г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ОФОРМЛЕННЯ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Оформление ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые ворота фото

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

     Оформлення воріт. Перш ніж мріяти про супер модне оформлення воріт вашого будинку в якому-небудь Скандинавському стилі королівського палацу династії Нібелунгів , потрібно згадати , що оформлення воріт саме по собі не є локальною дизайнерської завданням . Ворота зазвичай - це не ізольований , самотньо стоїть в чистому полі об'єкт. Ворота , як мінімум , прив'язані до вашого забору. А як максимум , ворота інтегруються в загальну концепцію житлового комплексу садиби , в який входять і в'їзні ворота , і паркан , і хвіртка , і ворота гаража , і фасад будинку , і ганок , і грати на вікна і ще всякі інші речі, що мають декоративне значення . Тому , потрібно бути реалістом. Якщо у вас вже все зроблено в якомусь певному стилі , нехай навіть цей стиль випадково зліплений і стилем , по суті, не є , то та оформлення воріт вам доведеться підпорядкувати того, що вже є. І загадкове слово еклектика тут вам не допоможе. Зверніть увагу , для переважної більшості випадків , оформлення воріт зводиться до чотирьох кованим бублика по кутах полотна воріт і маленькою короні воріт з кованих пік. Як не дивно , таке непоказне оформлення воріт дивно точно відповідає концепції загального дизайну будинку. Естетичний вигляд всього будинку - теж ніякої. Стиль будинку відсутній , так звідки взятися стильності в оформленні воріт.

    Я не люблю ворота з профнастилу . Але в даному випадку , кажучи про оформлення воріт , потрібно сказати кілька добрих слів про них. як би примітивно не виглядали ворота з профнастилу , але в частині простого і недорогого замкнутого стилістичного простору включає ворота , хвіртку , гаражні ворота , відливи на верху паркану і ковпаки на стовпах паркану - тут профнастилу немає рівних. Все дуже дешево і швидко. Біда в тому , що такий варіант оформлення воріт так пожити і дискредитований масовим використанням , що скоріше може підкреслити відсутність смаку і бажання думати, чим вказати на вибір стилю в оформленні воріт. через якийсь час , всі нормальні люди можуть зрозуміти , що зробили щось не те і виникає питання : чи не можна якось прикрасити або оформити ворота з профнастилу . мені доводилося бачити окремі вдалі рішення або скоріше окремі вдалі елементи . Але у мене склалося стійке враження , що з воротами з профнастилу зробити нічого не можна. Такі ворота не піддаються оформленню. Це закінчений варіант в сегменті найдешевших рішень . Обгрейтіть його вже неможливо.

     В ідеальному випадку про оформлення воріт потрібно замислюватися ще до будівництва будинку. Підбираючи відповідність між будівельними матеріалами , видами обробки , архітектурними особливостями і оформляючи ворота відповідно їм . Але на практиці , нормальні люди так не поступають. нормальні люди спочатку все будують не обтяжуючи себе особливо складними Міркування , а потім запрошують майстра по воротах і болісно гортають фотографії воріт , болісно морщать лоб і намагаються вибрати: «млинець , шож мені може підійти - нічо не підходить , шож тепер робити? ». Тому спробуйте перетворити загальну задачу відповідності оформлення воріт всій концепції будинку , звести до більш локальної задачі . Нехай хоча б всі ворота ( в'їзні та гаражні) , що окремо стоїть хвіртка і металева частина огорожі ( парапети , парканні секції , верхівки) будуть в єдиному стилі і схожі один на одного. Для нормального середньостатистичної людини - це вже великий успіх , можна сказати прорив в оформленні воріт.

    Найпростіше , думаючи про оформлення воріт , звернутися в майстерню кування. Я думаю , що так само , як і в нашій ковальської майстерні , в будь іншій майстерні є маса напрацьованих рішень і великий досвід робити нестандартне оформлення воріт. Художня ковка зазвичай дуже гнучке виробництво . А то , що на вулицях наших селищ навіть так мало гарних прикладів оформлення воріт - так адже вибір завжди за замовником . Наше діло маленьке . За що заплачено , то й робимо. Художня ініціатива і декоративна непокору - карані рублем. Якщо узагальнити тенденції в оформленні воріт куванням або деревом з ковкою. те велика частина затребуваних клієнтами варіантів зводиться до двох . Перший популярний варіант оформлення воріт - це оформлення під старовину . Другий популярний варіант оформлення воріт - це оформлення кованої рослинністю. Між іншим , обидва рішення мають прекрасний потенціал і існують зразки оформлення воріт у таких стилях , які можна вважати сповняли наше місто. Рідше використовується стилізація воріт під хаотичну мішанину незвичайних металевих елементів - так зване оформлення воріт у стилі модерн . Красиво , але дуже сміливо - це на любителя. Але ви нікого не слухайте. Не шукайте модних рішень . Дивіться своїми очима якомога більшу кількість фотографій вже виконаних оформлень воріт. Рано чи пізно ви натрапите на те , що вам подобається.

     Тепер про те , чого робити не треба ні в якому випадку . При оформленні воріт не можна користуватися фарбуванням воріт порошковою фарбою. Не дивлячись на те , що порошкова фарба - це фарба для зовнішніх робіт , на воротах вона коштує дуже погано і в 99 % випадків швидко відвалюється. Якщо дуже хочеться отримати горбисту поверхню , поверніться до Набризк на ворота гравітекс . Гравітекс може досить довго перешкоджати іржавіння воріт , але теж коли-небудь втомиться і здасться. Ми - ПП Колесник , займаємося виготовленням воріт в Дніпропетровську і оформляємо ворота вже багато років. Нами накопичено великий досвід у цьому питанні. Зв'язатися з нами можна за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru