нашого досвіду , вони просто будуть виставлені абсолютно не там , де вони могли б знадобитися для монтажу хвіртки . Окрема тема : чи варто спробувати випустити назовні з кладки стовпів хвіртки полку швелера , з тією метою , щоб потім приварити до цієї полиці петлі хвіртки .

    Є такий спосіб виготовлення металевих хвірток і установки хвіртки . Такий варіант в ідеальному випадку дуже міг би бути дуже гарний. Справа навіть не в економії , загалом естетичному вигляді , встановленої на швелер хвіртки . Але, як завжди буває одне але. Безумовно , муляр постарається встановити швелер вертикально. Так, ви можете спробувати проконтролювати установку швелера для стовпа хвіртки . Але в 100 % випадків зі ста можливих спроб , швелер буде встановлений не зовсім вертикально. Тим більше , що швелера для установки хвіртки металевої буде два. І, крім того , що їх обоє потрібно встановити вертикально з дуже високою точністю , до міліметра , а це вже завдання непосильне для муляра , необхідно виставити їх точно в одну площину. Каменярі у своїй роботі просто не оперують такою точністю . Не вміють і не повинні вміти , хоча часто впевнено пробують і цілком серйозно говорять, що можуть так встановити швелера для стовпів хвіртки . Чи не ловітесь на цю вудку. Вони самі не розуміють , про що говорять. Проблеми при установці хвіртки ляжуть не на їхньому плечі , а на ваші . Не забувайте , що виготовлення металевих хвірток не має на увазі можливості переробки хвіртки .

    При установці хвіртки металевої краще піти іншим шляхом. Є більш надійна технологія установки хвіртки металевої. Виробник хвіртки , сам , при установці хвіртки зможе встановити вертикальний металевий профіль і надійно закріпити його до кладки стовпів хвіртки . Але при цьому виробник хвіртки буде перевіряти кожен свій крок і в будь-якому випадку буде домагатися того що б металева хвіртка мала правильне і рівномірне прилягання , хорошу роботу замку і стояла строго вертикально або була нахилена за бажанням замовника. Металеву хвіртку можна встановити так само добре , як і металеву двері. Головне не заважати і не допомагати виробнику хвіртки . Ми виготовляємо хвіртки в Дніпропетровську , займаємося встановленням хвірток в Дніпропетровську , встановлюємо замки для хвірток , фарбуємо хвіртки і даємо гарантію на хвіртки свого виробництва. Ми фірма хвірток і цим все сказано. Виготовлення металевих хвірток - Наша професія. Ми робимо звичайні хвіртки , ковані хвіртки , декоративні хвіртки , складні і прості хвіртки . Грубо кажучи , будь-які хвіртки ми робимо добре. Якщо ви хочете купити хвіртку в Дніпропетровську або замовити хвіртку в Дніпропетровську, то можете зв'язатися з нами за телефонами вказаними на нашому сайті. Ціна металевої хвіртки залежить від розмірів хвіртки і складності хвіртки . Наприклад , ціна металевої хвіртки звичайної становить 1500 грн. А ціна металевої хвіртки з куванням вже 2800 - 3000 грн. на ціну металевої хвіртки може вплинути і складність установки хвіртки . Для того що б полегшити відвідувачам сайту знайомство з видами металевих хвірток ми зібрали велику колекцію фото металевих хвірток . Рекомендуємо ознайомитися з нашими фото металевих хвірток . Там є і ковані хвіртки , і прості хвіртки , і декоративні хвіртки . Приємного вам перегляду розділу у фотогалереї : фото металевих хвірток .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru