г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
КОВАНА ХВІРТКА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Кованая калитка

предыдущее фото  |  следующее фото

    

    

    

    


    Кованые калитки фото

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Ви можете зустріти різноманітні фотографії кованих брам . Як правило , саме майстерність фотографа , вміння його вибрати вдалий ракурс , визначають якість кованої хвіртки на фото. Непрофесіоналові важко оцінити рівень і складність виконаної роботи. Чаші всього ковані хвіртки на фото зображені:

 1. Фото сделано в цеху, на производстве.
 2. Фото сделано на недостроенном объекте.
 3. Фото сделано на объекте давно находящемся в эксплуатации.
 4. Фото сделаны в ходе монтажа кованой калитки или кованых ворот.
 5. Фото сделано при неудачном освещении, в темноте или в сумерках.
 6. Фото сделано при ярком солнце.
 7. Фото с девушками.
 8. Фото с машинами.

    При такому підході до зображення кованих брам на фото , вам буде важко передати їх якість. А адже саме якісне зображення кованих брам на фото , прямо пропорційно бажанням клієнта замовити ковану хвіртку по фото . При цьому набагато меншу роль грає якість самої фотоапаратури , яка є у вашому розпорядженні . Іншими словами , вдалий ракурс відіграє велику роль , ніж дозвіл фотографії.

    Розглянемо помилки зображення кованих брам на фото.

 1. Фото в цеху. Такі фото найчастіше залучають непотрібну увагу замовника до умов виробництва . Підсвідомо людина асоціює ковану хвіртку на фото з тими умовами , які він передбачає у себе в будинку. Природно , що йому не хочеться мати вдома шматки металу , обладнання , робітників у робах і тому подібні принади виробничої дільниці . Дивлячись на ковану хвіртку , замовник не може уявити її в інших умовах. Крім того , кована хвіртка на фото в цеху , зазвичай ще не пофарбована і не отримала остаточного товарного вигляду. Видно сліди зварювання , сліди обробки металу. Це нікому не цікаво. ви фотографуєте напівфабрикат. Зображення кованої хвіртки на фото у вигляді напівфабрикату - велика помилка , якщо ви хочете продавати такі хвіртки частіше.
 2. Фото на недобудованому об'єкті. На жаль , доводиться робити такі фото найчастіше . Постарайтеся , що б в кадр не потрапляли купи будівельного сміття , напівзруйновані або недобудовані будівлі. П'яні будівельники , будівельні ліси і тому подібні принади будівництва. Вибирайте ракурс зйомки кованих брам на фото. Не лінуйтеся обробляти фото . Не так складно користуватися фотошопом . Зрештою можна розмити або прибрати самі неприємні об'єкти клонуванням . Це просто . Спробуйте і ви здивуєтеся на скільки приємніше будуть виглядати ковані хвіртки на фото. Не бійтеся кадрувати ковані хвіртки на фото. Не наводьте з великої відстані. Не беріть в кадр непотрібні речі. Пам'ятайте , що ви робите , по суті , рекламний знімок. Який допоможе вам підняти продажі . Адже ваша мета в цьому ? Не лінуйтеся ходити навколо хвіртки . Робіть більше знімків під різними кутами. Зробіть знімки тримаючи фотоапарат у поверхні землі .
 3. Фото на старому об'єкті. На жаль, але замовники ніколи не доглядають за кованими хвіртками . Товарний вигляд кованої хвіртки простояла кілька років на вулиці залишає бажати кращого. Замовник явно не мріє мати у себе іржаву хвіртку з патьоками від атмосферної вологи. А якщо ще й фарба початку злазити , то це взагалі антиреклама кованих брам на фото.
 4. На фото , зроблених в ході монтажу кованої хвіртки , не повинно бути ваших монтажників . Якщо тільки вони не володіють випадково супер фотогенічною зовнішністю. під фотогенічною зовнішністю розуміється тут не зовнішність білозубих блондинів арійської породи. А зовнішність такого робочого який на думку широких мас замовників уособлює собою кращі міфи про те , якими мають бути ковалі. Пам'ятайте , що погляди замовників на цю тему , сформовані мультиками Діснея і рекламними роликами про пивоварів . Живі фахівці виглядають зовсім не так. Приберіть з кадру дроти подовжувачів , болгарки , старий зварювальний апарат , брудні рукавиці і виженете дядю Васю , який вирішив попісяти на задньому плані. Інакше зображення кованої хвіртки на фото , буде невигідно відтіняти реаліями монтажної роботи .
 5. Кована хвіртка на фото при поганому освітленні виглядатиме брудною і бридкою металоконструкцією . У замовника виникнуть розумні питання типу : а за що я плачу такі гроші? Не наводьте при поганому освітленні взагалі. Забудьте про фотоспалах. Якщо тільки ви не відчуваєте в собі покликання фотохудожника і не вмієте створювати з її допомогою невеликі спецефекти.
 6. Кована хвіртка на фото при яскравому сонці даватиме непотрібні і непереборні відблиски. З'являться тіні. І тіні ці з'являться там , де не потрібно . Ви підкреслите все дефекти металоконструкції . Всі дефекти фарбування. Дефекти металопрокату. Ви покажете на кованій хвіртці фото слідів від рихтування металу. Навіщо вам це потрібно?
 7. Кована хвіртка на фото не буде прикрашена ніякими дівчатами. Ви просто не зможете ні знайти нормальну фотомодель , ні скомпонувати знімок належним чином. Я впевнений , що у вас немає такого специфічного досвіду. Ви ж не фотограф , а виробничник . Дівчина біля кованої хвіртки на фото буде викликати непотрібний вам інтерес. Закриватиме хвіртку своїм тілом. Або стояти сиротливою папандопулюсой десь поруч. Чи не балуйтесь спробами розмістити сексуальну модель біля кованої хвіртки на фото.
 8. Ковані хвіртки на фото з машинами. Класний хід. 100 % успіху. Сподіваюся , що ви розумієте - машина повинна бути гідною. Чистою і блискучою. типу будити асоціації з успішними людьми , які можуть собі дозволити замовити ковану хвіртку. Краще , якщо кована хвіртка на фото буде розміщена біля джипа. народу подобається.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru