г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
СТАНДАРТНА ШИРИНА ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Кованые ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані ворота - коментар до фотографії кованих воріт

    Коментар до фото кованих воріт поки знаходиться в розробці

Стандартна ширина ворота в'їзні . Кування Дніпропетровськ .

    Стандартна ширина ворота в'їзні . Перш ніж сперечатися про стандартній ширині воріт в'їзних . Розглянемо саме поняття : ширина воріт. Це досить просто . Під шириною воріт в'їзних мається на увазі мінімальний розмір між бічними стійками лутки  воріт або відстань між стовпами воріт. Поняття ширини воріт просте і не викликає різночитань . Легко вимірюється рулеткою. Не те , що висота  воріт. Ось з висотою воріт завжди проблеми . Але про висоту воріт ми зараз не будемо говорити . Ширина воріт в'їзних . Це один з важливих параметрів воріт в'їзних . Може бути найважливіший параметр . Зрештою , якщо ширина воріт вам не підходить , то ви просто не зможете ними  користуватися. І не важливо , як вони виглядають - красиво чи ні , якщо машина не пролазить у ваші ворота , то ці ворота вам не потрібні і крапка. Таким  чином , можна сказати , що розміри воріт в'їзних задаються самим життям. Висока фраза , але це правда.

     І виробники в'їзних воріт змушені звертати на це увагу пропонуючи вам свою ширину воріт. Якщо виробники воріт ігноруватимуть реальні потреби замовників , то кому потрібні їхні в'їзні ворота? Виробники воріт бувають різними  і діляться по предмету виробництва на такі різновиди:

  1. Виробники секційних воріт.
  2. Виробники відкатних воріт.
  3. Виробники автоматичних воріт.
  4. Виробники рулонних воріт.
  5. Виробники орних воріт.

    Найчастіше на практиці немає чіткого поділу виробників воріт , за видами виконуваних робіт. багато виробники виготовляють цілий спектр різних воріт. Наприклад , ми - ми виготовляємо і звичайні ворота , і автоматичні ворота . А ще ми займаємося куванням в Дніпропетровську. Але з точки зору стандартної ширини воріт в'їзних , тут виробники діляться чітко . Є виробники , які заявляють про себе тільки як про виробника воріт певної ширини - так званої стандартної ширини воріт. І є виробники воріт в'їзних , які роблять ворота тієї ширини , яка подобається замовнику . Для замовника такі виробники набагато  зручніше , але й ціни на ворота у них трохи вище. Не будемо детально обговорювати причини такого поділу. Відзначимо тільки , що поняття стандартної  ширини воріт в'їзних , висувається самими виробниками. Це важливо . Не потрібно підлаштовуватися під міфічні стандарти . стандартної шириною воріт в'їзних найчастіше називають ту ширину воріт в'їзних , яка зручна для виробництва , а не для вас особисто. звичайно виробники воріт в'їзних пропонують для ринку стандартну ширину воріт , яка по мінімуму прийнятна для замовника. Відчуйте різницю між двома різними поняттями : ширина воріт мінімально прийнятна і ширина воріт максимально зручна. Відчуйте і не ловітесь на всякі стандартні ширини воріт. Завжди , я повторюю завжди можна знайти виробника , який виготовить ворота потрібної для вас ширини.

    Тому , замовник повинен виходити не з умовного поняття стандартної ширини воріт в'їзних . Загальноприйнятою стандартної ширини воріт просто не існує в природі. Замовник повинен виходити з зручності користування . Для визначення зручною ширини  воріт , йому необхідно або скористатися приблизною формулою розрахунку зручною ширини воріт в'їзних . Ширина автомобіля + півтора , два  метра. Це буде правильна ширина воріт. Або провести експеримент. Виявити максимально потрібну ширину воріт в'їзних шляхом пробного заїзду. Це прекрасний метод - найкращий для визначення потрібної ширини воріт. Обов'язково потрібно врахувати , що ширина воріт в'їзних ,  в які вам зручно заїжджати по прямій , може вас не влаштувати в тому випадку , якщо ви заїжджаєте під кутом. Розраховуючи потрібну ширину воріт ,  врахуйте кут заїзду та радіус розвороту вашої машини . Якщо у вас сьогодні малолітражка , то не потрібно на неї орієнтуватися. Може бути , завтра у вас буде великий джип або ви будете кататися на танку. А ще краще визначати потрібну ширину воріт розраховуючи на вантажний автомобіль.  Адже всяке може в житті трапитися. У тому випадку , коли ви замовляєте нові ворота в новий проїзд , який вам не знайомий - проведіть випробування. Як це виглядає технічно ? Дуже просто . Виставте віхи на місці передбачуваної установки воріт. І заїжджайте не на самій маленькій швидкості . Потрібна ширина воріт - це така ширина воріт , яка може забезпечити для вас комфортний заїзд в будь-якому стані  і в будь-якому настрої в будь-яку погоду (навіть при снігопаді і ожеледі ) .

    Чи не заморочуючись , на стандартну ширину воріт в'їзних . Орієнтуйтеся так само на деякі цифри. Відкатні ворота зазвичай не роблять ширше , ніж 5-7 метрів. Напевно це максимум. Але його вам вистачить з головою. Орні ворота ширше 5 метрів , вже рідкість.  Ширина промислових воріт зазвичай більше ніж побутових воріт. Це пов'язано з тим , що промислові ворота припускають проїзд вантажного транспорту. А іноді й залізничного . Але вам цей товар не потрібен. Автоматичними воротами - можуть бути ворота будь-якої ширини . Якщо вони розстібні або відкатні . Тут теж не обов'язково дотримуватися умовне поняття стандартної ширини воріт в'їзних . Секційні і рулонні мають обмеження .  Головне в іншому. Пам'ятайте . Які б ви ворота ні замовляли. Не потрібно будь-якою ціною робити їх максимально дешевими воротами. Вам з цими воротами потім жити . І ви вже нічого не зможете змінити. А про невеликій різниці в ціні між зручною шириною воріт і шириною дешевих  стандартних воріт ви швидко забудете . Різниця в ціні не більше 10 - 20 %. Невже це так принципово для вас? .

    Кування в Дніпропетровську. Як я вже говорив , ми займаємося куванням в Дніпропетровську і можемо запропонувати , в тому числі і виготовлення кованих воріт. Кування в Дніпропетровську - це наш профіль. Ми фірма воріт , які зручні для наших замовників.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru