г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ДЕКОРАТИВНІ ПЕТЛИ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Декоративные петли фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

     Ми займаємося куванням і різними кованими виробами. У тому числі , ми стикаємося з замовниками які хочуть отримати ковані ворота , ковані хвіртки, ковані двері і багато інших відкриваються ковані вироби , з декоративними петлями. Трохи докладніше обговоримо це питання , що б у вас , після прочитання цієї статті залишилася , можливо , більш повна інформація про декоративні петлі. Типу що це таке і з чим це їдять. Як і багато інших ефектні дрібниці , які ми зараз звикли вважати чисто декоративними вишукуваннями , що додають якийсь шарм дверей і воріт , декоративні співали , в минулому, мали чисто функціональне значення . Форма декоративних петель , визначалася тільки раціональністю і можливостями тогочасних технологій . І всі ці чудові крила , скоби , серповидні деталі , широкі шматки металу входять до складу петлі , довгі смуги з насічками і вм'ятинами , які тягнулися від петель на всю ширину робочої стулки - все це були не винахід дизайнерського характеру , а вимушена необхідність . Крім того , що тодішні виробники воріт і дверей намагалися , таким чином рівномірно розподілити навантаження , що б вона не прикладалася в одному місці , точково , до тендітної деревині полотна воріт або полотна дверей . Але одночасно ними вирішувалося завдання скріплення окремих дощок в єдину міцну поверхню , з використанням мінімальної кількості ребер жорсткості. І навпаки , якщо на дверях або на воротах вже існувала товста металева смуга , виконуючи роль ребра жорсткості для стулки воріт , то крім як до цієї залізної смузі або сталевий пластині , по суті , нікуди не можна було причепити залізну петлю. А електрозварювання тоді не було , доводилося використовувати хитромудрі системи з заклепками. Ось такими простими фізичними , конструкційними причинами і пояснюється причина виникнення декоративних петель дверей і воріт. З того моменту як промислові технології металообробки дозволили просто приварити петлю а листу метали , відразу пропали всі декоративні вишукування . Між іншим , на перших порах , ті петлі воріт і петлі дверей , які ми з вами вважаємо сучасними і нудними , вважалися просто фантастично красивими , лаконічними , вважалися верхом технічної думки в розділі петлі дверей . Ось як все відносно в житті і як суб'єктивно поняття краси .

    Які ж петлі ми можемо зараз впевнено назвати декоративними петлями ? Точного визначення до терміна : декоративний - не існує. але в більшості випадків люди майже автоматично називають декоративні петлі кованими петлями. І помиляються . Справа в тому , що ковані петлі - це досить складна з технологічної точки зору конструкція . Сутність її складності полягає в тому , що б отримати вертикальний шарнір , без використання токарно- фрезерного обладнання. Так би мовити , обійти проблему за допомогою чисто ковальських способів обробки металу. А це вимагає глибокого знання відповідних технологій і великого досвіду саме у виробництві кованих петель. На Русі такі петлі називалися словом : жіковіни . Існували жіковіни - декоративні петлі шкатулок , скринь , скриньок , міжкімнатних дверей і так далі. Зрозуміло, що за повної непотрібністю , все це вже грунтовно забуте. Тому ковані петлі ви не купите і не замовите . Навіть якщо ви задастеся такою метою , витратите купу грошей , то зможете отримати більш-менш вдалий експеримент якогось коваля. Не більше того . Декоративними петлями дверей і декоративними петлями воріт , зараз прийнято вважати самі звичайні , навіть пересічні токарні петлі , які прикрашені декоративними пластинками різної форми і різного зовнішнього вигляду. Ці пластини називаються декоративними накладками на петлі. Декоративні меблеві петлі , взагалі зазвичай виготовляються методом штампування або декоративні меблеві петлі бувають литими з легких сплавів. Декоративні петлі меблеві , часто забезпечуються декоративними ковпачками. Сенс всієї декорації , проімітувати старі технологічні прийоми , не використовуючи їх.

    Какого размера нужно выбирать декоративные петли дверей и ворот? Вы можете выбирать их абсолютно любого размера, потому что декоративная накладка на петли не играет никакой роли в конструкции дверей и ворот. Вся нагрузка ложится на токарные петли, которые и являются функциональной составляющей декоративных петель. А токарные петли подбирать вы умеете. Если не умеете, то за вас это должен сделать специалист. Вы подбирайте дизайн петель, ведь декоративные петли должны соответствовать вашим эстетическим взглядам.

     Якого розміру потрібно вибирати декоративні петлі дверей і воріт ? Ви можете вибирати їх абсолютно будь-якого розміру , тому що декоративна накладка на петлі не грає ніякої ролі в конструкції дверей і воріт. Вся навантаження лягає на токарні петлі , які і є функціональною складовою декоративних петель. А токарні петлі підбирати ви вмієте. Якщо не вмієте , то за вас це повинен зробити фахівець. Ви підбирайте дизайн петель , адже декоративні петлі повинні відповідати вашим естетичним поглядам.

    Скільки декоративних петель потрібно ставити на кожну стулку ? Є романтична версія , що три петлі це краще ніж дві петлі . типу чотири краще , ніж три , а шість краще , ніж три і так далі. Вибачте , але ви можете не розбиратися в цьому питанні , адже ви не робите ворота та двері , але коли виробник воріт , починає стверджувати що три петлі краще , ніж дві, типу патамушта це міцніше - це говорить або про те , що він вважає вас ідіотом і не намагається цього навіть приховати , або сам , не надто відповідає займаній посаді. Три петлі - це завжди гірше , ніж дві петлі і ніколи , ні на яких складних і відповідальних відкриваються конструкціях навіть величезного багатотонного ваги , не використовують три петлі. Цьому вчать в багатьох технічних вузах ще на перших курсах. Дві петлі можна дуже точно виставити на одну вісь. А три петлі неможливо , вісь якої - небудь з них обов'язкової піде убік і будемо заважати роботі інших. Вони просто швидше вийдуть з ладу. А ті три петлі , які ви могли бачити на деяких готових заводських дверях , типу « Мілано » , по-перше , зроблені на спеціальному обладнанні , а по-друге - це складні петлі з системою підшипників , а по-третє , відмінний маркетинговий хід, розрахований на не дуже освічених людей.

     Ми виготовляємо декоративні петлі в Дніпропетровську , у нас можна купити декоративні петлі в Дніпропетровську або замовити декоративні петлі. Крім того ми виготовляємо різні металоконструкції в Дніпропетровську , виготовляємо металеві двері у Дніпропетровську , займаємося художньої куванням в Дніпропетровську , встановлюємо ворота в Дніпропетровську , паркани в Дніпропетровську , хвіртки в Дніпропетровську , сходи в Дніпропетровську , альтанки в Дніпропетровську та багато всього іншого , пов'язаного з металом. Якщо ви ходите замовити художню ковку в Дніпропетровську , замовити двері в Дніпропетровську або хочете про це щось дізнатися , дзвоніть нам за телефонами вказаними на нашому сайті по куванні в Дніпропетровську.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru